Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba FanArt Bullet Signature of the week #2 [REZULTATI]

Offline RSF
mod

92 pregleda, 4 odgovora i 0 glasova
Napisano : 20.03.16 u 21:06

Tema sotw-a je bila Dragon Ball Z.

Tema u kojoj je objašnjeno kako će se takmičiti kako idu nagrade i ostalo :

Tema gdje ste glasali :

1. Mjesto - Mageizzy

2. Mjesto - pirot

3. Mjesto - RSF

U ovom krugu :
1.Mageizzy - 3 boda
2.pirot - 2 boda
3.RSF - 1 bod

Kao sto smo rekli pobjednik zadaje temu za sljedeci SOTW tako da molim Mageizzy-a da napise dole temu za sljedeci SOTW

Cestitam Mageizzyu i pirotu.Nadam se da ce na sljedecem SOTW - u biti vise radova.

POZDRAV DO SLJEDECEG PUTA ! ! !
Offline MageGFX
l33t

Nadam se da ce vise ljudi sudjelovati u narednim contestima ...

Tema: Game characters (bilo koji lik iz bilo koje igre)
Post dobio aplauz od RSF
Gamers.ba
Rank 0

Offline spo7er
pr0

Ne znam stvarno da li je realno ovoliki kontrast izmedju radova u contestima, svaki contest je osvojio rad sa 90% glasova..

Volio bih da vidim da se vise photoshopera animira i da pocne da radi jer ko se sjeca starog gamersa sjeca se da je fanart bio najpopularniji dio g.ba pored coffe shopa 
Offline MageGFX
l33t

spo7er je napisao/la:
Ne znam stvarno da li je realno ovoliki kontrast izmedju radova u contestima, svaki contest je osvojio rad sa 90% glasova..

Volio bih da vidim da se vise photoshopera animira i da pocne da radi jer ko se sjeca starog gamersa sjeca se da je fanart bio najpopularniji dio g.ba pored coffe shopa 
Dovoljno ti je da momak koji je zadao temu nije sudjelovao u ovom contestu , toliko malo radova ima da RSF mora pravit sigove kako bi popunio mjesto.

Ne znam što je ovako slab odaziv, prije je dosta raje pokusavalo bar nesto uraditi pa kako god to izgledalo.

Vec sam predolozio RSF da svaki dan , ili svaki drugi dan bude tema tipa "Pokušaj uraditi ..." pa stavi neki sig tutorial da raja nauci koliko toliko raditi...
Offline RSF
mod

MageGFX je napisao/la:
Dovoljno ti je da momak koji je zadao temu nije sudjelovao u ovom contestu , toliko malo radova ima da RSF mora pravit sigove kako bi popunio mjesto.

Ne znam što je ovako slab odaziv, prije je dosta raje pokusavalo bar nesto uraditi pa kako god to izgledalo.

Vec sam predolozio RSF da svaki dan , ili svaki drugi dan bude tema tipa "Pokušaj uraditi ..." pa stavi neki sig tutorial da raja nauci koliko toliko raditi...
Ja sam ovaj rad sklepo u zadnjih 15min jbga nisam stigo prije i rad je ispo katastrofa da je bilo radova ne bih ni predao vjerovatno prijaavio bi se jos 1 momak ali nije stigao ali eto na stranu to gdje su ostali sto su se zalili da hoce malo drugacije nesto nigdje nikoga...
A sto se tice tih tema vec sam ti u inbox objasnio kako sta da bi bile te teme ali nemam sad vremena to da dizem zbog SOTWa jer i raja svakako stize jedva sotw rad prijavit kamoli to jos pored.Ali evo i da dignem opet bi tu bila samo 3 rada od momaka koji se trude i mozda moj rad i tjt
Na vrh
Odgovori