Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Konzole Bullet Skidnje Xbox360 igrica sa interneta

Offline gpbrzan
nap

116 pregleda, 7 odgovora i 0 glasova
Napisano : 15.02.09 u 18:40

Trebalo bi razraditi ovu temu.
Zvuci lako :
1.Ko ima brzi internet skine igricu
2.Nareze na DL DVD
3.Uziva u igranju.
Stvarno zvuci lako, ali ...
1.Kako skinuti-kojim programom ( Bit torent, U torent ) ?
Gde skinuti - Korisni linkovi ? Nasta obratiti paznju pri odabiru igre za skidanje zbog lakseg rezanja posle ( koje formate odabrati ) ?
2.Kako narezati skinutu igricu ? Ukom programu ( korak po korak )? - Kako napraviti IMAGE skinute igrice.
3.Ovo svako zna.
Offline suiCidal
nap

nije ni bitno u kojem programu skidas, eto mozes preko u torrenta i ja ga koristim i super je.poslacu ti na pm par stranica sa kojih bi mogao potraziti te igrice
Offline Grimmsson
nap

Sinoc skinuo novi Street Fighter 4, danas prste izgulio igrajuci ga ;)

Proces jednostavan.

1. Skines sa rapidshare ili putem torrenta (brze sa rapida, zbog manjka seedera trenutno), cak i ako nemas acc sa programom rapidshare plus, stavis sve linkove u red i skida ti jedno po jedno.

2. Otpakujes sve, nakon ceka dobijes 2 fajla jedan .iso i jedan .dvd.

3. Sada za breniranje, koristio sam Imageburn i dual layer DVD+R (ovo je bitno). Verbatimovi su najblizi originalima, ali i drugi mogu posluziti.

Preporucuje se brzina od X2.

Kad zavrsi, ubacis u XBOX360 i igras. :)

I naravno, ovo samo smijes da uradis, ukoliko posjedujes original igru, u svrhe backup-a :D (legal disclaimer)

poz
Offline gpbrzan
nap

Hvala najlepse !!!
Samo jos jedno pitanje:
"2. Otpakujes sve, nakon ceka dobijes 2 fajla jedan .iso i jedan .dvd.
3. Sada za breniranje, koristio sam Imageburn i dual layer DVD+R "
- Kako narezati ?
Mozes malo detaljnije.
Da li u Imageburn samo inportujem ISO file i klik na burn, ili ima jos nesto. Sta sa DVD failom koji se dobije uz ISO ?
Offline rento
nap

Da se nadovezem na slicnu stvar, da nebi djabe otvarao novi topic.Za koji dan bi mi drug trebao donjeti par xbox360 igara i hjteo sam ih sebi kopirati, pa se sad pitam dali ja te xbox360 igre normalno mogu kopirati ko i svaku pomoci nero (ono ubacim DL-DVD odem ca copy DVD i tako) ili mi treba neki poseban program i postupak.
Offline AntiFasistaA
nap

E ovako treba,skinete sve partove (ako je u partovima),raspakujete jedan od njih pa ce i ostali za njim. Onda dobijete .ISO i .DVD fajl. Nadjite programcic CloneCD (google for details),i lijepo idete burn from image i izaberete .DVD fajtl,jes da je ISO 50 puta veci od DVD,ali treba DVD.Onda ce to malo duze da potraje,a za brzinu namjestite 2,4 x. Podrazumeva se da ste prije svega ovoga ubacili prazan DVD +R DL u komp.
AKO SLUCAJNO NEMATE .DVD FAJL:
U 90% slucajeva dobijate i ISO i DVD fajl,ali jope postoje izuzeci. Mozete i sami napravit DVD fajl,ako fali.
To radite na sledeci nacin:
Otvorite notepad i ukucate:
LayerBreak=1913760
TACNO IME .ISO FAJLA.iso

Primjer:
LayerBreak=1913760
fifa10x360.iso
I kad ste napravili DVD fajl uradite onu gore proceduru.
Ponavljam,DVD ne trebate praviti ako ga imate.

Offline edin93
nap

ako smo skinuli u ntsc formatu kako da ga prebacimo u pal
Offline AntiFasistaA
nap

Moguce je prebacit iz NTSC u PAL,al ne na XBoxu,,
Na vrh
Odgovori