Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet World of Warcraft Bullet World of Warcraft - Vanila

Offline biggiepk
pr0

156 pregleda, 9 odgovora i 2 glasova
Napisano : 24.12.16 u 14:13

Pozdrav ekipa.
Evo skinuo sam sebi vanilu wow i hoću malo da igram, da vidim kakva je vanila bila, i kakav je wow bio kad je tek izašao. Odigrao sam par levela i server se čini extra, fino iskriptovan, ipak je to Nostalrius. Ako neko ne zna, server je bio toliko dobar da je ugašen da ih blizzard ne bi tužio. Sad su nazad, pa eto ko želi bujrum da igramo. Koliko vidim, dosta ljudi igra, jer su spawn zone prepune igračima.

Vanila kao vanila je dosta teška, ali uz par addona se to fino izbalansira. Rate je 1x, znači pravo vanila iskustvo levelovanja.. i mogu vam reći da je vraški teško. Server je teški Blizz-like, što je odlično.

https://elysium-project.org/play

Registracija i potvrda traje minutu, igra je teška 5GB tako da se brzo možete uključit u avanturu. Igramo svi od lvl1, tako da easy.

Opet napominjem, server nije kao drugi privatni serveri.
Offline dYn
pr0

Username dyn1337
Gamers.ba
Rank 0

Offline AUDITHORESTHANA
camper

ja imam vec skinuto, igro sam na nost prije, transfer sam lika level 2 ostali propali hahah

gdje igrate ally ili horde?
Offline biggiepk
pr0

Ima par zainteresovanih, pa možemo fino igrati. Što se tiče servera trenutno su tu PvP i PvE. Ako neko ne zna, jedina razlika jeste što na PvP serverima, možete u bilo koje doba dana biti gankovani od strane druge rase, tako da levelanje poslije 20-tog može biti malo frustrirajuće. Na drugu stranu PvE je miran, i tu ima dosta manje igrača.

Što se tiče rase, možemo igrati hordu ili ajijansu, meni je svejedno.
Offline dYn
pr0

Ne stiže mejl za potvrdu? 
Offline AUDITHORESTHANA
camper

dYn je napisao/la:
Ne stiže mejl za potvrdu? 
jesi probo resend?
Offline dYn
pr0

AUDITHORESTHANAE je napisao/la:
jesi probo resend?
Yap, ali mi reče biggie da je i kod njeg kasnio mejl skoro čitav dan, pa mu tek nekad ujutru stigao. Sačekat ću malo, a svakako nećemo večeras počinjati, pa ako ne dođe, poslat će mi on neki stari account.
Offline pirot
luck0r

jel nolstarius bio onaj slovenski server najposjeceniji piratski jel o tome pricas ?

sjecam se kad sam se ja bio nafurao na vanilu u pravu si bas je tesko ja ne znam kako ti se da igrat... samo mi reci jesu li dungeonsi i bgovi dobro skriptani koliko ti trazi ekipu ? (ili to nije bilo u vanili ne mogu da se sjetim jbg)
Offline biggiepk
pr0

Da, najbolji privatni vanila wow server.

Vanila je sva napravljena da ti za sve treba pomoć drugih, questovi, raidovi, dungeoni.. do lvla 60 solo je teško doći. Bujrum i ti, ima nas par pa eto.

Igramo na PvP, Alijansa.

nickname: Hannavdc
Offline Rayleigh
pr0

Pa nije bas najbolji ... bolje skriptiran je recimo Kronos WoW.. ali dobro.. Populacija je u Elysium-u + stabilniji serveri
1# Post editovao Rayleigh datuma 26.12.16 u 22:24:14
Na vrh
Odgovori