Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Turniri i Clan wars Bullet lan.gamers.ba

Offline BENiO
nap

1423 pregleda, 56 odgovora i 0 glasova
Napisano : 03.08.09 u 01:37

- Pa da polahko pocnem...citajuci teme o lanovima u zadnjih 6 mjeseci dodjoh na ideju da se napravi web na kojem ce biti informacije o lanovima.Naravno to nebi bio samo site za counter strike, nego i za call of duty, dota itd...Jedan takav site imaju nasi susjedi ali vezano samo za call of duty lan.codhr.com
- Otprilike bi se lan odrzavao svakog prvog vikenda, svakog drugog mjeseca.Zasto ovakav razmak ? Jer kad bi se igralo svaki mjesec, to bi veoma brzo dosadilo, naravno neki nisu u mogucosti da svaki mjesec daju po 10-15 km za taj lan.
- U tom vremenskom intervalu, mogli bi se skupit novci za te famozne gamers.ba majice.O cemu govorim ? Davno je bilo temâ o majicama, ali kao i mnogo ideja s gamers.ba, zavrseno je bezuspjesno.gamers.ba majice Dizajn mozete pogledati ovdje
- Za prostor gdje bi se odrzavao lan bi se lahko dogovorili, kao i za grad u kojem bi se odrzavao.Zato molim da u sto kracem postu odgovorite sta mislite o ideji, kako za web tako i za majice.
- S postovanjem
Offline Untraceable
nap

Pošto imam kupljen crni skin, hocu majicu u crnom izdanju. Bijela se ufleka. 9-)

Ideja oko lana mi se sviđa. Svaki mjesec da bude u drugom gradu.

Mislim da će pravo teško biti organizovati lan turnir. I ovako većina turnira se teško organizuje. Ne bude puno ekipa ili tako nešto. Jedino bi to u Sarajevu prolazilo. Jer tamo ima najviše gamera i solidnih igraona. Ostali su predaleko, a karta i smještaj nisu jeftini nikako. Ja bih lično volio doći na bilo kakav turnir, samo radi društva.
Offline abasi
nap

Podrzavam i prenijet cu to dalje da se zavrsi poddomena lan.gamers.ba
Offline NODI
nap

To za majice mi se sviđa opasno 

+1
Offline Nedy
nap

prejak dizajin majice..
qpis tj. dobijes nick odradis ..
a za lan nije losa ideja (:
Offline impossibleee
nap

spica podrzavam :)
Offline codex
nap

Odlicna ideja, samo da ispadne kako treba

GL
Offline simpLee
nap

Jel ti mislis da se igra turnir il lan wtf ? kome treba 15 km za lana ? btw kolko i se to igralo 3-4 dana ?
Offline S1l3nt
nap

To za lan je drama, imas dobar kvocijent inteligencije ^^
Super je iz jednog velikog razloga.. Nece se dolazit u sukob interesa, npr. zna se gdje je lan turnir i gdje ce se ic.. I tu onda idu svi, nema nista sa strane, kao npr sad sto je Prnjavor, Ljubuski, Brcko.. Gusto, u malom razmaku, tesko obic sve, a ovako se tocno zna gdje bi svi isli.. Sto se tice majica, isto odlicna ideja, mada ovo za lan je meni puno ljepse..
Offline dyemsonii
nap

simpLee je napisao/la:
Jel ti mislis da se igra turnir il lan wtf ? kome treba 15 km za lana ? btw kolko i se to igralo 3-4 dana ?
~ Glupko,temu do kraja procitaj ?

~ Takvima kao sto si ti,treba skroz obrisati profil !

~ A Benjo,nije to ovo losha ideja 

Za web ? ( odlicno ) + turovi,lan matchevi i sl 
Offline e_mouse
nap

Blo bi dobro da se organizira svako mjesec dana na drugoj igraonici tur , a ne u mjesec dana ih je 5 bilo .
Napravi se fino ljestvica i te fore .
Mnogo zanimljivije .
Offline Mirzolinho
nap

Bilo bi dobro kad bi se organizovalo u dr. gradovima, npr. Travniku,Tuzli, itd. Ne samo u Sarajevu u glupon neuonu/stasnetu gdje igraju samo glupi cs -_-'
Offline Lima
global

Pa da moglo bi se u drugim gradovima, to nije problem npr. odabrati jednu osobu koja ce biti nadlezna za svoj grad..
Offline 1kajjaN
nap

Mirzolinho je napisao/la:
Bilo bi dobro kad bi se organizovalo u dr. gradovima, npr. Travniku,Tuzli, itd. Ne samo u Sarajevu u glupon neuonu/stasnetu gdje igraju samo glupi cs -_-'
Ko kaže da se igra samo cs? 
Offline NIJE_BITNO
nap

Majice zu Zakon ......stvarno pravi dizajn za 10 ......
a prijedlog je još bolji stvarno svaka čast za ideju .
Offline Mirzolinho
nap

1kajjaN je napisao/la:
Ko kaže da se igra samo cs? 
U sarajevu, trenutno, samo cs -.-
Post ošamario coya
Offline naniy
nap

Odlica ideja za lan a maice su zakon :) volio bi da te ideje ostvare :)
Offline RedCarp
nap

ovo je super ideja.samo da neostane samo na tome,ako treba kakva pomoc tu sam.
Offline cannabis4posho
nap

Mirzolinho je napisao/la:
U sarajevu, trenutno, samo cs -.-
U Sarajevu se sine igra Left 4 dead, COD, WOW, DOTA, CS..... Tako ne pricaj o onome sto ne znas, jasno bi mi bilo da si iz Sarajeva pa da pricas.....
Btw
Fina ideja pravo.
Post dobio aplauz od coya
Offline RedCarp
nap

a dobro logicno je da se ovo odrzava u Sarajevu ali moglo bi se srediti da se rotira par gradova tipa TZ,SA,BL,ZE
Offline gold3n
nap

Slazem se, super ideja +1

I ja bi volio vidjet crne majice :D
Na vrh
Odgovori