Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Software i Mreže Bullet Reorganizacija [SWiM] podforuma

Offline abblle
mod
novinar
201 pregleda, 8 odgovora i 0 glasova
Napisano : 15.11.15 u 22:21

Pozdrav,

Kao što ste mogli primjetiti GBA je osvježen sa novim facama za moderatorskim pozicijama i index je aktivan što je svakako mnogo lijepo vidjeti za promjenu.
Nakon mnogih navedenih promjena i novih aktivnosti na GBA, red je došao i na ovaj naš Software i Mreže podforum.

Ako ste malo surfali temama u podforumu lahko ste mogli primjetiti nedostatak aktivnih i aktuelnih tema u samom podforumu. Zašto?
Ne znam ali znam da ćemo Demonijak i ja raditi na tome da ovaj podforum pokušamo dići na malo zavidniji nivo. Ali nam za to svakako treba i pomoć aktivnih članova portala.

Za početak planiramo aktivirati vas, članove, kroz pisanje tutorijala,video sadržaja, recenzija, razvijanje diskusija, takmičenja i tako dalje.
A najviše se nadamo vašoj aktivnosti u ovim pilot projektima.

A sada je došao i red na vas kao glavne karike cijelog sajta.
Pišite neke vaše ideje i prijedloge, šta bi vi voljeli najviše vidjeti na indeksu a da se tiče Software-a i mreža.

Svaki od vaših konstruktivnih prijedloga će biti razmotren a one za koje se odlučimo prihvatiti, vi ćete biti i pristojno nagrađeni za taj doprinos.

Abblle, ispred monitora.
1# Post editovao abblle datuma 16.11.15 u 01:41:21
Offline eNgine
nap

svakakav hamelj se za moderatora stavlja, slika i prilika Gba... nego koliko imate novih membera ova zadnja tri mjeseca?
Post ošamario abblle
Gamers.ba
Rank 0

Offline Demonijak
mod

eNgine je napisao/la:
svakakav hamelj se za moderatora stavlja, slika i prilika Gba... nego koliko imate novih membera ova zadnja tri mjeseca?
Ne razumijem sta pokusavas da kazes??? I kakve veze ima koliko ima registrovanih clanova u posljednja 3 mjeseca kad portal broji 100.000
Offline SimplYY
camper

Uradio bih ja tutorial za live stream utakmica u HD kvalitetu bez laga (naravno na nekoj normalnoj konekciji, ne na 200 kb/s), ali ne znam da li je zabranjeno ili ne. Brisane su teme i postovi na kojima su bili ti live streamovi i to, a ipak ljudi i dalje traze linkove.

Sto se tice ostalih stvari, stvarno ne znam sta bi mogli uraditi da aktivirate ovaj podforum. Ako sta skontam edit cu 
Post dobio aplauz od abblle
Offline DropItLikeItsAW
luck0r

Pa eto mozda da se malo aktiviraju modovi swim pa da bude kao neka teme u kojoj ce biti neki vazniji programi da se downloaduju npr ono kad dignes sistem pa ti treba Word i tako.. npr da budu uploadani na neku stranicu i da su 100% provjereni, da se zna da rade ispravno i da nije virus..
Post dobio aplauz od abblle
1# Post editovao DropItLikeItsAWP datuma 15.11.15 u 23:30:57
2# Post editovao DropItLikeItsAWP datuma 15.11.15 u 23:31:31
3# Post editovao DropItLikeItsAWP datuma 15.11.15 u 23:32:00
4# Post editovao DropItLikeItsAWP datuma 15.11.15 u 23:33:00
Offline Demonijak
mod

DropItLikeItsAWP je napisao/la:
Pa eto mozda da se malo aktiviraju modovi swim pa da bude kao neka teme u kojoj ce biti neki vazniji programi da se downloaduju npr ono kad dignes sistem pa ti treba Word i tako.. npr da budu uploadani na neku stranicu i da su 100% provjereni, da se zna da rade ispravno i da nije virus..
Ne znam koliko si upucen ali gamers.ba vec odavno ima download sekciju...
Offline DropItLikeItsAW
luck0r

Demonijak je napisao/la:
Ne znam koliko si upucen ali gamers.ba vec odavno ima download sekciju...
Znam da ima ali nekako nije to to, nemaju bas svi programi i to, btw sta bi sa gba eZine? :)
Offline Demonijak
mod

Znam da ima ali nekako nije to to, nemaju bas svi programi i to, btw sta bi sa gba eZine? 
Aktivirat cemo i download sekciju pa ce do kraja mjeseca biti dostupna vecina potrebnih programa... E-zine je propao zbog odlaska ljudi koji su bili zaduzeni za to, pa se vjerovatno nije nasao neko kompetentan da obavlja tu duznost
Offline liaar
nap

realno ne moš očekivat word u download sekciji, word se plaća,a za sve ostalo imaš' http://www.ninite.com
Na vrh
Odgovori