Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Software i Mreže Bullet Moja TV Net - pitanje za fiksni prikljucak

Offline UnaBoy
nap

89 pregleda, 9 odgovora i 0 glasova
Napisano : 06.08.11 u 14:47

Pozdrav,
Planiram da se prijavim za moju tv,pa roditelji ne zele da mijenjaju broj telefona,pa vidio sam ovaj paket net,koji ne ukljucuje novi broj,barem tako mislim.
Sad moje pitanje je sta bude sa tim fiksnim prikljuckom kad se aktivira taj paket Moja TV NET koji kako oni kazu ukljucuje internet i tv?
Offline KellYYY
nap

MA moja TV je "sranje" nekad imas net nekad nemas boje ti je nemoj to uvoditi jer kad kisa i nes drugo nestane ti neta i na tv nemas prograna telefon ti neradi moi rodjaci imaju to ali mislim da ce to promijeniti pa ti kako hoces..!!
Offline UnaBoy
nap

I ja sam cuo mnogo negativnih prica,al isto tako jaran mi radi na praksi dole u telecomu i uvodi tu moju tv,i kaze da je u Tuzli signal slab jer su stare ove zice od telefona,radjeno davno a kod nas je to radjeno prije 10-ak godina,pa bi signal trebao da bude bolji :D
Offline Mume
nap

KellYYY je napisao/la:
MA moja TV je "sranje" nekad imas net nekad nemas boje ti je nemoj to uvoditi jer kad kisa i nes drugo nestane ti neta i na tv nemas prograna telefon ti neradi moi rodjaci imaju to ali mislim da ce to promijeniti pa ti kako hoces..!!
Ništa od toga nije istina..
Offline KellYYY
nap

kk i meni su tako rekla ja je neam u kuci...!!
Offline CIBRONE
nap

Pusti ti ove price ;) Imam ti ja drug moju Tv - Full, do sada nisam imao problema, koristim duze vrijeme. Sa tim fiksnim prikljuckom, dosadasnji broj ti se "zamrzne", dobijes novi broj 070 :D
Offline UnaBoy
nap

Heh,napokon jedan pozitivan komentar,hvala momci ali mene zanima ovaj paket NET u koji nije ukljucen novi fiksni broj koliko ja znam,a ja kod kuce imam vec fiksni prikljucak pa moje pitanje je hoce li mi ostati isti broj na fiksnom,ili cu morati broj da mijenja ? ;)
Offline KellYYY
nap

UnaBoy je napisao/la:
Heh,napokon jedan pozitivan komentar,hvala momci ali mene zanima ovaj paket NET u koji nije ukljucen novi fiksni broj koliko ja znam,a ja kod kuce imam vec fiksni prikljucak pa moje pitanje je hoce li mi ostati isti broj na fiksnom,ili cu morati broj da mijenja ? 
moraces da mijenjas broj bit ce ti 070 ja mislim...!!;)
Offline UnaBoy
nap

To bi znacilo onda samo pozivni da mijenjas,ima li jos neko da zna nesto o tome ?
Offline anistut
nap

planiram da uvedem moja tv phone ovaj od 25km,pa me zanima da li dođe tastatura uz ovaj paket i mogu li prikopcati na 2 TV
Na vrh
Odgovori