Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Sportske simulacije Bullet PES 2017 - PS4 i PC utisci

Offline soul_eclipse
mod

115 pregleda, 4 odgovora i 0 glasova
Napisano : 24.10.16 u 15:20

Pozdrav dragi moji sokerasi 

Pun mi je inbox poruka koje mi saljete PES 2017 PC ili PS4 pa odlucio sam da odem u igraoni i napisem utiske 

Treutno se nalazim u igraoni na Ilidzi i poigrao sam PES 2017 na PS4 da vidim kako to izgleda naspram PC verzije i da napisem hajmo reci recenziju.Ovo nisam htio staviti u kategoriju RECENZIJA jer administracija ne bi odmah odobrila jer svi znamo kako kasne  Cast izuzecima,no necemo o tome.

Eh sad svako ima svoje utiske ali ja sam ipak stari sokeras 

Prvo cemo o PS4 verziji.

NAPOMENA :

Ubacen je patch dresovi,grbovi i realne formacije,klubovi su licencirani i jos bolje izgleda 

Prvo sto sam primjetio kad sam ulazio u igru je grafika znaci brutalno izgleda i nema nikakve veze sa PES 2016 i odmah se vidi napredak igrice.Odigrao sam nekoliko utakmica i mogu reci da sam jako zadovoljan igrom citajte dobro PS4 verzijom.

Gameplay je fantastican za igrati nije monotoman,dosadan kao sto je bio barem meni PES 2015 i PES 2016,igra se od noge do noge a animacije su toliko realne da imate utisak da gledate pravu tekmu,jedino sto mi se ne svidja je brzina lopte kada sutate sa bilo kojim igracem lopta ide 100 na sat sto je malo nerealno ali ne mozete proci tako lako odbranu,KONAMI je tu uradio dobar posao,igra se od noge do noge.Mreze ne izgledaju lose mada su mogli malo bolje odraditi,golmane su popravili sada napokon brane moguce i nemoguce ali jos nisu popravili kad igrac sutira loptu,lopta ide sa strane ili ti ga cosak i gol.

Svaki slobodan udarac je gol,svaki centarsut gol sto nije realno.

Kamere u igri su fantasticne cak ima kamera fans view koja odlicno izgleda.

Naravno za uzitak igre preporucujem LED TV jer stvarno igra ulogu za jos bolji uzitak igranja,dovoljo je 32 inca ali da ima FULL HD.

PS4 i PC verzija su dvije razlicite igre.

PC verziju sam probao na steamu i necu puno pisati o njoj,drug mi posudio i ono je sramota igrati ko ima GAMING racunar 

PC verzija je meni istao kao PES 2016 za nijansu su grafiku i gameplay promjenili govorim o default verziji bez ikakvi patcheva,ostalo je sve isto.Nema animacija kao na PS4,golmani su totalna arkada,sa strane se lako prolazi kratko i jasno KONAMI nije ulagao u PC verziju.

Za one koje igraju PES 2017 na PC-u a hoce da uzivaju igrajuci moj savjet je sledeci :

Sto veci monitor da imate barem 22 onda ili jos bolje ko ima FULL HD.

Instaliraj te prvo patch preporuka Professional,PTE ili SMOKE,mada je svaki skoro isti jer svi kradu jedni od drugi.

U svakom patchu dodju stadioni za sada ih je 40 konvertovano a bit ce ih jos.

Posle toga ubacite SweetFX i garantujem vam da ce vam grafika biti slicna kao na PS4 citajte slicna 

Mada u svakom patch-u je ubacena ULTRA Grafika tipa SweetFX,GFX Mod ... itd

Ali i za taj graficki dodatak morate imati dobru graficku karticu.

Ovo je PC verzija GFX MOD :

PC verzija je totalna arkada.

Kao sto sam vec jednom rekao "Stvarno prelijep je osjecaj igrati PES 2017 na PS4 i zaista se primjeti da su igraci na PC su mnogo zakinuti".

To je KONAMI-jeva velika greska 

MyClub nisam probao tako da ne mogu da komentarisem.

Eto to je to,ne zamjerite na gramatici jer ne rade pola slova na tastaturi pa sam morao kopirati i sklepao sam nesto 
1# Post editovao soul_eclipse datuma 24.10.16 u 15:37:38
Offline soul_eclipse
mod

Za FIFA 17 nema potrebe da pisem utiske jer je trenutno najbolja nogomenta simulacija na PC,PS4 i Xbox One  Ne zauzima ona bezveze 30-40 GB,EA ulaze mnogo novca u fifu dok KONAMI trenutno ne ulaze nista barem sto se PC verzije tice.
Gamers.ba
Rank 0

Offline buzzy
nap

Navikli smo na to što se tiče sportskih igara na PC, eto npr. NBA2K, haos lošija na PC, barem što se 16ke tiče...

Konzole majka za sportske igre  
Offline soul_eclipse
mod

buzzy je napisao/la:
Navikli smo na to što se tiče sportskih igara na PC, eto npr. NBA2K, haos lošija na PC, barem što se 16ke tiče...

Konzole majka za sportske igre  
Kakav je 2K17 vidim juce na PS4 momci igrali strasno izgleda.

Sto se tice FIFE 17 ona je ista i na PC i na PS4 i Xone sto je pametno od EA 
Offline buzzy
nap

soul_eclipse je napisao/la:
Kakav je 2K17 vidim juce na PS4 momci igrali strasno izgleda.

Sto se tice FIFE 17 ona je ista i na PC i na PS4 i Xone sto je pametno od EA 
ma EA zna svoj posao, to i pokazuju  

2K17 kao i 2K16, jad i bijeda sto se tiče PCa, igrica nije optimizovana, online katastrofa - serveri loši, čitera bruku...

PS4 je mama za 2K igre, jednostavno veći community, bolje je i odrađena, znaci 17ka je strašna, najbolja dosad, baš su se potrudili, ali za PC čista nula... Mislio sam je kupiti na steamu, ali kad sam vidio da je isto njesra kao 2K16 odustao sam, tuga  
Post dobio aplauz od soul_eclipse
Na vrh
Odgovori