Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Offline uNb
nap

185 pregleda, 16 odgovora i 0 glasova
Napisano : 16.03.09 u 22:13

Znam da je druga tema danas, al ovaj problem me muci vec nekih mjesec dana...
Kompjuter mi se konstantno restartuje ( unexpected shut down )..

Evo 2 ss-a koji mi error izbaci poslje tog restarta...

--------------------------------------------------

Nemam kredita nista, danas potrosio, dao momku premium, jos jednom se zahvaljujem na pomoci !

Cim kupim kredit onaj ko pomogne dobija premium, necu zajebat 100%...

Rezime :

- Automatski se Restartuje komp
- Ovaj problem traje nekih mjesec dana
- Konstantno se ponavlja
- Nagrada : Premium

Offline vLexinho
nap

Huhu jeben problem.. blue screen.. nesto do drivera/hardwera nije dobro

Skini everest pa pogledaj dali je sve ispravno

I da u start/cmd/dxdiag takodje testiraj drivere..

Nemojte se prosipati ako ne znate, pametne odgovore cu nagraditi aplauzom a glupe samarom.
Offline little
nap

Ja malo guglo...:D

http://forums.techarena.in/vista-help/802719.htm

http://forums.techarena.in/vista-help/765569.htm

probaj nac tu nesto...:S

Ako sam nesto fulio sry samo sam htio pomoc 
Offline reeq
nap

odes u servis i poprave ti to ...
nista cudo vjerovatno preopterecen ram ili tako nesta desava se ....
to je blue screen samo ti poplavi slika i napisu neki errori... ako je to rjesenje je da format pc / servis ako sam pomogao nagrada netreba 
Offline little
nap

Ja malo guglo...:D

http://forums.techarena.in/vista-help/802719.htm

http://forums.techarena.in/vista-help/765569.htm

probaj nac tu nesto...:S

Ako sam nesto fulio sry samo sam htio pomoc :

(de pls obrisite 1 post refresho stranicu prokletu :S
Offline uNb
nap

reeq je napisao/la:
odes u servis i poprave ti to ...
nista cudo vjerovatno preopterecen ram ili tako nesta desava se ....
to je blue screen samo ti poplavi slika i napisu neki errori... ako je to rjesenje je da format pc / servis ako sam pomogao nagrada netreba 
Hvala na odgovoru, ali ja ga u servis necu nosit i pare davat debilima komp da mi sjebu, a formatirat nedo bog imam stvari jako bitnih 
Offline yoyeTM87
nap

Skini registry program imas puno toga na katzu pa mozda je neki problem do toga?! Nebi dalje išta da pišem da se ne prospem 8-)
Offline reeq
nap

uNb je napisao/la:
Hvala na odgovoru, ali ja ga u servis necu nosit i pare davat debilima komp da mi sjebu, a formatirat nedo bog imam stvari jako bitnih 
heh pa ja ti kazem odnesi negdje gdje je pouzdane  jer to cackajuci vjeruj mi vise ces pokvariti nego sto ti ga ijedan " kvazi majsor" moze pokvariti  prepurucujem da odneses negdje gdje ti neko drugi preporuci haha  mislim neznam za te servise al et to ti je bolje nego da ti cackas ako je do hardwera onda .... kako god razmisli ..........
Offline hunt3r_
nap

vista je puna bagova.Cekaj windows 7 
Moguce da si virus skupio pa ti je shebo nesto u mapi windows, probaj skenirat sa nod 32 , a sto ne kliknes check for solution?
Online KRYSTAL
mod

uNb je napisao/la:
Iskreno ,bilo bi blesavo da ne kazem debilno da ponavljam za vLexom , ali dijelim mišljenje sa njim.To za servis si upravu , par puta su mi nanjeli štetu , ali sam im to fino izbio iz džepa.Spasi na par DVD-ova te bitne stavke i opali jedan format , prije toga skini sa net-a (oficijalne stranice) orginalan software i probaj sa tim drajverima.Nadam se da sam koliko-toliko pomogao.

Offline uNb
nap

uNb je napisao/la:
sto se provaljujes, gladan postova 
Vlex de ga slapaj XD

Imam nod32 nema V od virusa na kompu
Offline INDEX
nap

uNb je napisao/la:
sto se provaljujes, gladan postova 
Vlex de ga slapaj XD

Imam nod32 nema V od virusa na kompu
Imaju u vidu da antivirusi nisu ispred virusa.
nap
Znaci otvori Centralnu , ocisti malo kulere ,izvadi ram , pogledaj jel sve dobro skopcano jer ja mislim da je problem u Hardware . Ako ovo nepomogne onda probaj Format PC ako ni to nepomogne .... SERVIS
Offline Sequnix
nap

Ako imaš više od jedne pločice RAM memorije probaj izvaditi jednu pa pogledaj hoće li se javljati ponovo problem. Može biti da ti se ne slažu pločice jer su od različitih proizvođača ili su različitih frekvencija.

90% da je do ovoga.

Ako nije to onda provjeri uređaje koji su ti priključeni na USB portove. Meni se recimo ovdje u servisu javljao blue screen kad mi je Infinity Box bio priključen poslije flasha. Tek kad sam ga izvadio prestalo je.

Pogledaj da li ti je grafička kartica dobro uštekana. Provjeri ventilatore da li rade na odgovarajućim obrtajima. To možeš pomoću programa CPU-Z.

Sretno.
Offline holle
nap

Imao isti problem.

Ja sam obarao System :)
Offline uNb
nap

Nista 

Jebiga, nosim ga u servis, besplatno cu popravak dobit 
Hvala svima na pomoci (L)
Offline DruGaBrieL
nap

'Alo, 'alo, 'alo???
Ma šta je sa vama, ne razumijem? Kakav blue screen. Vidite li vi ikakav "blue screen"? Ta spodoba je umrla sa Win98/ME (korisnicama se ispričavam). A to "Windows has recovered from an unexpected shutdown" nije sam error, nego error report. Pa, stoga, ne možete samo oko ovoga zaključke donositi. Jeste da je Windows Vista i to 64bit-na, u čiju se mehaniku stvarno ne razumijem, jer nikada još nisam sjedio za kompom s tim nečastivim OS-om, ali hajde ti maximiziraj taj prozor sa faultom da i vidimo stvarnu grešku...
Sumnjam da je problem u hardware-u. Ovu ćeš poruku dobiti, ne samo ako se Windows isključi nasilu (čitaj radi neke greške), nego ako se isključi nepropisno tj. Start -> Shut Down -> blablabla i u trenutku kada ima nedovršenih taskova.
Ako ćeš već nositi u servis, zamoli ih da budu iskreni i neka ti kažu u čemu je ustvari problem. Ja ciljam na neki malware.
Na vrh
Odgovori