Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba FanArt Bullet [FA] SOTW - Da li ste za ?

Offline RSF
mod

125 pregleda, 7 odgovora i 1 glasova
Napisano : 04.03.16 u 22:04

Evo ovako stavio sam ja mislim dovoljno vremena za SOTM "mjesec dana" ali se niko nije javio pa evo želi te li možda da pravimo SOTW - Signature of the Week?
Znači svaki ponedeljak se otvori tema šaljete radove do četvrtka glasa se od petka do nedelje u 00:00 i u ponedeljak objavimo pobjednika i tako u krug.
Ja zadam prvu temu,onda pobijednik sotwa zadaje temu za sljedeći sotw.
I tako kruzi dva mjeseca i onaj koji bude imao najviše pobjeda u ta dva mjeseca dobija medalju.

Da li ste za to?Nemoj te govoriti ja sam za to a onda niko rad ne pošalje kao što je bio sada slučaj sa SOTM.Ako imate neki prijedlog dodajte što bi mogli promijeniti oko ovoga ili dodati nešto.
Online spo7er
pr0

Buduci da si sam svjestan cinjenice da ce pola napisati da su ZA i onda nece poslati nijedan sig i time dovesti do propadanja takmicenja, moja ideja je da ti kao moderator popratis ko je od clanova aktivan u tvom forumu i posaljes im pozivnice da sudjeluju u tako nekom takmicenju.
Em ce se osjecati pocasceno, em ces provjereno znati da li ce ili nece prisustvovati i iz kojih razloga, em se neces zajebati ako medalju dobije bilo koji od njih  
1# Post editovao spo7er datuma 04.03.16 u 22:45:22
Gamers.ba
Rank 0

Offline RSF
mod

spo7er je napisao/la:
Buduci da si sam svjestan cinjenice da ce pola napisati da su ZA i onda nece poslati nijedan sig i time dovesti do propadanja takmicenja, moja ideja je da ti kao moderator popratis ko je od clanova aktivan u tvom forumu i posaljes im pozivnice da sudjeluju u tako nekom takmicenju.
Em ce se osjecati pocasceno, em ces provjereno znati da li ce ili nece prisustvovati i iz kojih razloga, em se neces zajebati ako medalju dobije bilo koji od njih  
Jest brate al sta ja znam ovde ima nekih ljudi nikad nista ne naprave i onda samo od jednom pocnu pravit a i ima koji stalno rade i od jednom prestanu tako kad bi to uradio mozda bi zakino neke ljude koji bi se jos htjeli poceti takmiciti a nisu do sada i ne bi bilo fer
Online spo7er
pr0

RSF je napisao/la:
Jest brate al sta ja znam ovde ima nekih ljudi nikad nista ne naprave i onda samo od jednom pocnu pravit a i ima koji stalno rade i od jednom prestanu tako kad bi to uradio mozda bi zakino neke ljude koji bi se jos htjeli poceti takmiciti a nisu do sada i ne bi bilo fer
Ma ima se i za to rjesenja, podjelis 5 pozivnica i 5 prijavnica za one koji nisu dobili pozivnicu, cisto da se ti osiguras da ti se takmicenje izvede jer je najgore kad ti se neko popisa na trud kompletan.
Post dobio aplauz od RSF
Offline RSF
mod

spo7er je napisao/la:
Ma ima se i za to rjesenja, podjelis 5 pozivnica i 5 prijavnica za one koji nisu dobili pozivnicu, cisto da se ti osiguras da ti se takmicenje izvede jer je najgore kad ti se neko popisa na trud kompletan.
Ma nista iskombinovat cu nesto.Evo na zadnjoj temi oko takmicenja najvise glasova imalo sotm,wotm i to kad niko nista + se jos neko bunio da je puno mjesec dana da rade...
Offline Goldie
nap

Bruda moj lijepi, samo mi posalji u inbox da skinem ps.
Offline pirot
luck0r

ja sam ZA sto se sotWa tice, a za sotM iskreno da ti kazem imao sam u planu da predam rad ali sam i zaboravio kad si otvorio temu i do kada treba predati.. zvuci malo glupo jer je logicno da sotM traje do kraja mjeseca, al eto zaboravio sam... uglavnom ja sam ZA sto se sotWa tice a i mozes nastaviti sa ovim fa show ya skill temama samo kada biras rendere, nemoj da imaju neku granicu, nemoj da ti render bude ogranicen poput onoga pande iz wowa, pola mu ruke nema, pola tijela itd itd.. takodjer jedan render koji si postavio za fa show ya skill temu bio je bas malih dimnezija, link je vodio ka signature lab stranici a za veci render treba registracija.. eh sad.. ako vec otvaras takve teme ulozi trunku peglancije, mogao si se registrovati na sig lab stranicu i skinuti kako treba render i upload ga negdje drugo.. al razumijem te donekle.. i meni bi bilo svejedno kad bi mi maximalno dva lika predala rad na temi...
Post dobio aplauz od RSF
Offline AID
l33t

Bilo bi lijepo da se što napravi ali čist dokaz koliko se raja još bakće u FA je ova tema: http://gamers.ba/forum/27/226562/1/fa-show-ya-skill/#tema-post-2112370

Niko stvarno ne zeli napraviti nista ja imam 20 godina pa nekad naletim na forum vidim sta se radi uradim sto sta kad imam slobodnog vremena jer treba ovakve portale odrzavati jer iza sebe imaju svasta dobro. Tuzno je da se manje ljudi interesuje za sigove,wallpapere, film, fotografiju bilo sta sto spada u FA. Ako vas ima koji zelite recite da frajer ne pravi dzaba temu.
Pozdrav 
Post dobio aplauz od RSF
Na vrh
Odgovori