Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Hardware Bullet Savjet Steelseries mis Tuzla?!

Offline jopa95
nap

68 pregleda, 6 odgovora i 0 glasova
Napisano : 08.01.17 u 23:42

Pozdrav,
naime kontam da narucim mis iz tuzle steelseries kinzu v2 msi edition od nekog lika preko pika, ne zelim vise nikad da narucujem nista ne provjereno pa cisto da kazete ako neko ima iz tuzle jel to provjereno.
Kaze da radi u INGEL TUZLA, i mis je nov naravno sa garancijom?!
http://www.olx.ba/artikal/23978043/mis-steelseries-kinzu-v2-opticki-crveni-msi-edition/
njegov profil, hvala na savjetu
Offline MESAA1337
camper

Provjeri malo dojmove ovo ono, koliko vidim regularan je.
Gamers.ba
Rank 0

Offline jopa95
nap

MESAA1337 je napisao/la:
Provjeri malo dojmove ovo ono, koliko vidim regularan je.
a dojmovi.. mogu i ja napravi profil pa se hvalit :D
i prosli put mi je lik imao masu dojmova pa me skenjo
Offline 000111_
HaxXor

Ima 21 dojam 21 razlicitih kupaca.. prodavao je i skuplje artikle prodavao je i miseve sto ti hoces..

Ovde ti to slabo ko zna hocel sjebat ..

Ne znam ako vidis fino, al mozes kontaktirat ove ljude sto su vec kupili od njega i pitas kakav je tako i ja radim ako mi je sumnjivo ...

+ ako ces brzom postom (a bas se puno bojis) reci mu da stavi da mozes otvorit prije davanja para...

otvoris ubodes u laptop brzinski provjeris i tjt 
Online liaar
nap

Dok je u pitanju tema, da mi se javi neko ko ima Kinzu v2...

Koliki je miš u ruci, jel minijaturan ili neka srednja veličina ?
Offline jopa95
nap

000111_ je napisao/la:
Ima 21 dojam 21 razlicitih kupaca.. prodavao je i skuplje artikle prodavao je i miseve sto ti hoces..

Ovde ti to slabo ko zna hocel sjebat ..

Ne znam ako vidis fino, al mozes kontaktirat ove ljude sto su vec kupili od njega i pitas kakav je tako i ja radim ako mi je sumnjivo :)...

+ ako ces brzom postom (a bas se puno bojis) reci mu da stavi da mozes otvorit prije davanja para...

otvoris ubodes u laptop brzinski provjeris i tjt :)
a kontam da ce bit dobro, god dana garancije kaze neotpakovan, vidjecemo :)

@liaar evo meni ce stici sutra jer cekam masu radi praznika nisu radili, pa cu ti poslati por
Offline 000111_
HaxXor

liaar je napisao/la:
Dok je u pitanju tema, da mi se javi neko ko ima Kinzu v2...

Koliki je miš u ruci, jel minijaturan ili neka srednja veličina ?
nije mal kao ovaj : http://pl.os2.guru/pic/hardware/input/ms-MediaThumbnailHandler.png

a nije ovako ni glomazan kao ovaj : https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/09/razer-naga-hands-on.jpg

manji malo od ovog razera.. samim tim sto je oblik drugaciji ovaj nekakav sav uvijek gore dole .. a onaj obli oblik ima .. imao sam kinzu dobar mis je bio .. al sam ga prodao zato sto mi vise mis nije bio furka bolio me kurac koji je i izvuko dosta para cak vise nego kolko sam ga ja polovnog kupio i to je to 
Na vrh
Odgovori