Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Software i Mreže Bullet Internet na mobitelu

Korisnik je dao 25 bodova za pomoc

Online Zilla
nap

392 pregleda, 17 odgovora i 0 glasova
Napisano : 31.08.09 u 14:37

Znam da je bilo najmanje 300 tema oko ovoga kako i sta, al prateci par nisam nista uspio napraviti na mobu, nece da se poveze i bog :D
Znaci hocu da mi neko iz pocetka SVE fino objasni REDOM sta TACNO gdje da posaljem i sta da radim.
Eto vam 25 bodova jer niko ovde ne pomaze ako nisu bodovi u pitanju :D
Offline Gamers_ba_kruh
nap

c/p

Korisnici Bh mobile mogu se prijaviti na internet tako što će poslati sms sa textom "prijava" na 061 11 00 i poslije toga samo pratite upute koje će vam dolaziti u vidu sms poruka(PS: za prijavu vam je potreban i broj licne karte,ako nemate svoju licnu kartu uzmite broj od nekog drugog-sasvim je nebitno.
2.Kada se prijavite dobit ćete sms od Bh mobile u smislu "internet je uspješno prijavljen,molimo vas da isključite i ponovo uključite vaš mobilni aparat.
Offline imag3
nap

OVAKO ! ukucas u poruku prijava ! posaljes na broj : 0611100
Onda ces dobiti uzvratnu poruku od bh mobile ! u kojim ce ti reci upustvo k0je je veoma lagano ! i kada sve to uradis izgasi mob pa ga ponovo u ukljuci nista lakse  !!
eto on ti je sve rekao !
Offline AJSNIGRUTIN
nap

Korisnici Bh mobile mogu se prijaviti na internet tako što će poslati sms sa textom prijava na 061 11 00 i poslije toga samo pratite upute koje ce ti dolaziti
Offline Virtualhrca
nap

http://www.getjar.com/products/10717/eBuddyMobileMessenger
skini taj ebuddy instaliraj na mobu i to je to samo upises msn i pw

a mozes i lakse , udjes na net na mobu i ukucas

http://www.m.ebuddy.com i odma na toj stranici upises msn i pw i udjes

GL ! daj bobe
Online Zilla
nap

imag3 je napisao/la:
OVAKO ! ukucas u poruku prijava ! posaljes na broj : 0611100
Onda ces dobiti uzvratnu poruku od bh mobile ! u kojim ce ti reci upustvo k0je je veoma lagano ! i kada sve to uradis izgasi mob pa ga ponovo u ukljuci nista lakse :D !!
eto on ti je sve rekao :D!
Uradio, poslao, aktiviran GPRS, aktiviran MMS, opet nece da se poveze na net :[
Offline mirzacr7
nap

ne moze na svimk mobitelima koji podrzavaju internet biti internet sa bhmobile, koji je mobitel kod tebe??
Offline AJSNIGRUTIN
nap

pa nemoze ti na krs telefon pikljuciti internet,telefon mora biti neki bolji
Offline imag3
nap

Zilla je napisao/la:
Uradio, poslao, aktiviran GPRS, aktiviran MMS, opet nece da se poveze na net :[
Otidji u postavke u mobitelu ! i nadji mrezu ili nesto tako Da pise Bh mobile ! ako ti to wec pise ! onda neznam !Neznam jesam li ti lijepo objasnio !
Online Zilla
nap

AJSNIGRUTIN je napisao/la:
pa nemoze ti na krs telefon pikljuciti internet,telefon mora biti neki bolji
N91 :r

@Edit: pa bh mobile
Offline AJSNIGRUTIN
nap

Zilla je napisao/la:
N91 

@Edit: pa bh mobile
onda neznam u cemu je problem...a na kojoj si mrezi
mozda ti je problem sa mrezom...probaj u telefonu namjestiti
Offline h0d1Nhooo0
nap

Evo za bhmobile internet objashnjenje 

SMS PORUKA: POSTAVKE na broj 061 867 000
klikni ovdje za redirect na bhtelecom.ba

Prebaci se na bhtelecomovu stranicu, i tu ti sve detalnjo pishe kako da manualno podeshish wap  HF
Online Zilla
nap

h0d1Nhooo0 je napisao/la:
Evo za bhmobile internet objashnjenje ;)

SMS PORUKA: POSTAVKE na broj 061 867 000
klikni ovdje za redirect na bhtelecom.ba

Prebaci se na bhtelecomovu stranicu, i tu ti sve detalnjo pishe kako da manualno podeshish wap ;) HF
rjeseno manuelnim podesavanjam, ty
Offline h0d1Nhooo0
nap

Zilla je napisao/la:
rjeseno manuelnim podesavanjam, ty
np brate i drugi put 

~moze lock/delete
Offline NIJE_BITNO
nap

Korisnici Bh mobile mogu se prijaviti na internet tako što će poslati sms sa textom "prijava" na 061 11 00 i poslije toga samo pratite upute koje će vam dolaziti u vidu sms poruka(PS: za prijavu vam je potreban i broj licne karte,ako nemate svoju licnu kartu uzmite broj od nekog drugog-sasvim je nebitno. 2.Kada se prijavite dobit ćete sms od Bh mobile u smislu "internet je uspješno prijavljen,molimo vas da isključite i ponovo uključite vaš mobilni aparat.
Post ošamario Philosopher
Offline h0d1Nhooo0
nap

NIJE_BITNO je napisao/la:
Korisnici Bh mobile mogu se prijaviti na internet tako što će poslati sms sa textom "prijava" na 061 11 00 i poslije toga samo pratite upute koje će vam dolaziti u vidu sms poruka(PS: za prijavu vam je potreban i broj licne karte,ako nemate svoju licnu kartu uzmite broj od nekog drugog-sasvim je nebitno. 2.Kada se prijavite dobit ćete sms od Bh mobile u smislu "internet je uspješno prijavljen,molimo vas da isključite i ponovo uključite vaš mobilni aparat.
Kakva ba lichna???

Samo sms, na broj koji sam pis'o gore .

~ Pa ti poshalju oni postavke, aako tako neradi moze i manualno, sa stranice pogledash "how to" i ett 
Offline vaLLey
nap

#1 povezi mob i komp(bluetooth, usb)
#2 napravi konekciju preko programa koji koristis(pc suite), izaberi akount koji ti je na mobitelu..(ultra korisnici: active)
#3 konektuj se..
#4 trosi kredit nenormalno!
Offline s4ndaa
nap

EH ovako. Kucas "POSTAVKE" na ovaj br: 061-867-000. Tako sam ja uradio i uspjelo mi je , ako ne uspije ona kucaj prijava na ovaj br: 06111-00. Mora upaliti jer sam ja tako ako nemoze onda nezz nije uredu sa tvojim mobom!!!!! :D
Na vrh
Odgovori