Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Turniri i Clan wars Bullet AlcatraZ CS 1.6 Online Tournament - v2

Offline Monster95
nap

120 pregleda, 1 odgovora i 2 glasova
Napisano : 23.08.14 u 20:32

Uvod:
Neki od vas možda ne znaju za nas, neki znaju, ali evo da se ipak prvo predstavim. Kao što vidite moj nick je Monster (pravo ime mi je Nenad) kako ovdje tako i na većini drugih zajednica i došao sam ovdje kao jedan od administratora AlcatraZ Gaming zajednice da vas pozovem na prijateljski turnir. AlcatraZ zajednica postoji još od 2012. godine i nekada smo brojali čak 8 CS 1.6 servera i 1 CS:GO server te smo bili prvi (1) na gt.rs listi zajednica, međutim, neke od njih smo u međuvremenu prodali jer nismo imali dovoljno ozbiljnijih ljude da vode tako ogromnu zajednicu (većina ljudi koji vode ovu zajednicu su stariji ljudi koji koji imaju poslove, obaveze oko porodice i slično) te se sada nalazimo na sedamnaestoj (17) poziciji. U protekle 2 godine smo organizovali nekoliko turnira za razne nagrade, dok je ovo drugi po redu prijateljski turnir i zbog toga tema u nazivu ima "v2" kako bi predstavljalo tu simboliku. Prošli prijateljski turnir je završen veoma uspješno, pa se nadam da će tako i ovaj.

Uopšteno:
Kao što sam naveo, turnir će biti for-fun-only tipa, što znači da ste svi dobrodošli i svi mogu sudjelovati. Cilj turnira je prije svega druženje i zabava tako da očekujemo da će turnir ići u tom smjeru. Turnir će se odvijati brzo, a počinje kada se prijavi dovoljan broj ekipa. Igraće se po grupama, sa tim da se svaka pobjeda boduje, što znači da na kraju prolazi ekipa sa najviše bodova.

Nagrade?
Ovo je vjerovatno nešto što sve zanima. Iako je turnir zabavnog karaktera, ipak smo vam priredili neke nagrade:
* CS 1.6 Gift za prvoplasirane.
* Drugoplasirani će dobiti neki Steam key za neku igru (od mene lično, ovisno koju budem imao u tom trenutku, budući da imam nekoliko igara koje ne trebam).
* Admin na nekom od naših servera (ukoliko želite), ukoliko izaberete COD server dobićete i neku klasu na 1. mjesec.

Koja su pravila?
1. Najstrože je zabranjeno korištenje cheat aplikacija. Ako se uhvati bar jedan igrac sa cheat aplikacijom, cijeli tim je diskvalifikovan sa daljnjeg takmičenja.
2. Igra se 5 na 5, što znači da samo 5 igraca iz svakog tima smije biti na serveru za vrijeme turnira.
3. Na početku svake runde će prvo biti smoke runda tokom koje će se igracima snimiti SS. Tokom meča će se svim igračima snimati demo.
4. Pobjednički igrači su dužni da snimljeni demo kao i SSove od smoke runde postave na forum (prije postavljanja spakujte ih u .rar fajl kako bi ste brže odradili upload).
5. Tokom svakog meča na serveru će se nalaziti admin(i) koji će pratiti vašu igru. Ukoliko smatrate da neko ima cheat, prijavite ga adminu da pogleda, nikako ne prozivajte javno.
6. Strogo je zabranjeno vređanje protivničkih igrača ili admina. Budete li vređali, vaš tim će biti diskvalifikovan sa daljnjeg takmičenja.
7. Svaka ekipa je dužna da bude 5 minuta prije početka meča na serveru u svom punom sastavu.

Kako se prijaviti?
Lider klana može da prijavi svoju ekipu na forumu u temi: http://www.alcatraz-team.com/index.php?topic=3908.0

Za neke mečeve ćemo se potruditi da obezbjedimo i HLTV prenos, ovisno od mogućnosti i dostupnosti. Budući da posjedujemo i TeamSpeak server velikog broja slotova za vrijeme turnira možete zatražiti sobu kod nas, međutim, niste obavezni da budete na našem TeamSpeak serveru za vrijeme turnira što znači da možete koristiti bilo koji drugi vid komunikacije kako bi ste sebi olakšali takmičenje.

Sve detaljnije informacije možete dobiti na http://www.alcatraz-team.com

GL & HF!

Napomena: Temu je odobrio Brutal i ovom prilikom mu se zahvaljujem.
1# Post editovao Monster95 datuma 23.08.14 u 22:10:14
Offline Monster95
nap

Edit: Turnir pocinje sutra. Sve informacije mozete pronaci na nasim stranicama. Hvala jos jednom administraciji gamers.ba sajta sto su dozvolili ovu temu.
Vidimo se na nisanu ;)

GL & HF!
1# Post editovao Monster95 datuma 02.09.14 u 10:55:15. Razlog: Prijave zavrsene :)
Na vrh
Tema zakljucana!