Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Sportske simulacije Bullet Diskusija - PES 2016

Koji MOD igrate ?

Offline soul_eclipse
mod

111 pregleda, 3 odgovora i 0 glasova
Napisano : 16.01.16 u 17:08

Pozdrav ljudi 

Pokrenuo sam novu diskusiju ovaj put o PES 2016.Interesuje me koliko ljudi na gamersu igraju PES 2016 i koji mod igrate i sta najvise igrate u PES 2016.

Bilo bi dobro da ako neko igra npr Master League otvori temu o svojoj karijeri ili o klubu kojem vodi,evo jedan primjer kako covjek pise o svojoj karijer tj Master League :

Ja bi dao svoje misljene ali ne igram PES 2016,ponekad sa bratom 1 vs 1 posto on ne voli fifu 16 

NAPOMENA : Ako cete glasati koji mod najvise igrate red bi bio da napisite i post 
Offline exampLe
pr0

Igram PES, koji me poprilicno nervira dok ne izadje crack za FIFA-u.

Master Ligu sam poceo sa Chelseaem, igram na Super Star levelu i osvojio sam s njima Englesku ligu i FA Cup. Onda sam, promjene radi otisao u Barcelonu i osvojio isto ligu i kup i izgubio u finalu Lige Prvaka od PSG-a. 
Post dobio aplauz od soul_eclipse
Gamers.ba
Rank 0

Offline soul_eclipse
mod

exampLe je napisao/la:

Master Ligu sam poceo sa Chelseaem, igram na Super Star levelu i osvojio sam s njima Englesku ligu i FA Cup. Onda sam, promjene radi otisao u Barcelonu i osvojio isto ligu i kup i izgubio u finalu Lige Prvaka od PSG-a. 
Crack kako kazu trebao bi u febrauru ili mart ne mogu da probiju Denuvo zastitu j**** skroz.Kupi FIFA 16 sad je jeftinija dosta.

Sto se tice tvoje master lige veoma je zanimljiva 
1# Post editovao soul_eclipse datuma 16.01.16 u 17:31:38
Offline elmirh
nap

exampLe je napisao/la:

Master Ligu sam poceo sa Chelseaem, igram na Super Star levelu i osvojio sam s njima Englesku ligu i FA Cup. Onda sam, promjene radi otisao u Barcelonu i osvojio isto ligu i kup i izgubio u finalu Lige Prvaka od PSG-a. :D
Ja ne mogu da uđem u pes samo mi se pojavi konami I prozor se spusti
Na vrh
Odgovori