Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet League of Legends Bullet league of legends account

Offline Weeknd
nap

134 pregleda, 11 odgovora i 0 glasova
Napisano : 20.11.16 u 23:59

Ima neko neki acc na eune ili euw da mu ne treba da ga ne koristi da mi posudi da igram, nisam dugo igrao pa bih zelio da ponovo da pocnem posto vidim da su svasta radili, a ne da mi se levelati sve iz pocetka pa eto ako ima neko dobre volje da mi posudi neki svoj koji ne koristi
Offline Demonijak
l33t

pa sigurno ce ti posuditi, bas tebi koji si se tek registrovao i to s razlogom da ti neko "posudi" acc, pasa moj valja imas RL prijatelja koji bi ti mogli posuditi jer ga ovdje neces dobiti ni od koga 
Gamers.ba
Rank 0

Offline Weeknd
nap

Demonijak je napisao/la:
pa sigurno ce ti posuditi, bas tebi koji si se tek registrovao i to s razlogom da ti neko "posudi" acc, pasa moj valja imas RL prijatelja koji bi ti mogli posuditi jer ga ovdje neces dobiti ni od koga :D
Kume nisam temu otvorio da bi mi ti pametova koliko znam sada je bukvalno nemoguce ukrasti nekome acc jer sve ide preko maila tako da je ono nemoguce prmijeniti sifru bez koda sa maila -.-
Offline xertq_
nap

Imas na piku za 10 km ili registruj se pa nabijaj levele
Offline Weeknd
nap

xertq_ je napisao/la:
Imas na piku za 10 km ili registruj se pa nabijaj levele
Bravo za tebe

Zasto se na svakoj mogucoj temi moraju naci neki pametnjakovici koji su tu samo da prosipaju neke svoje fazone, ako ne mozes pomoci bolje nemoj nista pisati -.-
Offline Demonijak
l33t

Weeknd je napisao/la:
Bravo za tebe

Zasto se na svakoj mogucoj temi moraju naci neki pametnjakovici koji su tu samo da prosipaju neke svoje fazone, ako ne mozes pomoci bolje nemoj nista pisati -.-
mi smo bar clanovi vise godina i imamo puno pravo da ti pametujemo  
Offline xertq_
nap

Weeknd je napisao/la:
Bravo za tebe

Pa ti si novi kako znas da se javljaju, ja mogu pomoc imam svoj acc na eastu i 2 na westu al posto te ne znam a i tek registrovan tako da nedam
Offline Weeknd
nap

xertq_ je napisao/la:
Pa ti si novi kako znas da se javljaju, ja mogu pomoc imam svoj acc na eastu i 2 na westu al posto te ne znam a i tek registrovan tako da nedam
Ovo mi je drugi acc na gamersu ako bas moras da znas prvi mi je ELD1NNNN mozes provjeriti slobodno ako te toliko zanima :)
Offline Demonijak
l33t

Weeknd je napisao/la:
Ovo mi je drugi acc na gamersu ako bas moras da znas prvi mi je ELD1NNNN mozes provjeriti slobodno ako te toliko zanima 
multi acc je takodje zabranjen, cudi me da to ne znas 
Offline MUXY
nap

Dat cu ti ja da igras na westu nije belaj, nije neki akaunt ali je 30ti lvl.
Offline wopa
nap

xertq_ je napisao/la:
vidi se da si nabara kad igras LoL
Offline xertq_
nap

wopa je napisao/la:
vidi se da si nabara kad igras LoL
a pavooo sreco moja
Na vrh
Odgovori