Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Hardware Bullet Gdje kupiti dobar laptop u Sarajevu

Offline baltazaring
nap

205 pregleda, 12 odgovora i 0 glasova
Napisano : 03.05.10 u 21:03

Gdje kupiti dobar laptop u Sarajevu ?:D?
Offline skala
nap

nema tu prijatelju dobar/los, vec ti sebi sastavi konfiguraciju i trazi gdje ce ti to napraviti  ili nadjes onu koja ti odgovara i kupis sebi lagano!
Offline itL
nap

aj tema imal ista normalnije .... odes u plus vidis mislim da tamo ima imas gdje stignes ;)
Online ACE
nap

Offline baltazaring
nap

A gledao sam u plusu i imtecu, uglavnom su tu negdje, s tim sto je plus jeftiniji, a ovo je laptop sto sam mislio uzeti, samo sto je dosta skup ali, ASUS N71JQ-TY019 i7-720QM 1,6GHz, 4GB, 1TB, ATI X5730HD 1GB, 17,3", BT, CAM, 2g
Offline StealtH
nap

baltazaring je napisao/la:
A gledao sam u plusu i imtecu, uglavnom su tu negdje, s tim sto je plus jeftiniji, a ovo je laptop sto sam mislio uzeti, samo sto je dosta skup ali, ASUS N71JQ-TY019 i7-720QM 1,6GHz, 4GB, 1TB, ATI X5730HD 1GB, 17,3", BT, CAM, 2g
Ne kupuj kod nas, bezze ces im platiti 200, 300 KM preko stvarne cijene laptopa. Ako imas nekoga u Njemackoj neka ti tamo kupi i donese. + ce biti oslobodjen PDV-a. Mene je laptop umjesto 1600 KM izasao 1300 KM, jer ti vrate PDV.

Toshiba Satellite
17"
Intel core2duo 2.53 GHz
4 GB RAM-a
400 GB HDD-a
ATI Mobility Radeon HD 4650 1 GB
Offline baltazaring
nap

Rado bi ja narucio iz dijaspore drug, ali nemam nikoga tamo, istina da su dosta jeftiniji, a mislim da se i u Hrvatskoj moze naci jeftinije :)
Offline excalibur
nap

kupis u imtecu i dobijes gratis usb stick od 2 gb.......
Offline Mire
nap

Imtec ;

http://www.imtec.ba, najbolji su sto jest' jest' . Kod njih sam ja uzimao komp.  
Offline ItAchi
nap

ma sto rece ovaj gore sastavi sebi cnofiguraciju odneses da ti je nparave u imtecu su dobri...ali moj predlog sasatvi sebi koniguraciju odnesi nekome da ti naparavi i et 
Offline slwR
nap

Imtec ti je daleko najbolji.Ja sam tamo sebi uzeo. 
Offline baltazaring
nap

Hvala svima na prijedlozima :D
Offline septoleta
nap

http://www.terabajt.ba ima katalog laptopa
Na vrh
Odgovori