Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Turniri i Clan wars Bullet NEXUS CSGO Rezultati @ Sarajevo

Offline Mire
admin

408 pregleda, 12 odgovora i 0 glasova
Napisano : 29.05.16 u 02:30

Jutro gameri,

POBJEDNIK TURNIRA GAMEPUB - BEOGRAD !

KNOCK OUT - Kupi original vs Ultra Quality // KNOCK OUT PROSAO
Vengeance vs Vikingz eSports // Vikingz eSport PROSAO

La Cocaina vs ELITE5 // La Cocaina PROSLI
Underpuppies vs Berzerk // Berzerk PROSLI

Pistolmania vs The Elite Guardians // Pistolmania PROSLI
Mi Dosli Nako vs Dombai eSports // Dumbai eSports PROSLI

Otaku vs INTERNAL5.Tz // Otaku PROSAO
Pickez vs GamePub // GamePub prosao

Cetvrtfinale

K. O Kupi original vs Vikingz eSports // K.O PROSAO
La Cocaina vs Berzerk // Berzerk prosao
Pistolmania vs Dumbai eSports // Dumbai PROSAO
Otaku vs GamePub // GamePub prosao

Polufinale

Ostalo ce biti editivano ujutro. Tek se sad igra polufinale.
1# Post editovao Mire datuma 29.05.16 u 09:29:24
Offline amiir5
camper

Cestitke 

Cisto informativno da pitam posto vidim digla se velika hajka oko FPS-a na racunarima, jedni kazu da se igralo na 300FPS-a drugi kazu jedva 100, ima li iko provjerene informacije ?
1# Post editovao amiir5 datuma 29.05.16 u 10:35:19
Gamers.ba
Rank 0

Offline HaremKing
nap

Loše organizovano nit ima stream nit koji kurac, kad je bilo u Tz makar je bio stream za LoL i to pozvali Acclamator-a da komentariše.Al fino odigrano
Offline forgy
luck0r

amiir5 je napisao/la:
Cestitke 

Cisto informativno da pitam posto vidim digla se velika hajka oko FPS-a na racunarima, jedni kazu da se igralo na 300FPS-a drugi kazu jedva 100, ima li iko provjerene informacije ?
Bilo je 20 racunara 10 iz neona gdje je dobar i stabilan fps i 10 neki "gaming racunara" sa dual core procesorom i 4 gb rama.
Offline AlienzZ
nap

A turnira i kurca, cak i u 2016toj se faila u vezi toga..  
Offline n3xu5
nap

Katastrofa od organizacije.

Dođemo jutros na lol turnir, ljudi još uvijek igraju CS:GO. Poslije se ne zna ko pije, ko plaća, kad se igra i šta se uopšte dešava.

U pola gejmova poredaju 'jutjubere' i onda gomila prčuladije vrišti odmah pored takmičara. Mislim, really? Nije se mogla praviti pauza? Bracketi očajni... Igra se na jedan dobiveni meč, a nema looser bracketa.

Elem, valjda bude nekada bolje, još nismo ni blizu Evrope u ovome...
Offline Archer_Nix
nap

n3xu5 je napisao/la:

Dođemo jutros na lol turnir, ljudi još uvijek igraju CS:GO. Poslije se ne zna ko pije, ko plaća, kad se igra i šta se uopšte dešava.

U pola gejmova poredaju 'jutjubere' i onda gomila prčuladije vrišti odmah pored takmičara. Mislim, really? Nije se mogla praviti pauza? Bracketi očajni... Igra se na jedan dobiveni meč, a nema looser bracketa.

Objasnio hahaha
Offline unm4sk
l33t

n3xu5 je napisao/la:

Šuti, ko je bio u organizaciji dobro je...
Offline DarkoKrajina
camper

Razocarao sam se prvi dan, prisustovao sam samo development konferenciji, ostalo me nije interesovalo.

Konferencija prvi dan je bila uzasna, pokazivali su osnove iz Untijia, sto sam davno prosao. Mislim dovesti covjeka iz Egipta da pokaze osnove nema smisla, to je mogao bilo ko iz Sarajeva uraditi. A momak iz egipta je mogao pokazati neke naprednije stvari i tehnike game developmenta.

Drugi dan konferencija je bila odlicna, bili su sarajlije iz prime-time, mnogo inteligentni likovi i odlicne savjete podjelili sa publikom.

Uglavnom cijeli fest se svodio na vristanje djece i govor youtubera koje niko nije slusao osim djece do 12 godina.
Post dobio aplauz od Mire
Online soul_eclipse
nap

DarkoKrajina je napisao/la:
Razocarao sam se prvi dan, prisustovao sam samo development konferenciji, ostalo me nije interesovalo.

Konferencija prvi dan je bila uzasna, pokazivali su osnove iz Untijia, sto sam davno prosao. Mislim dovesti covjeka iz Egipta da pokaze osnove nema smisla, to je mogao bilo ko iz Sarajeva uraditi. A momak iz egipta je mogao pokazati neke naprednije stvari i tehnike game developmenta.

Drugi dan konferencija je bila odlicna, bili su sarajlije iz prime-time, mnogo inteligentni likovi i odlicne savjete podjelili sa publikom.

Uglavnom cijeli fest se svodio na vristanje djece i govor youtubera koje niko nije slusao osim djece do 12 godina.
Tako lose 

Jel bio turnir za pes i fifu ili sam ja pogresno cuo ? 
Offline DarkoKrajina
camper

soul_eclipse je napisao/la:
Tako lose :D

Jel bio turnir za pes i fifu ili sam ja pogresno cuo ? :D
Ne znam, turnire nisam pratio, ni cs, ni lol. Stvarno sam se umorio od tih kompetativnih igara, da nisam imao energije ni minut posvetiti istim.
Online soul_eclipse
nap

DarkoKrajina je napisao/la:
Ne znam, turnire nisam pratio, ni cs, ni lol. Stvarno sam se umorio od tih kompetativnih igara, da nisam imao energije ni minut posvetiti istim.
Jesu li bili barem zanimljivi youtuberi ? 
Offline DarkoKrajina
camper

soul_eclipse je napisao/la:
Jesu li bili barem zanimljivi youtuberi ? :D
Ne. Kratko sam pratio, uglavnom djeca su postavljala pitanja njihovog uzrasta, koliko se bavite youtubom, kako poceti, koji vam je omiljeni youtuber. Samo sam izasao odatle, najvise vremena sam provodio na game development konferenciji.

Inace nije bilo moguce halu napustiti, morao si biti unutra cijeli dan, tj. mozes izaci ali ne mozes se vratiti (osim ako ne platis ponovo ulaz).

Sok je kostao 3km, tj. casa soka, sto nije bas isplativo, ako mislis par pica popiti, a unutra je bila ogromna sparina, da je tecnost jednostavno prijeko potrebna. A ja sam dosao iz Mrkonjic Grada, 300km putovao, 5 sati u jednom pravcu i da me drzis zatvorenog nema smisla.

Drugi dan sam svrljao po bascarsiji, probao sarajevske cevape, penjao se na avaz, nije bilo lose, jos momci iz prime-time su mi dan popravili.
Na vrh
Odgovori