Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Ostale Bullet Trazenje guild membera za igricu elsword

Offline Yennay
nap

133 pregleda, 2 odgovora i 0 glasova
Napisano : 21.11.16 u 20:22

Poštovani gameri, stavljam ovu objavu na forum iz razloga sta trazimo nove domace igrace za igricu elsword. Igrica nije poznata nimalo i na prvi pogled izgleda uzasno, ali igra je sama po sebi jako kompetitivna i zabavna. Igra nudi izbor mnogobrojnih likova za igru. Svaki od likova ima svoju pricu i svoje specijalne sposobnosti. Ukoliko je netko zainteresiran zaigrati sa nama i postati clanom nase guilde neka mi se javi na moj profil. Trenutno smo najaca guilda na balkanu sto se tice te igrice (iako je logicno zato sto jedini i igramo). Naravno igrica sama po sebi graficki nije zahtijevna a i takoder koristimo za razgovor skype jer zahtijeva minimalnu konekciju. Ukoliko se clan koji nam se pridruzi istakne zahvaljujuci svojim skillom, pozitivom, postenoscu i tako dalje ja i guild master nagradit cemo ga sa lvl boost likom kojeg igra. Vjerujem da ce mnogima od vas igrica izgledati lame i samo jako dosadno no stvarno i ja sam na pocetku dijelio to misljenje no dns mi je igrica broj jedan koju sam ostao igrat nasprem ostalih igara. Ocekujte moje odgovore u roku od pola dana i najcesce cu biti aktivan od 7 do 11 navecer tako da mi se uvijek mozete javiti. Hvala puno na citanju i na utrosenom vremenu. Veliki pozz Yennay
1# Post editovao Yennay datuma 21.11.16 u 20:26:36
Offline Rayleigh
pr0

Nije tacno da "Elsword" nije poznata igra, mozda joj je "playerbase" manji nego prethodnih godina, ali to je razumljivo, nekad ju je bilo uzivancija igrati jer nije bila p2w ,a sada je vec opala malo , zasto i zbog cega? Ne znam .

Sumnjam da ces ovdje naci njenih igraca, i ovi sto su igrali su prestali, a mozda i ti skontas jednog dana, jer nece ti uvijek biti interesantna kao sto je bila otkad si poceo igrat.

Ko voli Anime ,sigurno ce mu se igra svidjet , al opet s druge strane... nedostaje joj "ono" nesto .
Gamers.ba
Rank 0

Offline Yennay
nap

Pa znam da nije tocno da bas nije poznata ali trenutno nisam jos nikog susreo sa nasih prostora da bas igra. Shvacam ja da nekima neke igre ne budu vise zanimljive i to ja sam stavio ovo ako je tko voljan zeljan druzenja igre zabave i necega da se slobodno pridruzi i ako nekom tko prihvati dosadi ima to pravo ja i moj prijatelj sto smo jedini ostali u guildi igramo vise godina igru i nama jos nije dosadna dapace jako nam je zanimljiva sad postujem svacija misljenja. Ja osobno i dan danas probavam naci jos neke dodatne igre za igrat ali trenutno imamo zelju samo nac jos igraca. Slazem se dapace i da je danas postala p2w ali mi sve sto nam je bilo potrebno da dodemo na razinu nekoga koji je platio masne pare samo smo docekali raznovrsne evente i danas nam vise nista ne fali. pozz :)
1# Post editovao Yennay datuma 26.11.16 u 21:24:13
Na vrh
Odgovori