Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Sportske simulacije Bullet PES 2016 vs FIFA 16

Sta ce te igrati ?

Offline soul_eclipse
mod

253 pregleda, 21 odgovora i 0 glasova
Napisano : 15.09.15 u 13:32

Ostalo je jos tacno 13 sati i 9 minuta do izlaska PES 2016.

FIFA 16 jos 7 dana,9 sati i 43 minute.

Iako dosta lici na PES 2015 ja cu igrati PES 2016 OFFLINE mod Master League do sada najzanimljivija Master liga dosta novina ima neke mozete procitati ovde
http://gamers.ba/forum/43/223843/pes-2016-demo/

Ovaj engine ce vrtiti sigurno jos jedan serijal jer je konami izjavio da trenutno niko nema da radi PC port.Najvecu graficku promjenu ce osjetiti konzole tj PS4 i Xbox One,ali ne trebaju da se brinu ni PC igracijer ce Sweetex ili ULTRA mod sve to uljepsati i izgledace indenticno ko na konzolama/

FIFA 16 - Igrat cu najvjerovatnije samo Ultimate team i Carrer mode ,igrao sam demo svidja mi se brzina gameplaya i sto nema vise L1 + trokut pretrcis sa ronaldom pola ekipe i zabijes gol,nadam se da ce i u FULL verziji biti ista brzina,po forumima se vec pise da ce biti brzi gameplay na ONLINE modu.

Sta ce te vi igrati,pisite,spamajte,trolajte    
1# Post editovao soul_eclipse datuma 15.09.15 u 13:33:38
2# Post editovao soul_eclipse datuma 26.02.16 u 23:43:08
Offline soul_eclipse
mod

Za simpatizere Man.Utd i Liverpoola divna vijest ovoga puta ce biti licencirane obje ekipe 

Takodje, na youtube kanalu NextGameGamingBlog mozete pogledati mnogo drugih utakmica u 2016-ici.

https://youtu.be/tcjzwKBkd5k

Jos jedna dobra vijest u u editu modu ima kako komentator da zove neki klub i ubaceni su svi gradovi engleske i njemacke.

Primjetit ce te i komentatora malo je zivlji ali nije to to,John Champion kad komentarise pravo tekmu mnogo je bolji Konami ocigledno nezna uraditi komentatora.

Ovde ima prvih pola sata master lige djeluje zanimljivo, nije monotona kao na prethodne dvije verzije
https://www.youtube.com/watch?v=fMVywyLRsL0
1# Post editovao soul_eclipse datuma 15.09.15 u 13:58:53
2# Post editovao soul_eclipse datuma 15.09.15 u 14:00:33
3# Post editovao soul_eclipse datuma 15.09.15 u 14:05:05
Gamers.ba
Rank 0

Offline biggiepk
pr0

Iskreno rijetko kada kupim igru dok joj je cijena 125km. Pogotovo ne sportsku jer im nakon brzog vremenskog perioda cijena opada više od 50%. Kad bude prilika ugrabit ću nešto. Što se tiče ove dvije igre, mislim da mi se ove godine više svidjela FIFA. Jednostavno puno mi bolje i realnije izgleda, a ja težim uvijek ka toj realnosti gameplaya. Najviše mi se dopadaju tribine i navijači jer izgledaju vrhunski urađeni, kao da su stvarno tamo. Takođe' mnogo prirodnije igra izgleda, mnogo više sapletanja/padanja, udaranja, guranja ima u fifi nego u pesu. Prije sam uvijek bio simpatizer pesa, ali vrijeme ga jednostavno gazi, za mene previše monotono.
Post dobio aplauz od soul_eclipse
Offline soul_eclipse
mod

biggiepk je napisao/la:
Iskreno rijetko kada kupim igru dok joj je cijena 125km. Pogotovo ne sportsku jer im nakon brzog vremenskog perioda cijena opada više od 50%. Kad bude prilika ugrabit ću nešto. Što se tiče ove dvije igre, mislim da mi se ove godine više svidjela FIFA. Jednostavno puno mi bolje i realnije izgleda, a ja težim uvijek ka toj realnosti gameplaya. Najviše mi se dopadaju tribine i navijači jer izgledaju vrhunski urađeni, kao da su stvarno tamo. Takođe' mnogo prirodnije igra izgleda, mnogo više sapletanja/padanja, udaranja, guranja ima u fifi nego u pesu. Prije sam uvijek bio simpatizer pesa, ali vrijeme ga jednostavno gazi, za mene previše monotono.
Druze konami ostao na starom enginu i vec sam napisao da ce najvjerovatnije vrtiti jos jedan serijal,FIFA 16 gazi sto jest jest.
1# Post editovao soul_eclipse datuma 08.10.15 u 19:06:12
Offline ismir_bug
camper

probat naravno oboje pa koja bude bolja to cemo igrat :D zasad fifa u vodstvu :P
Offline soul_eclipse
mod

Veoma dobra vijest za PC igrače (original diskovi). Zvanična, Konamijeva PES liga će od nove verzije biti dostupna i za PC. Naime, sve što treba da uradite jeste da se registrujete ovde (klik)
i automatski će vam se računati poeni svih online mečeva (izuzev quick match i myClub). Najbolje rankirani igrači iz svake države igraće kvalifikacije za finalni turnir koji će se vjerovatno i ove godine održavati pred finale Lige Šampiona. Spisak država pogledajte u listi dole, a mi nažalost za sada spadamo u rest of the world (što u slučaju velikog broja ljudi sa naših prostora može da rezultuje zasebnom ligom).

Spain,
France,
Italy,
United Kingdom,
Germany,
Saudi Arabia,
Middle East,
Greece,
Portugal,
Turkey,
Poland,
Netherlands,
Russian Federation,
Nordic,
Israel,
Austria/Switzerland,
Belgium,
Brazil,
Argentina,
Chile,
United States,
Colombia,
Peru,
Mexico,
India,
Rest of Americas,
Rest of World.

1# Post editovao soul_eclipse datuma 15.09.15 u 16:07:48
Offline MCMXLVI
pr0

Fifu necu ni skidati, ova ML na pesu puno obecava tako da je najvjerovatnije da ce faks ispastati 
Offline exampLe
pr0

'Ta ce PES. 
Offline zNr
nap

igro sam pes prije kao djete jer je bio nekako lagan(pes 2006 pa na dalje) sad cemo vidit kakav ce biti 2016 al za mene fifa ce uvjek biti vrh... a soul kazes lagano doves igrace ? pa brate ja se evo mucim na 15-ki da dovedem reusa iz MU dajem im 100m nedaju ljudi... sve zavisi kako sebi namjestis na amater dovodis mesija u Dinamo Zagreb ako hoces...
Offline soul_eclipse
mod

Offline naxx998
nap

Bio sam simpatizer PES-a otkad sam igrao PES 2010 do PES 2013, jer je 2014 bio sranje, odtad igram FIFU, poceo sam 13, 14 a 15 nisam mogao igrat (ne mogu ni sad, slaba konfa) pa tako da moram reci da je FIFA bolja ali za moju konfu PES je preodlican tako da ove godine PES se igra a FIFA je pobjednik :D
Offline SEN1337
nap

https://www.youtube.com/watch?v=F-OgKyUuFfI
Jaaaaaao, al će da gazi fifa....

PESa sa rajom, ali karijere definitivno, without a doubt fife. Nadramili su baš fino što možeš igrati pripremne turnire i osvojit npr +10 miliona, te treniranje igrača.
Offline soul_eclipse
mod

Offline rusijabajomoj
gamer

Ukoliko EA ne ubrza gameplay, neće mi biti problem da izdvojim pare i igram Ultimate team. Što se mene tiče, odličan su posao odradili i meni se jako sviđa FIFA.

PESa bi igrao sa rajom da nisu lopte u prostor megagigaultra OP, a golmani ispadaju gluplji nego na FIFAi 15  .
Offline soul_eclipse
mod

Offline palacinak
nap

definitivno pes ove godine, na ps4 pogotovo, na pciju su je opet osakatili graficki.
Offline soul_eclipse
mod

palacinak je napisao/la:
definitivno pes ove godine, na ps4 pogotovo, na pciju su je opet osakatili graficki.
Ne sikiraj se za grafiku vec su moderi pripremili Sweetex 
Offline palacinak
nap

soul_eclipse je napisao/la:
Ne sikiraj se za grafiku vec su moderi pripremili Sweetex :D
bgm tesko da sweetfx moze sta popravit, to je samo filter, mazanje ociju, nemoze ispraviti niske texture.
Offline soul_eclipse
mod

palacinak je napisao/la:
bgm tesko da sweetfx moze sta popravit, to je samo filter, mazanje ociju, nemoze ispraviti niske texture.
Pa tako je situacija bila prosle godine a najbolje ce osjetiti onaj koji bude igrao na 1080 rezuliciji 
Offline NAN1
nap

Igrao sam PES jos od PES 2-ce...na FIFU sam se prebacio oko 12-13 ... pola pola sam igrao tad... Sad sam skroz na strani FIFE... PES jos uvijek ima te neke nerealnosti, i ne svidja mi se gameplay.. FIFA je teza i to mi se svidja. Kao veliki fan PES-a i FIFA-e... mislim da PES jos nije ni do koljena FIFI....

Ne zamaram se puno master ligom i slicno... cijeli zivot sam igrao 1v1 tako da samo to gledam. Mada nemam zamjerki ni za PESovu master ligu a niti za fifinu career mode.
Offline MateoPavki
nap

Evo ja ima ps4 ali mi recite što je bolje. FIFA16 ili PES 16?
Na vrh
Odgovori