Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Call Of Duty Bullet Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Multiplayer

Offline najashop
nap

283 pregleda, 18 odgovora i 0 glasova
Napisano : 21.04.09 u 14:42

Eh ovako, posto sam nov ovdije, a znam da bilo tema na ovaj fazon milion puta, no ako neko ima odgovor neka samo link postavi ili da svoje misljenje sta bi moglo biti

Instalirao sam ono sto pise u naslovu

Htio sam pokreniti prvo Single player da vidim radil uopste

Koristim Windows 7 7048v 64bitnu verziju

no ovo je prvi put da se susrecem s ovakvim problem nekom igricom da ne radi, do sad su mi sve igrice radile kako treba

link:

Jedino sto sam preskocio oko instalacije jeste diretx mozda da pokusam njega instalirati dal ce onda raditi ? No dal je iko imao ovakav slucaj?

i jos jedno pitanje dal ja s ovom igricom mogu igrati multyplayer s nekom svojom rajom? jel to ide preko Garene ili moras posebno praviti svoj server, pachovati pa crackovati i javiti svima koja je ip adresa....

Ako iko zna oko ova molio bih da posta i da molim druge ljude da ne SPAMaju bezveze....

pozz
Offline spY
nap

Treba ti DirectX obavezno.

Call of duty 4
-Pokrenete cod4 i udjete u options, onda mp options i nadjete enable console i stavite yes.Pritisnete dugme ispod Esc (~) i kucate /connect 195.222.33.246 ( bihnet ) i ENTER.
-U cod4 za razliku od cod2 imate da pravite clasove, birate perkove i dodatke za puske.
-Ime ne moze mjenjat boje, ali se moze pisati na chat il teamchat u boji ( vec napisano kako )
-Za igranje cod4 potrebni su vam patchevi:
v1.6
http://www.ga.com.ba/download+M58788ba6ee7.html
v1.7
http://files.totalgamingnetwork.com/file/5271/Call+of+Duty+4+Modern+Warfare+v1.7+Patch/

AZA emo, šta si navalio ko smrt na babu. 
Offline MYS
nap

Instaliraj i directX pa ako nemogne rijesavat cemo problem!

potrebni su ti pechevi, ja mislim da moze 2 ali instaliraj svih 4 pecha 

edit : spY spamer uvijek se javi prvi, prije mene 
Offline KilluminAti
global

nemoš bez tog filea, ev ti dl link za njega
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_34
Offline najashop
nap

Brate fakat si brz na odgovor :)

No aj ev sad cu pokusati instalirati diretx, al fazon je sto sam imao naj naj naj zadnju verziju instalirano od diretx tako i za graficku 9-4_vista64_win7_64_dd

ati 4870 mi je serija

a igrao sam ovu igru prije davno nekad na starijo mashini, a ovo na sto sad igram je zvijer znaci trebalo bi raditi ili je do diretx ili do sistema, jer opet windows 7 je BETA jos u fazi testiranja,

a kad uspije single player onda cu preci na multiplayer da vidim kako to ide, a ti budu tu :) hehe hvala jos jednom
Offline diy1d
nap

spY je napisao/la:
Treba ti DirectX obavezno.

Call of duty 4
-Pokrenete cod4 i udjete u options, onda mp options i nadjete enable console i stavite yes.Pritisnete dugme ispod Esc (~) i kucate /connect 195.222.33.246 ( bihnet ) i ENTER.
-U cod4 za razliku od cod2 imate da pravite clasove, birate perkove i dodatke za puske.
-Ime ne moze mjenjat boje, ali se moze pisati na chat il teamchat u boji ( vec napisano kako )
-Za igranje cod4 potrebni su vam patchevi:
v1.6
http://www.ga.com.ba/download+M58788ba6ee7.html
v1.7
http://files.totalgamingnetwork.com/file/5271/Call+of+Duty+4+Modern+Warfare+v1.7+Patch/

AZA emo, šta si navalio ko smrt na babu. 
lik samo c/p eto od mene na pm
Offline najashop
nap

Evo ga instalirao diretx, jesam budala :) ja i moj ego radice ba bez diretx ima naj naj nanoviji :) instalirao sve ok radi single player, sad prelazim na multiyplayer kako to odraditi

znaci trebam prvo patch skinuti tak?
Offline Trainee
nap

99% posto da ti nece raditi na w7.

Mom prijatelju radi , al je jedan od rjetkih.

1 naprema MiliJon
Offline najashop
nap

Gotovo sve, radi sve kako treba na windows 7 :)

instalirao game radi single player, instalirao patcheve radi multiplayer :) hvala svima koji su pomogli oko ovoga, pozz
Offline HaWk_2
nap

Trainee je napisao/la:
99% posto da ti nece raditi na w7.

Mom prijatelju radi , al je jedan od rjetkih.

1 naprema MiliJon
Ja imam problem na visti nesto mi izbacuje check for solution online i close the program nece nikako multiplayer
Offline dajak
nap

poz raja

e ovako ,instal sam patch v1.6 i v1.7 da igram cod4 multiplayer,al kad hocu da udem na server izbaci mi da mi key cod nevalja,pa ako neko ima key nek mi poslaje na pm ili nek posta ovde

Hvala:D
Offline StAlKeR_
nap

imam jedno pitanje: prije 5,6 dana kupio sam novi laptop:Hp 550:intel core2duo(1,80GhZ)2 gb ram, neka intel graficka sa do 384 mb...(tako neshto).... e sad samo mi treba otp. hoce li mi radit na ovoj konfiguraciji CoD4 ???
Offline Spahic_Nemila
nap

Sto se tice rama i graficke, OK su,jer je u mene graficka 256 MB i ram 512 (nadogradit cu uskoro) i procesor 3 GHZ i radi bez problema. Samo ne znam u vezi procesora hoce li kociti, mada ne bi trebalo ;)
Offline gold3n
nap

Na hp550 sigurno neces moci igrati cod4, tesko da ces i jednu igricu pokrenut. Hp550 ti je namijenjen za "business market"
Offline Dino888
nap

Pozdrav

Ja sam novi ovdje imam problem sa multiplayerom.Kada kliknem na ikonu call of duty 4 multiplayer dode slika i nista vise. Slika samo stoji i stoji.Sta da radim?:(
Offline Sehadzic
nap

Instaliraj DX,

ja sam isto imao problema sa Windows 7 nije mi radio GTA IV i call of duty 4 i5.

Samo instaliraj vistu ili xp i 100% radi
Offline semirh
nap

Instaliraj XP ili Vistu
Offline JetForce
nap

PozZ svima,super tema. Imam laptop ASUS x59sl AP-314 Hoce li na to moci COD 4 Multiplayer??:o
Offline lutalica99
nap

aha moci ce ti gledao sam na google solidan ti je laptop
Na vrh
Odgovori