Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Turniri i Clan wars Bullet Turnir @ Bugojno [ finish ]

Offline dyemsonii
nap

5061 pregleda, 152 odgovora i 0 glasova
Napisano : 30.08.09 u 20:24

~ Stigao u Sarajevu napokon,hvala kurcu...

~ Nisam spawao pa ima jedno onako od oka 49h ( 100% ) :S,sad se qpao da dodjem malo sebi tak..

~ Momci nadam se da je organizacija bila dobra i da je sve islo kako treba,trudio sam se koliko sam mogao..Morao sam grupe praviti par puta ( radi otkazivanja kka,pa onda dolazivanja i sl )..Ali ajde nema veze..

~ Zahvaljujem vam se od srca sto se ispostovali na neki nacin mene i moju organizaciju..

~ Drago mi je sto sam vidio momke koji su mi kao braca i dan danas ( h1p,ved0 & company )..Nytro ( Kemo ) imas burazeru topli pozdrav od mene za tu tvoju dobrodusnu dusu,Zoka isto tako,Pelko takodje...

~ Nicky brate hvala sto si javio na vrijeme ( jbg nisi ti kriv ) voli te brat kako god =) ( bar si se potrudio )

~ Pozdravljam sve ekipe koje su ucestvovale na turu,hvala jos jednom onom momku iz Vatrgosne sto je na svoj obraz ustupio spavanje vecini ekipa ( Hvala buraz )..I izvini u moje ime radi onih scena sa prikupljanjem novca za onu bolesnu djevojku..Ima nas svakakvih -.-

~ Hvala vam svima,ali imam je tuznu informaciju za vas sve koja me bash ocrnjacila..Nisam nikako spavao od kada sam dosao u Bugojno znaci ( Petak 13:00 )..I dan i noc nikako,jutro odmah dosao u igraonu da pravim grupe sa "GABOM" ( baticom )..Krivo mi je sto sam se 10000000x vise smorio od NuteLLe,znaci momak je ostavio "SAGATA,EDU iz Gorazda,Edu iz Hrasnice,Nooka iz Novog Paraza i Smrdu ( CAKIJA )..Momci su qpili karte povratne za Travnik,on ih je dovukao kada su dosli na stanicu,medjutim veceras ih je pustio da idu pjeske za Travnik,pa u Sarajevu ( Nutty haveru fkt al fkt se nisam to nadao od tebe,ispao si prava pickurina..:S ) .. Sad zovem SAGU pitam ga gdje si lik skoro pa da ne zaplace,evo me kaze idemo kroz naku "SUMU ( Vukojebinu )" Svakih 10-15 minuta prodje 1 auto :I..I sta sada ja treba da brinem oce li momcima biti nesto ili ne,da li je neko gladan ili ne..Zamolio bi mahYr-a ako je tu,mislim da idu istim putem kao i vi jucer,pa ako imate bajkove da pokusate doci u kontakt sa njima,gdje su i sta su..( hvala )

~ Ne znam vise sta da pisem,i ovo je previse od mene koliko jedva vidim sta uopce pisem..

~ Pozdravljam vas sve,vidjamo se on next tournament

I sve cestitke ( ciftu,swiftu,robi,dini i Miliju )

Iskreno bio sam ubjedjen da ce vas oldiesi naguziti koliko je Alcho proradio + entel ( ma jednom rjecju svi su igrali onako xtra ) Samo ne znam kako je bilo u zadnjoj mapi posto sam otisao za Sarajevo..Uglavnom cestitam objema ekipama 
Offline jhgjhg
nap

cuj pjehaka do travnika aaaa :o cccc smijeno :S
Offline ed1nss3_N
nap

Ljudi eo samo da vam kazem da smo stigli u travnik maloprije zahvaljujuci momcima iz travnika smaJi i njegovoj ekipi koja je po nas dosla sa autom nekih 17 kilometara od travnika a do tam smo mi kroz sumu uz brdo previse pjesacili preko 45 km kroz sumu neznas dali ce ti kakva zivotinja da iskoci ispred lica jedno auto prodje svakih 10 m i to neznam proleti :S kasnije cemo mi napisati referat o ovome ali jos jednom nevjerujemo ovome sto je bilo previse umorni....

jos jednom hvala momcima iz travnika kao i pojedincima iz bugojnog da ih sada ne nabrajam cao sretno
Offline Schlachter
nap

Nisam se u životu ovoliko nasmijao čitajući jedan topic :D

Cuj 44 km prehodali, MARATONCI NAŠ I :D

Svaka čast
Offline smaJa
nap

ovako oko 11h me je smrdo nazvao i rekao mi da idu pjeske iz bugojna... i ja sam otisao do jarana dine i rekao mu kako mi raja ide pjeske iz bg.... i otislismo do drugog jarana platilimu 10km da odemo po momke..... i krenulismo nedje oko 17km sto im je preostalo da idu pjeske....srelismo ih i u auto ubacili i do travnika..... znaci nemate sta bezze da se brinete stiglisu momci .....

mislim da sam im izasao u susret POZDRAV SVIMA.......
Offline bak1r
nap

jos kad bi neko sve rezultate fino ispisao =)

gg my people, dino shugavi opet uze tour FUJ hahahaha 
Post dobio aplauz od bak1r
Offline 1kajjaN
nap

Ma extra je bilo , fakat sve , organizacija malo popustila.. al sve u svemu super 

Momcima koji su došli iz Travnika pjehe  RESPECT jedan veliki  ahaha

gg još jednom disturbedu 

Pozz i čujemo se 
Offline guzlY
nap

nije da morimo bzvze al ono , bar cetvrtfinale,polufinale,finale. ko,s kim.kad,gdje?fala,poz!
Post dobio aplauz od bak1r
Offline champa
nap

turnir je extra bio svaka cast momcima koji su osvojili uzivao sam gledajuchi ih :) :)
Online shoT
nap

Vidite li da su ljudi umorni, bit če rezultati uskoro 
Offline h1p
nap

guzlY je napisao/la:
nije da morimo bzvze al ono , bar cetvrtfinale,polufinale,finale. ko,s kim.kad,gdje?fala,poz!
mimo - ttk - ttk win
oldies - kka - oldies
Dist. - Djemo mix - dist.
Sotg - Perke mix - Sotg

polufinale
oldies - ttk - oldies
dist - sotg - dist

oldies - dist - dist winn..
neznam sve rezultate pa nisam pisao :) 9-)8-)
Offline chuky
nap

ed1nss3_N je napisao/la:
Ljudi eo samo da vam kazem da smo stigli u travnik maloprije zahvaljujuci momcima iz travnika smaJi i njegovoj ekipi koja je po nas dosla sa autom nekih 17 kilometara od travnika a do tam smo mi kroz sumu uz brdo previse pjesacili preko 45 km kroz sumu neznas dali ce ti kakva zivotinja da iskoci ispred lica jedno auto prodje svakih 10 m i to neznam proleti :S kasnije cemo mi napisati referat o ovome ali jos jednom nevjerujemo ovome sto je bilo previse umorni....

jos jednom hvala momcima iz travnika kao i pojedincima iz bugojnog da ih sada ne nabrajam cao sretno
Da ste zivi i zdravi josh godina sto da je EDA i SAGE i da vas cuva Bog da su najbolje zene josh uvijek pored bas ovaj zivot je kratak i prodje za cas 
Offline Nicky
nap

bak1r je napisao/la:
jos kad bi neko sve rezultate fino ispisao =)

gg my people, dino shugavi opet uze tour FUJ hahahaha :-*
Kako to mislis OPET uzeo tur...Kad je jos uzeo? :D:D:D
Offline samKEE
nap

korel22 je napisao/la:
sta ti pricas jadnik jedan ? Nikad turnira daljeg od sarajeva nisi vidio okom i nesto pricas za nutellu

covjeku svaka cast nije ni on humanitarna da stigne na sve strane bolan. Prvi je covjeku tur da organizuje, moro je neko ispastati. Jebg.

- Zao mi je sto nisam bio cujem da je provod bio fenomenalan
Cestitam disturbed
Dyemo djavimo se na next touru :)

- korel. :) 9-)
Znaci Korel nemoj da jedes govna sa tim jado i tako!!! Zamisli sebe da su te ljudi pustili iz Brckog da ides pjeske kuci,a da si dobio obecanje da ces imati prevoz,, Znaci Svima sada govorim nemojte da se pravite pametni ako niste upuceni!!! Gig@nT Gorazde!!!

Btw Momcima iz Travnika kad dodju u Gorazde ALLAHA MI ima da vas sve redom na ledjima nosam kad dodjete kod nas na Turnir u znak zahvalnosti!!
Offline pelKo
nap

Ev da se ija javim na temu ...

Turnir predobar organizacija jos bolja svaka cast djemi momak je dao sve od sebe a poseban pozdrav gabi i momku kojeg sam upozno na faxu jos u mostaru bio je i on u organizaciji neznam mu ime :$ .

Dobro druzenje jes sa smo mogli malo bolje proc al sta je tu je idemo dalje

Ocekujte Mostar EVENT

♥ Nytro ( vidi macke isto zec )
Offline dyemsonii
nap

pemY je napisao/la:
malo si ti glup il mi se cini,meni su vise oni krivi sto nisu mogli cekat i s nekim se dogovorit a ne odma popizdit i krenut pjehane... al et stas sad kad je tako bilo kasno je za kukat... meni je smijesno to sto sam cuo.
Nejedi govna debil :S Saga ti pise ! Kao prvo : nismo pukli odmah pa da smo otisli nakurcani , a kao drugo : EDOO ga je pitao u 16h , pa sam ga ja licno pitao u 18 h pa nije htio , od vas nikoga nije bilo sem nafake koji nam je trazio prevoz ... necu vise da pricam uopste u vezi ovoga ... HVALA LIK JE OBECAO ISPALIO I TO JE TO !! ( njemu pola sata autom , a nama 43 km pjehe  ) Ostalo po pitanju tura sve na nivou !! pozz za raju iz Bugojna !
Offline samKEE
nap

Nuty je i kod TAFF-a zaradio pravo puno i ne znam razlog stvarni sto je ovako prodao ali nemogu jebeno da vjerujem da niko u Bugojnom sem Nutya nema auto i da se niko jebeno nije ponudio da umjesto njega odvuce momke za Travnik. Ja znam da je momak bio preumoran i znam kolika je njegova velicina ali kako to da su drugi to mirno posmatrali kako momci odlaze pješke isto kao da odoše na kafu u neki kafić znači ne znam majke mi koliko moraš da budes nezainteresovan pa da tako ispratiš momke bez marke na takav put!! GG svima koji su ucestvovali na tur... Gig:@nT:@:@:@:@
Offline SvaBoooo
nap

Djemo hocel biti demooooo???;)
Offline enGy
nap

Ma turnir je bio mrtva zajebancija ismijao sam se drama jedina mana je bila 10 kompova ma da se nije niko zalio smijestaj
nam je bio glavni u BINGU :D hahaha ma ne mozes zaspat nikako momci iz travnika svaka cast na pjesacenju :D

pozzz svima pa vidimo se opet valjda :D

I ce biti sa demoima :S
Offline riddle
nap

Fino da je sve proslo kako treba. Taj, kako ga vi nazivate, incident ne bih rekao da je u nadleznosti samog Amela (Nutele) posto mislim da su svi trebali sami sebi skontati kako doci i kako se vratiti.

Steta sto nisam mogao ostati da pogledam koji mec, dosao na biciklu oko 15h, sjedio malo sa Kemom klocom i ostalima i hop cup eto ga 18h, hajd sad leti nazad da te ne uhvati mrak. Eto, imao sam srece pa mi se usput rastavio lanac, medjutim moja tehnika lupanja kamenom se isplatila pa sam ga uspio sastaviti 

Cestitke pobjedniku, i nadam se da ce biti demoi da to i pogledamo.

Vozdrica!
Offline simpLee
nap

enGy je napisao/la:
Ma turnir je bio mrtva zajebancija ismijao sam se drama jedina mana je bila 10 kompova ma da se nije niko zalio smijestaj
nam je bio glavni u BINGU :D hahaha ma ne mozes zaspat nikako momci iz travnika svaka cast na pjesacenju :D

pozzz svima pa vidimo se opet valjda :D

I ce biti sa demoima :S
AHAHAHA bingo ...bingo josh se jezim od onih prica :D (L) Likovi spavali po podu po onim stolicama HAHA :D
Na vrh
Odgovori