Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba Bullet Slika Dana / Vukajlija

Offline ultranumb
nap

639 pregleda, 22 odgovora i 0 glasova
Napisano : 23.06.10 u 19:49

U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena.

Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku. Ja vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle.

Hvala na čitanju. =)
Offline Kramer
nap

KONAČNO!!!

Samo, možda ima neko ko je regan i na Vukajliji i na Gamersu, i možda baš taj neko napravi poster, i pošalje ga za sliku dana... kako to riješiti? 
Offline FireFist
nap

Molim? Samo zato sto je Srpska stranica? Boze sacuvaj 

P.S Hvala na shamaru i na Gag-u ali nema veze vjernovatno se upravo sada osjecas veci za metar.
Post ošamario v3Tr0x
Offline ultranumb
nap

FireFist je napisao/la:
Molim? Samo zato sto je Srpska stranica? Boze sacuvaj 

P.S Hvala na shamaru i na Gag-u ali nema veze vjernovatno se upravo sada osjecas veci za metar.
Nije zato što je srpska stranica, nego zato što je narušavanje autorskih prava.

Žalilo se pola sajta na to, red je da im se udovolji.
Offline ramch3
nap

Hvala Bogu...

moje slike nikad ne prihvate :@ al' slike su stvarno dobre !!
Offline ultranumb
nap

ramch3 je napisao/la:
Hvala Bogu...

moje slike nikad ne prihvate :@ al' slike su stvarno dobre !!
Hajd' uploaduj sad neku "dobru", da je stavimo umjesto ove.
Offline codex
nap

Dobar potez, besplatno im pravimo reklamu. Btw. u vezi Slika dana dajte misljenje na ovaj prijedlog.
Offline FritzzYYYY
nap

codex je napisao/la:
Dobar potez, besplatno im pravimo reklamu. Btw. u vezi Slika dana dajte misljenje na ovaj prijedlog.
Tvoj potez je i vise nego dobar 

P.S. Ja na vukajliju i ne idem, mada upload sam nekad neke slike sa vukajlije koje nadjem na drugim stranicam (facebook) itd.

Hvala
Offline ramch3
nap

ultranumb je napisao/la:
Hajd' uploaduj sad neku "dobru", da je stavimo umjesto ove.
A vidi kakve slike imam... hjoooj !! 

pa eT... Vi ne odobriste ni jednu... :/

Offline nera_f
nap

Mislim da se pocinje previse udovoljavati "RAJI". Ne kazem da ne treba nago sto vise udovoljavas sve si gori. Meni je ovo logican potez ali mislim da se nije trebalo ovako pisati...

Ali eto, nek' im bude i ovo.

:-*
Offline ultranumb
nap

nera_f je napisao/la:
Mislim da se pocinje previse udovoljavati "RAJI". Ne kazem da ne treba nago sto vise udovoljavas sve si gori. Meni je ovo logican potez ali mislim da se nije trebalo ovako pisati...

Ali eto, nek' im bude i ovo.

Uz ovo "odobrenje" narano idu i poslijedice. =)

Neće više moći prigovarati da je slika glupa jer je sa vukajlije, tako da će se suvišni komentari tipa "glupa" itd. sankcionisati.

Jasno kažu prvo pravilo foruma "Ako nemaš šta pametno za reći, ne provaljuj se.", ilitiga parafrazirano, ako ti je slika glupa obiđi sa komentarom. =)
Offline bboyoggy1991
nap

Ja mislim da to nije ok. Ovo sto ste sada uradili...
Sta ima veze sto je slika sa Vukajlije? Ako tamo ima dobrih slika, a ovde ima nekih koji ne posjecuju Vukajliju zasto onda neka super slika ne bi bila ovde slika dana???
Bojan, Mirofa ili ko vec odlucuje koja ce biti slika dana neka i odluce. Vi ostali kojima smetaju slike, potrudite se pa dodjite na njihov polozaj pa stavljajte sta vam volja ;)

Peace
Offline dea
nap

ultranumb je napisao/la:
Uz ovo "odobrenje" narano idu i poslijedice. =)

Neće više moći prigovarati da je slika glupa jer je sa vukajlije, tako da će se suvišni komentari tipa "glupa" itd. sankcionisati.

Jasno kažu prvo pravilo foruma "Ako nemaš šta pametno za reći, ne provaljuj se.", ilitiga parafrazirano, ako ti je slika glupa obiđi sa komentarom. =)
Imas vec par takvih komentara tam na slici dana. 
Offline MaxYz
nap

Bilo je i vrijeme za ovaj potez,svaka čast.Dosadilo da svaki dan budu slike dana s vukajlije,može svatko otvoriti taj site i pogledati slike.:r
Nadam se sljedećem potezu vezanom za slike dana.
Offline fobia
nap

Podrzavam potez. Mislim da je apsolutno bezveze da se svaka druga slika dana kopira sa Vukajlije, a pogotovo da se brise watermark.

Jedan je vukajlija! 
Offline Cloud
nap

Hvala Bogu, dosadile su vise one slike 
Offline SILVERINYO
nap
premium
Hvala Bogu Bojane, već su počele smarati :/
Offline VILLA7
nap

Treba uvest', " Retard dana," ko uploada sliku, dodjelimo mu tajtl 
Offline zhady
gamer

- To Bojane , nek ste i to uklonili . Nemogu gledati vise te slike 
Offline farystr0n
nap

To smo svi čekali 

Više nema Vukajliskih, dosadnih slika konačno nešto dobro.
Offline AltF4
nap

Meni slike sa tog sajta nisu smetale, i sam ponekad prelistam sajt i ima poprilično smiješnih slika, al na gamersu ni traga od smiješnih slika. Tako da mi više slika dana nije ni zanimljiva, nekad se moglo fino nasmijat na sliku, sad se ismiješ komentarima...

Na vrh
Odgovori