Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Hardware Bullet Problem sa grafickom

Offline tomke999
nap

95 pregleda, 8 odgovora i 0 glasova
Napisano : 09.01.17 u 13:09

E ovako da objasnim problem, kada igram neku igru imam mali fps a nebi trebao jer imam graficku koja moze da pokrene na ultra bez problema, mislim da je problem u tome sto mi kompjuter koristi intel graficku od procesora umjesto glavne graficke nvidia gtx 660. Probao sam mnoge stvari i update-ovao sam obe graficke nzm u cemu je problem. Ko moze da pomogne HVALA!
LP
Offline nate1
nap

Pa u biosu odaberes da ti koristi eksternu graficku, i naravno kabal provjeri jesil ustekao pravilno(neces vjerovat kolko sam puta komsijama "popravio" komp samo preustekavajuci kablove)
Gamers.ba
Rank 0

Offline tomke999
nap

nate1 je napisao/la:
Pa u biosu odaberes da ti koristi eksternu graficku, i naravno kabal provjeri jesil ustekao pravilno(neces vjerovat kolko sam puta komsijama "popravio" komp samo preustekavajuci kablove)
Kako mislis da li sam ustekao pravilno, da li je mozda problem sto ja ne koristim hdmi, ako treba mogu kupiti?
Offline nate1
nap

tomke999 je napisao/la:
Kako mislis da li sam ustekao pravilno, da li je mozda problem sto ja ne koristim hdmi, ako treba mogu kupiti?
Ne bi to trebao biti problem, mislim na to sto imas na maticnoj mozda vga ulaz, mozda si u njeg ustekao kabal a ne u grafu.
Offline tomke999
nap

nate1 je napisao/la:
Ne bi to trebao biti problem, mislim na to sto imas na maticnoj mozda vga ulaz, mozda si u njeg ustekao kabal a ne u grafu.
Kako to mogu znati posto imam dva ulaza jedan gore i dole?
Nisam bas strucan nemoj se ljutiti:D I hvala na pomoci
Offline nate1
nap

tomke999 je napisao/la:
Kako to mogu znati posto imam dva ulaza jedan gore i dole?
Nisam bas strucan nemoj se ljutiti:D I hvala na pomoci
http://imgur.com/a/du6a7 Jedan od ova dva
Offline tomke999
nap

nate1 je napisao/la:
http://imgur.com/a/du6a7 Jedan od ova dva
Bas to :D ja sam stavio na gornje
Offline biggiepk
pr0

Prvo stara je to grafička, nekad bila dobra ne više. Ne može pokretati na ultra novije naslove.

Drugo, slikaj nam računar nazad pa ćemo da vidimo da li si dobro ukopčao.
Offline tomke999
nap

biggiepk je napisao/la:
Prvo stara je to grafička, nekad bila dobra ne više. Ne može pokretati na ultra novije naslove.

Drugo, slikaj nam računar nazad pa ćemo da vidimo da li si dobro ukopčao.
Razumijem al ne moguce da ne moze na low da pokrene sa 60fps nba 2k16, a proceos je intel 4690 3.5ghz i 8gb rama..
Na vrh
Odgovori