Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Offline DirectXP
nap

198 pregleda, 10 odgovora i 0 glasova
Napisano : 25.01.05 u 16:00:29

E posto sam sredio ono sto se tice php i instalirao phpnuke sada imam jedan malo drugačiji problem!
To je e-mail.
Hocu da kada se korisnici na web sajtu hoce registrirati da pošalje potvrdu registracije na e-mail!Ali neznam kako to jer nemogu nesta napraviti e-mail na hostingu iako imam 3 slobodna.
Ovo nije obavezno pa molim ako se može isključiti u phpnuke da šalje e-mail.
Volio bi da se korisnici odma registriraju bez e-maila!
I usput ovo na hostu!
POP3 server: mail.hollosite.com
SMTP server: mail.hollosite.com (SMTP is not available in the free hosting plan)

IMPORTANT - the SMTP server requires login and password. In Outlook select 'My server requires authentication'. In other email clients this option has a different name.
Offline mk
nap

Koliko sam ja tebe razumio ti bi da ti korisnici dobijaju mail za autorizaciju ali to ne radi jer ti server ne podrzava STMP. Ja mislim da phpnuke moze da koristi i mail() funkciju.
Offline kN_
nap

hajd daj link stranice... onaj tamo sto si postavio samo mi prikaze ko FTP list... vjerovatno nisi podesio dobro sve opcije kada si instaliro phpnuke
Offline mk
nap

bX je napisao/la:
hajd daj link stranice... onaj tamo sto si postavio samo mi prikaze ko FTP list... vjerovatno nisi podesio dobro sve opcije kada si instaliro phpnuke

Trebas ici na ono html.
http://directxp.hollosite.com/html/
Offline DirectXP
nap

Preciznije može:
http://www.bosnia-online.tk
Za one koji nisu shvatili napisao sam gore da hocu prilikom registriranja novog korisnika na web sajtu da netreba e-mail adresa da se korisnik registrira, tj da odma kada unese podatke bude aktivan.
Offline bak1r
nap

hmm...
Post ošamario bU
Offline kN_
nap

Reveng3r... je napisao/la:
hmm...

kakav je to molim te odgovor... ako neznas nemoj mi spama molim te... pa kako me nerviraju ovakvi likovi... samo daj bodova... ccc...
e slusaj ti... tvoji problemi su fakat smjesni hehe lol... nemoj sad mislit nesto lose al... cackaj malo po kodu... i pokusaj rijesiti, a valjda bar malo znas php da bi pronasao gresku i ispravio je...
Offline DirectXP
nap

Hajde ima li iko ideju kako da to riješim?
Offline bU
nap

idi na stranicu od phpnuke i potrazi plugin za tako nesto ako vec ne postoji opcija u phpnuke administraciji.

ja licno prezirem portale tipa phpnuke i mogao bih ti pomoci jedino kad bi mi dao izvorni kod.
Offline nobody
nap

bX je napisao/la:

Reveng3r... je napisao/la:
hmm...

kakav je to molim te odgovor... ako neznas nemoj mi spama molim te... pa kako me nerviraju ovakvi likovi... samo daj bodova... ccc...
e slusaj ti... tvoji problemi su fakat smjesni hehe lol... nemoj sad mislit nesto lose al... cackaj malo po kodu... i pokusaj rijesiti, a valjda bar malo znas php da bi pronasao gresku i ispravio je...

hmmm... pa onda tuzno lice ne razumijem za ovakve odgovore ti admini sa foruma skidaju bodove a koliko vidim vec su to uradili hehe
Offline nEdImT1
nap

DirectXP je napisao/la:
Preciznije može:
http://www.bosnia-online.tk
Za one koji nisu shvatili napisao sam gore da hocu prilikom registriranja novog korisnika na web sajtu da netreba e-mail adresa da se korisnik registrira, tj da odma kada unese podatke bude aktivan.

Slab ti je server .... vrlo sporo otvara
Na vrh
Odgovori