Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba FanArt Bullet [FA] Vaše želje,prijedlozi i mišljenja

Vaša želja?

Offline RSF
mod

254 pregleda, 9 odgovora i 0 glasova
Napisano : 12.02.16 u 14:54

Evo ovako vidim da se raja slabo odaziva na [FA] teme tipa show ya skill,riznica.. Tu je samo par momaka koji stalno urade nešto za temu pa kako god bilo uglavnom trude se.

Šta bi vi željeli nešto od ovih opcija ili nešto drugo.
Predložite šta bi bilo vama zanimljivo da radite a ne samo glasati i opet poslije toga niko ništa ne radi.

Eto znači predložite nešto što ćete ispoštovati uraditi neki rad ma kakav god bio samo da je bar malo truda uloženo u njega.

Navedite u čemu je problem jer znam i sam da ovde ima dosta raje koja odlično radi u photoshopu a niko ništa.Prije su bile manje više iste teme i puno je bilo više radova do prije možda 1-2 godinu i poslije toga je sve zamrlo niko neće da radi ništa.Da li je problem u tome jer se "ne isplati" raditi za aplauz tj. 10 bodova?
Dajte neko svoje mišljenje ako je do bodova bit ce i nagrada vrijednijih od "aplauza" iako se prije radilo za aplauz isto koliko i za 200 bodova ali eto.

Svaki dobar prijedlog će biti nagrađen aplauzom isto tako svaki spam šamarom.
1# Post editovao RSF datuma 12.02.16 u 14:55:54
2# Post editovao RSF datuma 12.02.16 u 14:56:52
Offline 21asylah
camper

Nešto novo, ovo se radi vec zadnjih 4 godine kolko sam na portalu =) tbh.
Gamers.ba
Rank 0

Offline soul_eclipse
nap

Koliko sam ja primjetio imas ovde samo 3-4 membera koju su zainteresovani za ovaj FanArt tj mrsko im ukljuciti photoshop,napraviti neki radi ..itd 

Znas i sam kako je prije bilo prije nekoliko godina,kako su se memberi trudili za bodove,premium ili predstavljaju svoje radove itd..

Svaka cast opravdavas status moderatora pokusavas oziviti ovaj podforum nadam se da ce te krenuti i da ces uspjeti.

Shvati druze dosla je nova generacija zanimaju ih jedna stvar a to su igre(cast izuzecima) 

Pusti te price isfurali bodovi premium a vjeruj mi ako upali jedna stvar bit ce udaraljka ko prije za bodove 

Pozdrav 
Post dobio aplauz od RSF
1# Post editovao soul_eclipse datuma 12.02.16 u 19:56:19
Offline RSF
mod

21asylah je napisao/la:
Nešto novo, ovo se radi vec zadnjih 4 godine kolko sam na portalu =) tbh.
Ma brate skontalo bi se i novo nesto kad bi memberi htjeli raditi i ono osnovno prelagano.Evo iznesi svoj prijedlog sta bi ti volio da bude? Da li bi ti radio?
35% ljudi je stavilo sotm wotm a nece se na kraju 3 rada skupiti ko da gledam...Show ya skill isto jave se 3 membera a dosta vise glasa da bi to
1# Post editovao RSF datuma 12.02.16 u 22:32:51
Offline BUNTAAAA
HaxXor

RSF je napisao/la:
Ma brate skontalo bi se i novo nesto kad bi memberi htjeli raditi i ono osnovno prelagano.Evo iznesi svoj prijedlog sta bi ti volio da bude? Da li bi ti radio?
35% ljudi je stavilo sotm wotm a nece se na kraju 3 rada skupiti ko da gledam...Show ya skill isto jave se 3 membera a dosta vise glasa da bi to
Jednostavno dok se ne promjeni portal iz temelja nece biti nikakvih radova. Zasto bi netko svoje vrijeme trosio na radove za koje nece biti nagraden kad "moze" za to isto vrijeme na freelancer stranicama i zaraditi nesto. Jednostavno prije je se radilo radi natjecanja da pokusas uraditi sto bolji rad te da se natjeces sa par likova koji su vec uzimali novce za svoje radove (i sudjelovali su u svim contestima) . Nazalost sada nema nikakve motivacije ni za iskusne i za one koji su tek poceli raditi u PS-u. (Bodovi izgubili vrijednost a i nema toliko onih koji rade u PS-u jer je prije 1/2 godine bilo min. 50 ljudi koji su mogli uraditi solidan rad i vecina ih je sudjelovala u contestima)
1# Post editovao BUNTAAAA datuma 12.02.16 u 23:20:18
Offline RSF
mod

BUNTAAAA je napisao/la:
Jednostavno dok se ne promjeni portal iz temelja nece biti nikakvih radova. Zasto bi netko svoje vrijeme trosio na radove za koje nece biti nagraden kad "moze" za to isto vrijeme na freelancer stranicama i zaraditi nesto. Jednostavno prije je se radilo radi natjecanja da pokusas uraditi sto bolji rad te da se natjeces sa par likova koji su vec uzimali novce za svoje radove (i sudjelovali su u svim contestima) . Nazalost sada nema nikakve motivacije ni za iskusne i za one koji su tek poceli raditi u PS-u. (Bodovi izgubili vrijednost a i nema toliko onih koji rade u PS-u jer je prije 1/2 godine bilo min. 50 ljudi koji su mogli uraditi solidan rad i vecina ih je sudjelovala u contestima)
Pa iskreno niko ne traži rad neki spektakularan ali šta fali uraditi nešto jednostavno ali da je bar malo truda ulozeno ne mislim samo pozadina + render...
Prije su raja radili na riznicama po 7-10 strana naguraš sad ne može 1 post vidjeti ...
Prije su za bodove radili ljudi kao Smito,TRL... koji su pravi profesionalci a sada ni oni koji solida rade neće ništa.
Evo da ti iskreno kažem meni prvom nije ni do para nekih ni do bodova prije jedno 7 dana sam momku sa gba uradio profi logo orginalan nije kopija nikakva i peglo se baš dugo,e sad kad se ja mogu peglat toliko radi ništa što neko ne bi mogo da se pegla 10 minuta da bi uradio neki jednostavni sig i bio u plusu bar 10 bodova + više na contestima.Evo hajde recimo da su bodovi problem,kako nikom ne znači više FA Contest Winner medalju da dobije...
Po meni iskreno ta medalja znači više nego 50000 bodova
Offline pirot
luck0r

mozda ti je bunta ovim postom i dao ideju da ne otvaras nikakva takmicenja za neke profesionalne radove tipa logo, web design i to...

moje misljenje jeste da treba furati sto vise teme fa show your skill, i sotW signature of the WEEK, ne month nego week.. sigovi su jednostavni za uraditi pa ako zelis ista ovde da se dize furaj u pocetku te teme i takmicenja, napravi kakav tutorial jer ipak si ti moderator ovde i ti si taj koji treba nekome prenjeti znanje, jer nije isto biti moderator fan arta i moderator coffe shopa.. i ako hoces da se neko aktivira moraju biti zainteresovani, kako ce oni nesto raditi na neku temu predati rad ako nemaju pojma o tome.. davno je bilo kada je ovde vrvilo od fotosopera pa su ostali ugledajuci se na njih htjeli imati neko znanje u fotosopu, a danas nemaju na osnovu cega da budu zainteresovani za fotosopom i da ga skinu i da otvaraju po 10 tema za serial key :)
Offline torQ7u
gaymod

znas kako ce se sve ovo aktivirati ?

Kad se uradi totalni redizajn portala, unutrasnji i vanjski izgled, kad se registruje dodatnih 5-10k i procuje za portal ne samo u BiH vec i u okolici HR, SRB, SLO, MAK (balkan), kad pocne portal radit ono sto treba da radi, da organizuje evente, turnire, skupocjene giveaway-ove da se privuce paznja igracima, entuzijastima, dizajnerima, koderima, hakerima kurcima palcima, a ovo kako ide u zadnje 2-3 godine nista se konkretno nije promjenilo po pitanju portala i samog foruma. nisam ja odustao od fanarta jer ja sam jedan od osnivaca istog, volio bi da vidim neke ogromne promjene po pitanju portala/foruma, da opet dobijem onaj žar u sebi da svaki dan otvorim Gamers.ba po 10-20 puta napisen tonu komentara i svasta nesta .. nisu krivi ovdje moderatori, globali, admini, kriva je zajednica sama od sebe, svi bi Hljeb i Paštetu a da ne plate ...  if u know what i mean.

Jedina stvar sto mi se svidjela u zadnje vrijeme je ono skupljanje para  mocno pravo, i svaka cast svakome ko je donirao za dobrobit zajednice i foruma !

et onaj, odo se šišat zakasnicu na termin pa cemo se cut kasnije da vidim jel ko sta pametno reko sem ovog eklipsa 
Post dobio aplauz od RSF
Offline RSF
mod

pirot je napisao/la:
mozda ti je bunta ovim postom i dao ideju da ne otvaras nikakva takmicenja za neke profesionalne radove tipa logo, web design i to...

moje misljenje jeste da treba furati sto vise teme fa show your skill, i sotW signature of the WEEK, ne month nego week.. sigovi su jednostavni za uraditi pa ako zelis ista ovde da se dize furaj u pocetku te teme i takmicenja, napravi kakav tutorial jer ipak si ti moderator ovde i ti si taj koji treba nekome prenjeti znanje, jer nije isto biti moderator fan arta i moderator coffe shopa.. i ako hoces da se neko aktivira moraju biti zainteresovani, kako ce oni nesto raditi na neku temu predati rad ako nemaju pojma o tome.. davno je bilo kada je ovde vrvilo od fotosopera pa su ostali ugledajuci se na njih htjeli imati neko znanje u fotosopu, a danas nemaju na osnovu cega da budu zainteresovani za fotosopom i da ga skinu i da otvaraju po 10 tema za serial key 
ma brate evo sto kazes signature of the week a na show ya skillu bude 2 lika koja urade sig i to je to,a sto se tice tih profi radova to iskreno nije do sada ni bila tema sve su onako obicne sto svako moze uraditi nesto

a sto se tice tih tutova sve sam to razmisljo ali kad pogledam dizao je i prosli mod myth raznih tutova postavljao speedartove kako bi raju malo probudio ali niko nista mislim da ipak nije do tutova jer na ytu,deviantartu ima odlicnih tutova perfektno objasnjenih ali niko nece da radi evo ja cu postaviti neke tutove ubrzo pokusat nesto ali ne vjerujem da ih to moze ista probudit

@torQ7u sve je tacno sto posto sto si reko ali sto se tice game turnira vidio sam u zadnjih godinu dvije su otkazani razni turniri jer je bilo manjak ekipa pa iskreno ne znam sta da ti kazem ima svega toga ali mislim da je ipak do membera jer nemaju nekako nikakvu zelju nece nista,pod ovim turnirima ne mislim kao [GBA] turnir vec mislim sto su ljudi organizovali neki bio to lan/online svejedno
Offline LavShinoda
l33t

Slabo se reklamira Gamers.ba, i slabije se raja druzi. Kao sto rekoste nema vise gamers.ba kafa, turnira i tako to 
Na vrh
Odgovori