Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet League of Legends Bullet League of Legends high elo

Offline f4nt0maimbat
nap

398 pregleda, 20 odgovora i 0 glasova
Napisano : 21.06.12 u 13:59

Evo da vidite s kim igra duo jedan hercegovac  :D :D

http://imageshack.us/f/600/duoq.jpg/

sta mislite aaa? :P
Offline damiiRR
nap

Pa to ti igro samnom sta ti je :$
Offline f4nt0maimbat
nap

damiiRR je napisao/la:
Pa to ti igro samnom sta ti je :$
Ma ne znam vishe sta da ti kazem,ne da sam posto naskillovan vise sam nesto kao preskillovan  :D :)
Offline VioleN
nap

Sto igrate ove djecije noob friendly igre?
Offline Cloud
nap

VioleN je napisao/la:
Sto igrate ove djecije noob friendly igre?
Dolazi od čovjeka koji (vjerovatno) nije odigrao niti jedan match? Oh well.

A btw, ima VELIKA razlika od glupih normal matcheva i od 1900ish elo partija, fyi. >.<
Offline Dovahkiin
nap

Odera vas leona i graves bottom.

Nema šta, ocelote epic support 
Offline VioleN
nap

Cloud je napisao/la:
Dolazi od čovjeka koji (vjerovatno) nije odigrao niti jedan match? Oh well.

A btw, ima VELIKA razlika od glupih normal matcheva i od 1900ish elo partija, fyi. >.<
Kakve veze ima jel 199000 poena il 0 sa noob friendly igrom?
Offline Cloud
nap

VioleN je napisao/la:
Kakve veze ima jel 199000 poena il 0 sa noob friendly igrom?
Nisu poeni, ranking. Za svaku pobjedu dobijas, sta ja znam, 12 rankinga, za svaku izgubljenu gubis 12 rankinga. Da, igra jeste vrlo lagana za naučit, i svako je može igrati, ali na profesionalnom nivou i na veće rangiranim mečevima nije ti to straight-forward igranje kao kanter. Moraš i razmišljat. I pravit dobre odluke. Svaki ti se potez broji, a meč nije gotov dok se nexus (baza, eto.) ne sruši. Sve je moguće. Samo što si ti, pretpostavljam, vidio jedan klip i misliš: "Glaj debilne igre."

Ne možeš sudit o nečemu što nisi igrao. That's utterly stupid, da ti iskreno kažem.
1# Post editovao Cloud datuma 21.06.12 u 14:38:51
Offline waeen
nap

Spica
Offline VioleN
nap

Cloud je napisao/la:
Nisu poeni, ranking. Za svaku pobjedu dobijas, sta ja znam, 12 rankinga, za svaku izgubljenu gubis 12 rankinga. Da, igra jeste vrlo lagana za naučit, i svako je može igrati, ali na profesionalnom nivou i na veće rangiranim mečevima nije ti to straight-forward igranje kao kanter. Moraš i razmišljat. I pravit dobre odluke. Svaki ti se potez broji, a meč nije gotov dok se nexus (baza, eto.) ne sruši. Sve je moguće. Samo što si ti, pretpostavljam, vidio jedan klip i misliš: "Glaj debilne igre."

Ne možeš sudit o nečemu što nisi igrao. That's utterly stupid, da ti iskreno kažem.
kad imas 2000 "rankinga" (lol) mozes denyat creepove i svi farmaju bez spellova?

Ko god je otisao da igra LoL od prijatelja sa Dota communitya, svako kaze da je otisao jer je lakse i tamo cak mogu zavrsit medju boljim timovima.

I dota 2 sucka, bar meni, isti razlog. Mada je i dalje bolja od lola.
Offline f4nt0maimbat
nap

VioleN je napisao/la:
kad imas 2000 "rankinga" (lol) mozes denyat creepove i svi farmaju bez spellova?

Ko god je otisao da igra LoL od prijatelja sa Dota communitya, svako kaze da je otisao jer je lakse i tamo cak mogu zavrsit medju boljim timovima.

ma ta' ti znas :D
Offline Coquin
nap

VioleN je napisao/la:

Tacno je to da je dobrom igracu Dote lakse igrati LoL. Al' kontaj i cinjenice da je LoL free 2 play, samim tim ima vise igraca neg i Dota, Dota2 i HoN zajedno tj. vise kidsova, noobova itd. I ti tvoji prijatelji, mogu dobro igrati, al jbes to dok ih nema na pro nivou.
Offline VioleN
nap

Coquin je napisao/la:
Tacno je to da je dobrom igracu Dote lakse igrati LoL. Al' kontaj i cinjenice da je LoL free 2 play, samim tim ima vise igraca neg i Dota, Dota2 i HoN zajedno tj. vise kidsova, noobova itd. I ti tvoji prijatelji, mogu dobro igrati, al jbes to dok ih nema na pro nivou.
I DotA se placa. Zamalo. Ima oko 15 miliona igraca (govorim o kecu prije izlaska dvice) u Europi zasnovano na getdota.com i otprilike jos toliko u Kini. Za LoL - ne znam.
Offline risk
nap

VioleN je napisao/la:
I DotA se placa. Zamalo. Ima oko 15 miliona igraca (govorim o kecu prije izlaska dvice) u Europi zasnovano na getdota.com i otprilike jos toliko u Kini. Za LoL - ne znam.
niko te ne tjera brate ništa, igraj ti dote, mi ćemo LoLa
Offline soova
nap

Ma veze ti nemas dzenise :P
Offline Mirzolinho
nap

VioleN je napisao/la:
Neki dan je bila proslava na LoL stranici, 50 miliona igrača (pod tim se posmarta igrači koji igraju, tj. koji su prešli određeni lvl, a ne napraviš acc i stoji ti čitav život bezveze). LoL je totalno drugačija igra u odnosu na Dotu. Dinamičnija je, samim tim i zanimljivija većini igrača. Dota je pasivna igra u kojoj se ama baš sve zasniva na farmanju/deny. To je stvar koja je učinila LoL boljim od Dote, jer je pružena prilika da se stvari stalno okreću nasumično u korist jedne zatim u korist druge ekipe, što u Doti nije slučaj. Sama popularnost LoLa koja iz dana iz dan raste daje ti odgovor na ove tvoje postove na temi.

LoL > DotA

Deal with it.
Offline VioleN
nap

Mirzolinho je napisao/la:
Neki dan je bila proslava na LoL stranici, 50 miliona igrača (pod tim se posmarta igrači koji igraju, tj. koji su prešli određeni lvl, a ne napraviš acc i stoji ti čitav život bezveze). LoL je totalno drugačija igra u odnosu na Dotu. Dinamičnija je, samim tim i zanimljivija većini igrača. Dota je pasivna igra u kojoj se ama baš sve zasniva na farmanju/deny. To je stvar koja je učinila LoL boljim od Dote, jer je pružena prilika da se stvari stalno okreću nasumično u korist jedne zatim u korist druge ekipe, što u Doti nije slučaj. Sama popularnost LoLa koja iz dana iz dan raste daje ti odgovor na ove tvoje postove na temi.

LoL > DotA

Deal with it.
Otkad broj igrača određuje kvalitetu igre?

Baš zato što je noob friendly ima veći broj igrača. Na težim i "zanimljivijim" igrama se rijetko ko zadrži, svako voli da je najbolji.

Nema niko sad na gamersu ko bi sjeo i prekucao Super Ghouls and ghosts ili neki modifikovani super mario, svako bi nakon 15 minuta ugasio. Takve igre nažalost i ne uspjevaju, zato sad svaka igra ima super easy level pa svako ga može preći. Da li je zanimljivija igra, to je stvar ukusa, ali za igrat je sigurno lakše.
Offline j0ker
nap

Cloud je napisao/la:

"Moraš i razmišljat. I pravit dobre odluke. Svaki ti se potez broji, a meč nije gotov dok se nexus (baza, eto.) ne sruši. Sve je moguće."

opisuješ dotu. samo što u doti dodaš još 343 ipo stvari na sve to.
tko je bio loš u doti prebacio se na lol. to je činjenica. 
Online Murloc
nap

O ukusima se ne raspravlja, znači, nekome je dobra dota i nek ne pljuje po lolu. Činjenica je da oni koji su igrali dotu, bili loši, prešli na lol, ja nisam bio loš u doti, nego mi igra kurcu nije valjala jer je i dan danas ni našta nalik, u lolu se pronalazim, igram i dotu 2, ja miran, fino mi je.
Offline KoleBL
nap

Cloud je napisao/la:

a u kanteru se ne treba razmisljati ?
Offline Jang
nap

KoleBL je napisao/la:
a u kanteru se ne treba razmisljati ?
sigurno manje nego u LoL-u/DotA-i
Na vrh
Odgovori