Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Sportske simulacije Bullet FM 16 - Sve lige Bosne i Hercegovine '16

Offline soul_eclipse
mod

167 pregleda, 5 odgovora i 4 glasova
Napisano : 28.03.16 u 22:17

a Vam donosi ovaj dodatak?

BH Telecom Premijer liga
Prva liga FBIH i RS
Druge lige FBIH i RS
1. Kantonalne lige
2. Kantonalne lige
3. Kantonalne lige
4. Kantonalne lige
Kup Bosne i Hercegovine
Kup Republike Srpske
Kup Federacije BIH (u realnom sistemu, dakle u sklopu Kupa BIH)
Kantonalni kupovi
Juniorske lige i kupovi

U editor dodatak su uključeni i mediji, nagrade (najbolji igrač, strijelac...) i još dosta toga.

Dodatak ubaciti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2016/editor data

Grafički sadržaj:

Radi boljeg užitka spremio sam vam i grafički dodatak koji obuhvata:

- Grbovi (146)
- Dresovi BHTPL
- Pozadine (backgrounds za klubove iz BHTPL, Prve lige FBIH i RS i po neki stadion u nižim ligama)
- Slike igrača (BHTPL)

- Tutorijal za ubacivanje grafike -

Grbovi

Kada uđete u "Grafika" imate folder "Logopack". Njega kopirajte na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2016/graphics.

Dresovi

Kada uđete u "Grafika" imate folder "Dresovi". Uđite u njega i folder "BH Telecom Premijer liga 15-16" kopirajte na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2016/graphics/kits.

Pozadine

NAPOMENA: Da bi vam pozadine radile morate da imate učitan neki skin.

U folderu "Grafika" imate folder "Pozadine". U njemu se nalazi još jedan folder koji se zove "backgrounds" i njega kopirajte na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2016/graphics/backgrounds.

U dodatak su uključene i slike igrača. U folderu "Grafika" se nalazi folder "Slike igrača". Iz tog foldera onaj koji se nalazi kao dodatni unutra ("BHT Premijer liga") treba da smestite na određeno mesto. Slike igrača se ubacuju na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2016/graphics/facepacks.

Da bi promene bile vidljive u igri potrebno je da izvršite reload skina.

SS ZONE

Slike iz igre možete pogledati na sledećoj lokaciji:
http://imgur.com/a/GJDa9

Dodatak je testiran u više navrata od 7-10 sezona a na gornjim SS možete videti kako po ligama to funkcioniše u igri. Ubačen je raspored utakmica u dodatak a samim tim su unešeni rezultati do zime tj. do februara. Možete krenuti tako što će te simulirati do februara a onda po situaciji kakva je bila pred start drugog dela prvenstva preuzeti neki klub.

DOWNLOAD ZONE
http://www.mediafire.com/download/7e4bsvgph716b6e/Sve+lige+Bosne+i+Hercegovine+FM+2016.rar

UpDate - Sve lige Bosne i Hercegovine 2016 V1.1 -

Ispravljen Kup Bosne i Hercegovine gde se sada gleda gol u gostima;
- Updateovana je dužina ugovora kod dosta igrača;
- Ubačena istorija za najbolje strelce i osvajače te nagrade u istoriju nagrade "Najbolji strijelac";
- Ubačene nagrade dobijene od UEFE što je izuzetno važno za ove koji svoju igru počnu tek u februaru

Nagrade se dodeljuju u tri različita meseca: oktobar, novembar i decembar (kraj meseca);
- Shodno pročitanom pravilniku takmičenja za takmičarsku sezonu 2015/2016 ubačene su sledeće nagrade: Ekipa koja osvoji fer plej nagradu 5,000 KM, finalista kupa 20,000 KM i osvajač kupa 30,000 KM.
- Pošto ne postoji mogućnost da kao u stvarnosti šampion države od UEFA dobije novčanu nagradu za to, namestio sam da prvak dobije 250,000 €.
- Nagrada za osvajača Kupa RS je 200,000 KM (Veće je bilo 2012. ali sam se odlučio na ovo iz detalja navedenih u nastavku)

- Pored ovoga ispravljene su i još neke sitnice.

DOWNLOAD ZONE :
http://www.mediafire.com/download/pc50x7nobka4cx3/Sve+lige+Bosne+i+Hercegovine+V1.1+FM+2016.rar
Offline sTr
nap

Jel moj Zelja dobio stolice  
To mi igra veliku finansijsku ulogu kad je derbi, jer horde uvijek napune dio koji im dadnemo.
1# Post editovao sTr datuma 28.03.16 u 22:33:34
2# Post editovao sTr datuma 28.03.16 u 22:34:04
Gamers.ba
Rank 0

Offline ismir_bug
camper

bravo mali zahavljujem :P
Offline soul_eclipse
mod

ismir_bug je napisao/la:
bravo mali zahavljujem 
Jel ti crack verzija FM-a ?

Kako radi ovaj dodatak ?
Offline ismir_bug
camper

soul_eclipse je napisao/la:
Jel ti crack verzija FM-a ?

Kako radi ovaj dodatak ?
imam i krekovanu a i sharovanu verziju :D
nisam igrao odavno smorilo me bgm :3 tako da nisam testirao ..ako budem javim
Offline pirot
luck0r

sTr je napisao/la:
Jel moj Zelja dobio stolice  :D
To mi igra veliku finansijsku ulogu kad je derbi, jer horde uvijek napune dio koji im dadnemo.
nije dobio iznajmljuje stadion u vogosci
Post dobio aplauz od soul_eclipse
Na vrh
Odgovori