Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Hardware Bullet WiFi Mis i Tastatura (slomljen reciever)

Offline SpamaLot
nap

129 pregleda, 3 odgovora i 0 glasova
Napisano : 05.01.17 u 12:13

Ovako imam mis i tastaturu Genius KB-8000X,i USB Reciever mi je stajao ispred kucista i zakacio sam ga nogom i slomio,kada sam otvorio reciever da vidim mozel' se tu sta popraviti vidio sam da je bukvalno na pola slomljen i da od toga nema nista...
E sad jel postoji neki univerzalni receiver za genius,posto za Logitech ima onaj Logitech Unifying....Dok za Genius nisam nasao,takodje mi se isto ovo desilo sa Genius GK-100012/K...
E sad bukvalno imam 2 tastature i 2 bezicna misa sa kojim ne mogu nista da ne bi kupovao i trecu imal kakvog rijesenja...
Imam i MS Cardinal mis imam problem kad ubacim baterije samo trepne onaj senzor crveni dole i ugasi se i tjt. sad gledo sam baterije su 1.5V na njemu pise da trebaju 3V...Ali i ranije sam koristio iste od 1.5V pa su radile....
Offline Demonijak
l33t

Sto se tice tog dole misa, nije ti do baterija nego je dotrajao, pise da treba 3v a ti stavljas 2x1.5v sto je 3v. Jedino ako ide samo jedna baterija e onda ti stvarno treba 3v baterija
Gamers.ba
Rank 0

Offline SpamaLot
nap

Sta je dotrajao bgte kupio ga prije pola mjeseca....
Offline Demonijak
l33t

SpamaLot je napisao/la:
Sta je dotrajao bgte kupio ga prije pola mjeseca....
Pa pasa moj onda se idi zali gdje si ga kupio a ne nama ovdje... Sta hoces sad da ti ja popravim mis? Ako ne radi nosi tamo gdje si kupio i gotovo. Isto tako za prijemnike odes tamo gdje si kupovao to i informises se, vjerovatno postoje zamjenski jer nije rijetka pojava da se pokvare.
Na vrh
Odgovori