Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Software i Mreže Bullet Phone to PC problem

Offline Dark_Devil
nap

124 pregleda, 9 odgovora i 0 glasova
Napisano : 23.04.13 u 14:48

Juce sam kupio HTC sensation xe beats smartphone, 4.0.3 andriod verzija. Znaci ovo mi je prvi smartphone i mislio sam skinuti neke igrice sa google play ali mi ne registruje mobitel, na google play, neki kazu da se treba skinuti neki program ali nezz koji. Skinuo sam DriverPack soultion little i nezz sta mi treba od onih 6 gb-a, vjerovatno ne sve. Kada povezem mobitel s racuanrom izbaci mi da moram skinut ovaj driver http://devid.drp.su/?l=en&down=updater&dev=USB%5cVID_0BB4%26PID_0C86%26REV_0228%26MI_01 a on ne postoji.
Jedino se preko Wi Fi mogu konektovati na playstore ili mogu konektivati mobitel na internet preko racunara kada su povezani usb kablom?
1# Post editovao Dark_Devil datuma 23.04.13 u 14:49:18
2# Post editovao Dark_Devil datuma 23.04.13 u 14:55:08
Offline fusion_
HaxXor

registrujes svoj android telefon sa nekim google mailom, i udjes preko svog telefona na wifi i na play store
Online UZI
nap

Trebas WIFI ili da koristis reverse tether

http://www.techfreeks.com/share-pc-internet-connection-with-android-phone/

odes na PC i udjes na google play i tu zadajes sta ce ti skinut na mobitel, i cim mob se nakaci na wifi (iskljucis 3g internet u storu inace ces da gines po kreditu) on ce skidati..

A ima li program da ide Google Play > PC > Mobile ne znam .. jedino da skidas APKove i da preko file managera instaliras

EDIT:

http://www.redmondpie.com/use-your-pc-internet-connection-on-android-with-reverse-tether-app/

evo ti i ovo 
1# Post editovao UZI datuma 23.04.13 u 16:16:21
Offline waha_gozn
nap

napravis brt google acc (ako ne znas javi u pm da ti objasnim) i onda odes na aplikaciju market i on ce ti reci da se moras registrovati sa google accountom i onda samo next next next i ukucas ime i pw tog acc
e sad odes preko wifi-a na net i skidas sta ti treba 

a ne znam da se moze preko moba usb kablom na comp pa na play store i da ako ti ne prihvata mob znaci da nemas instalirane drajvere za taj mob na kompu 

cist racun-duga ljubav...
Offline Asmoday
nap

Pa kad udjes na Google Play(play store) ako nemas gamil sam ce ti izbaciti naprvi nalog, loguj se , prati proceduru nije atomska fizika i to je to ..
Offline Dark_Devil
nap

Asmoday je napisao/la:
Pa kad udjes na Google Play(play store) ako nemas gamil sam ce ti izbaciti naprvi nalog, loguj se , prati proceduru nije atomska fizika i to je to ..
problem je sto mi ne registruje uredjaj, imam google acc, spojen sam, prebacujem muziku ali na google store preko racunara mi ne registruje mobitel
Offline joinrealmadrid
nap

Da ne otvaram temu bla bla, zna li itko sljedece:
naime, imam neki tablet Acer Iconia b1 i instaliram program USB Device za prebacivanje stvari sa racunara, medjutim kad instaliram nikako da se pokrene niti ima ikonu za pokretanje programa, samo instalaciju.
A program je dobar jer sam ga skinuo sa Acerove stranice bas za taj tablet. Pa ne mogu prebacivat neke stvari (ako se one uopce mogu prebacivat) kao sto su aplikacije, igre, dok pjesme i slike mogu preko foldera prebacit...
Offline Asmoday
nap

Dark_Devil je napisao/la:
problem je sto mi ne registruje uredjaj, imam google acc, spojen sam, prebacujem muziku ali na google store preko racunara mi ne registruje mobitel
Da ti nije neki drugi GMail nalog na kompu a na mobu isto različit? Stvarno ne znam do čega je .. Ja bi napravio potpuno nov acc na GMail-u i upisao ga na mob i komp, ako tako neće onda nemam pojma, probo bi onaj mali reset,ako posije njega neće onda bi hard reset.

@joinrealmadrid
Taj program ti se aktivira kad spojios tablet i komp u donjem desniom uglu bi trebao biti .. Ako ga ne registruje, moraš na tabletu namjestit način prebacivanja ili rada USB-a,imaš dve, ti si sigurno odabrao ili je tvornički samo slike MTP. Javi se kako ide..
1# Post editovao Asmoday datuma 24.04.13 u 01:35:51
Offline Dark_Devil
nap

Asmoday je napisao/la:
Da ti nije neki drugi GMail nalog na kompu a na mobu isto različit? Stvarno ne znam do čega je .. Ja bi napravio potpuno nov acc na GMail-u i upisao ga na mob i komp, ako tako neće onda nemam pojma, probo bi onaj mali reset,ako posije njega neće onda bi hard reset.

@joinrealmadrid
Taj program ti se aktivira kad spojios tablet i komp u donjem desniom uglu bi trebao biti .. Ako ga ne registruje, moraš na tabletu namjestit način prebacivanja ili rada USB-a,imaš dve, ti si sigurno odabrao ili je tvornički samo slike MTP. Javi se kako ide..
izabrao sam da onaj tip konekcije gdje racunar dijeli i sad normalno skidam, hvala na pomoci
Offline Asmoday
nap

Dragio mi je da si rijesio problem, javi se ako sta treba u vezi Androida ..
Samo da ovi iz adminsitracije vide moj trud al dzba to ..
Na vrh
Odgovori