Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Gamers.ba FanArt Bullet [PiC] tariktijanovic logo

Offline tarikowned
nap

303 pregleda, 11 odgovora i 0 glasova
Napisano : 04.12.11 u 20:04

Poz, evo novi logo-i na 99design-u pa da predstavim :]

1. MUZEA Logo logo gdje klijent trazi samo text, pa da ne kazete samo text uradio, i nije dobro pros'o al' mi se opet svidja =)
ako je prevelika slika desni klik > view i imate zoom

2. HALOGEN MOBILE logo logo za firmu za mobitele, desni klik > view i zoom da bude vece, meni se najmanje svidja od ova tri jer sam malo grijesio al et' =/

3. BOULDER EYES Logo po meni najbolji od ova 3 jer sam ga zadnjeg uradio.

moj deviantart acc

@nixonstyle:

ocar'o si nas AHHAAHAHHAHAAHAHHAAHAHHAHAHAHAHA

http://gamers.ba/forum/27/149279/-pic-first-try/
1# Post editovao tarikowned datuma 04.12.11 u 20:05:46
2# Post editovao tarikowned datuma 04.12.11 u 20:19:59
3# Post editovao tarikowned datuma 04.12.11 u 20:26:36
Offline Miree123
nap

lol za ovoliko mjeseci sto radis u psu nista nisi naucio

Post ošamario aer0
Offline NIXONSTYLE
nap

Miree123 je napisao/la:
lol za ovoliko mjeseci sto radis u psu nista nisi naucio

Slazem se,pa bolje ja radim u mojih mjesec dana nego ti u svojih 10 mjeseci 
Post ošamario aer0
Offline Miree123
nap

NIXONSTYLE je napisao/la:
Slazem se,pa bolje ja radim u mojih mjesec dana nego ti u svojih 10 mjeseci :(
http://gamers.ba/forum/27/149279/-pic-first-try/
Post ošamario aer0
nap
+

Veoma je teško nekome dati samo 1 zvijezdu,a posebno kad se to radi o fanartu (npr za moviemaking je stvar ako je video usran onda je usran nema price,dok ovde se moze slobodno kritikovati) pa evo da pocnem.

1. : Muzea Logo :

- Ok tražio je samo tekts,ali ni to nisi potrefio kak treba.Font može proci jer dobro si odabrao,nekako "muzea" asocira na muzej što dalje asocira na ovakav grcki font.
Covjek bi rekao da crnu liniju je najlakše povuci ali ti si dokazao suprotno :D .
Pogledaj samo dužinu linija,nisu jednake.Ova dole je jedno 10pixela duža od ove iznad nje.Ja ne znam cime si ih crtao ali izgledaju koda ih je neko polomio i pokušao zaljepiti poprijeko.Pogledaj malo bliže i primijetit ceš neku sivu traku preko linija.

2. : Halogen logo :

- Dobro ovo "HM" je dobro ispalo i ovaj tekts ispod također,ali hajmo pogledat malo to sve sa crnom pozadinom.
- Pogledaj samo kako je ovaj "Halogen mobile" tekts ne kvalitetan, nisam siguran dali je to do samog fonta ili jednostavno jer nisi stavio sharp.
- Također vidim manje greške na "HM" tektsu. Moguce da si ga rucno pravio ??

3. : Boulder Logo :

- Sama prezentacija loša.Tri razlicita fonta,dovoljna su dva,ali to moraš znati iskombinirati.
- Nah nezz sta da ti kažem,problem u tome je što ne znam sta je korisnik trazio od tebe.Samo tekts ? ili nesto sto asocira na ovo boulder eyes hmm

Sve u svemu nešto ti još moram reci. :)

Prerano si otvorio acc na deviantu.
Prerano si poceo sa 99design.

Ne želim reci da si retard u PS-u, vec moraš shvatiti da si još pocetnik. Evo ja npr sam pocetnik, ali sam barem iskren.Niti imam deviantart acc niti 99design acc niti bilo šta drugo sto asocira sa dizajniranjem.Obadvojica još moramo vjezbati,uciti itd ali sve do toga moraš prihvatiti kritiku ;D
Offline zhady
gamer

- Ocjena :

Prvi logo je po meni veoma loš , nekako je prejednostavan . Jest' da je bit loga da je što jednostavniji , ali ovo je nekako previše .

Ostala 2 nisu loša . U drugom si moža mogao malo pridodati efekata , i još ga malo uskladiti . Dok je treći po meni najbolji , fino osmišljena ideja i fina realizacija te ideje .

Nije loše , mada ti možeš mnogo bolje ! 
Offline TRL
nap

zhady je napisao/la:
- Ocjena :

Prvi logo je po meni veoma loš , nekako je prejednostavan . Jest' da je bit loga da je što jednostavniji , ali ovo je nekako previše .

Ostala 2 nisu loša . U drugom si moža mogao malo pridodati efekata , i još ga malo uskladiti . Dok je treći po meni najbolji , fino osmišljena ideja i fina realizacija te ideje .

Nije loše , mada ti možeš mnogo bolje ! 

piranje za to "prejednostavno" .. meni je ovo jos jednostavnije. haj ocijeni ovo
1# Post editovao TRL datuma 04.12.11 u 21:36:48
Offline SanChy
nap

koji kurac je ovo?
Post ošamario aer0
Offline Elix1
nap

1.rad
logo hmmm, ja ga ne bih tako nazvao, nisi ni linije kako treba povukao ide ti na krivo

2.rad
bolji od prvog ali nije za pohvalu, prezentacija losa totalno, i neznam kako jos nisi naucio dodavati ovaj sjaj preko slova, taj krug sto si postavio preko slova nisi mu doro obrisao rubove ako se bolje zagledas u sliku primijetices
obrati paznju na to, kada napravis krug a taj krug bude neke dr. boje pa ga oznacis drzeci ctrl i lijevim klikom misa na layer i onda ga obojis u bijelu boju, ali ostanu rubovi ne obojeni to se moze primijetiti na ovoj slici,

onda uzmi eraser tool i obrisi te rubove

3.rad
nije los, ali prezentacija ne valja..
1# Post editovao Elix1 datuma 04.12.11 u 22:45:16
2# Post editovao Elix1 datuma 04.12.11 u 22:46:08
Offline tarikowned
nap

Elix1 je napisao/la:

1.rad
logo hmmm, ja ga ne bih tako nazvao, nisi ni linije kako treba povukao ide ti na krivo

2.rad
bolji od prvog ali nije za pohvalu, prezentacija losa totalno, i neznam kako jos nisi naucio dodavati ovaj sjaj preko slova, taj krug sto si postavio preko slova nisi mu doro obrisao rubove ako se bolje zagledas u sliku primijetices
obrati paznju na to, kada napravis krug a taj krug bude neke dr. boje pa ga oznacis drzeci ctrl i lijevim klikom misa na layer i onda ga obojis u bijelu boju, ali ostanu rubovi ne obojeni to se moze primijetiti na ovoj slici,

onda uzmi eraser tool i obrisi te rubove

3.rad
nije los, ali prezentacija ne valja..
Ne kontam ovo nikako, kad sam juce otis'o kod tetke na njenom laptopu vide se krugovi kod drugog logo-a, a kod mene se ne vide :d,
Offline zhady
gamer

TRL je napisao/la:

piranje za to "prejednostavno" .. meni je ovo jos jednostavnije. haj ocijeni ovo
- Svako ima svoje mišljenje , tako da ... 
Offline Emo80
nap

je napisao/la:
+

Veoma je teško nekome dati samo 1 zvijezdu,a posebno kad se to radi o fanartu (npr za moviemaking je stvar ako je video usran onda je usran nema price,dok ovde se moze slobodno kritikovati) pa evo da pocnem.

1. : Muzea Logo :

- Ok tražio je samo tekts,ali ni to nisi potrefio kak treba.Font može proci jer dobro si odabrao,nekako "muzea" asocira na muzej što dalje asocira na ovakav grcki font.
Covjek bi rekao da crnu liniju je najlakše povuci ali ti si dokazao suprotno :D .
Pogledaj samo dužinu linija,nisu jednake.Ova dole je jedno 10pixela duža od ove iznad nje.Ja ne znam cime si ih crtao ali izgledaju koda ih je neko polomio i pokušao zaljepiti poprijeko.Pogledaj malo bliže i primijetit ceš neku sivu traku preko linija.

2. : Halogen logo :

- Dobro ovo "HM" je dobro ispalo i ovaj tekts ispod također,ali hajmo pogledat malo to sve sa crnom pozadinom.
- Pogledaj samo kako je ovaj "Halogen mobile" tekts ne kvalitetan, nisam siguran dali je to do samog fonta ili jednostavno jer nisi stavio sharp.
- Također vidim manje greške na "HM" tektsu. Moguce da si ga rucno pravio ??

3. : Boulder Logo :

- Sama prezentacija loša.Tri razlicita fonta,dovoljna su dva,ali to moraš znati iskombinirati.
- Nah nezz sta da ti kažem,problem u tome je što ne znam sta je korisnik trazio od tebe.Samo tekts ? ili nesto sto asocira na ovo boulder eyes hmm

Sve u svemu nešto ti još moram reci. :)

Prerano si otvorio acc na deviantu.
Prerano si poceo sa 99design.

Ne želim reci da si retard u PS-u, vec moraš shvatiti da si još pocetnik. Evo ja npr sam pocetnik, ali sam barem iskren.Niti imam deviantart acc niti 99design acc niti bilo šta drugo sto asocira sa dizajniranjem.Obadvojica još moramo vjezbati,uciti itd ali sve do toga moraš prihvatiti kritiku ;D
Sta napisa WTF

Post ošamario TRL
Na vrh
Odgovori