Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Software i Mreže Bullet Skype password problem?

Korisnik nije dao 50 bodova jer je pitanje poništeno

Offline KilluminAti
global

237 pregleda, 13 odgovora i 0 glasova
Napisano : 03.04.10 u 00:51

koristim skype vec od davno al neznam s kojim mailom sam se reg. jer imam dosta mailova koje sam pravio pa sad za neke i neznam. medjutim zaboravio sam pw od skypea, jer sam do sada koristio ono "upamti moj pw". sad sam bio ugasio i rr pc i sad se nemogu logirat. naci, postoji li mogucnost da ikako vratim to jer na njemu imam ljude s kojim kontaktiram samo na taj nacin. zna li iko naci da vratim pw? jel moguce to? koristim IE tako da nemogu vidit u opcijama koji je pw kao sto se moze u mozilli...
Offline emir90
nap

Instaliraj Mozillu i probaj sa onim import from IE. Mozda pomogne.
Offline reLo
nap

Ako ne znaš na koji je email registrovan account, onda se slobodno možeš pozdraviti sa passwordom...
Offline KilluminAti
global

emir90 je napisao/la:
Instaliraj Mozillu i probaj sa onim import from IE. Mozda pomogne.
nemoze, to mi je prvo palo na pamet, al bez uspjeha:-X
Offline emir90
nap

KilluminAti je napisao/la:
nemoze, to mi je prvo palo na pamet, al bez uspjeha:-X
I meni :) Haj sretno :)
Offline colaG3r0
nap

koristio sam i aj skype prije veoma cesto, al sad samo nekad. i mene je to nekad zezalo sa pasom i uvijek sma morao uzimat novi jer nisam se mogao sjetit proslog jer uvijek trazi da ti u apsu budu i brojesi i slova i zarez il tacka pa pobaj se sjetit ako iams neki pw sa tackom il zarezom ....
Offline OverAndOut
nap

Nezz probaj naći neki password saver.Oni rade na principu da sačuvavaju sve pass-e koji su na PC-u.:D
Offline death
nap

odes na skype, ides na ono forgot password, kad ti se otvori stranica vidjeces da ima i opcija "forgot you e-mail address?" ides tu i popunis odredjene podatke i posaljes support-u poruku, sve im fino obrazlozis kako se desilo i poslace ti podatke, ako to ne moze onda jbg...
Offline LPmiso
nap

Ak' ne znaš na koji je email registrovan account,onda se možeš pozdravit' sa passwordom...

Offline Alexandra
nap

Koje ti je ime na skajpu?
Pokušaću te naći i pogledaću koji si mejl koristio..
Offline eXer2
nap

pa odi na svoj email ili gmail disi vec se rego.
i naci pise ti za pasword koji si stavio cim napravis acc oni ti posalje username: naprimjer skzcy kako vec stavis i pasword: Brwcksa isto kako stavis i onda odes na skype i upises i to je to :D

ako neznas na koji mail ili gmail naci na sve emaile i gmaile XD

ili probaj otic zaboravio pasword ti pise di se regas na skype i tamo to napravis :D
Offline XCLUSIVE
nap

:* Youtube
Offline SySteM_eRrOr
nap

eXer2 je napisao/la:
pa odi na svoj email ili gmail disi vec se rego.
i naci pise ti za pasword koji si stavio cim napravis acc oni ti posalje username: naprimjer skzcy kako vec stavis i pasword: Brwcksa isto kako stavis i onda odes na skype i upises i to je to :D

ako neznas na koji mail ili gmail naci na sve emaile i gmaile XD

ili probaj otic zaboravio pasword ti pise di se regas na skype i tamo to napravis :D
eto tako ija bi reko :D
to sam tjeo napisati ali on je prije :*
Offline timmysa
nap

probaj sa ovim programom (kad udjes odes u polje passwords sa lijeve strane)

http://www.gtopala.com/siw-download.html
Na vrh
Odgovori