Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Offline nikadnerecinika
nap

190 pregleda, 8 odgovora i 0 glasova
Napisano : 18.12.16 u 17:51

Ja sam bivsi gejmer. Ne igram igrice vec par godina. Doziveo sam nesrecu na gradilistu. Sad lezim kuci. i nista ne radim lete dani, a ja sa postelje ne mogu.

Hteo sam da pitam. Da li jos uvek se mogu zaradjivati pare na World of Warcraft-u, sakupljajuci zlato na original serverima.

Ako se neko bavi s time, da li moze da mi kaze koliko dnevno sati treba farmati npr Legion ekspanziju da bi zaradio 250 evra ?

Hvala
Online dYn
pr0

Ni plaćeno bolovanje, pa na WOW-u da zaradiš? 

Da ne bude spam post, javi se ovom liku on je igrao koliko znam tu zadnju ekspanziju .

(link profila;)
http://gamers.ba/profil/VendettaBIH/
Gamers.ba
Rank 0

Offline Gadlajk
nap

Samo znam da ovi sto boostaju u areni zaradjuju fino a ako nisi bas talent za pvp onda u legion mozes zaradit i na pve preko boostanja u mythic+ dungeonima i od toga bi trebala bit solidna zarada. Ako 150k goldi vrijedi 10 eura a dnevno mozes lagano zaradit 200-500k+ onda bi trebala bit solidna zarada ali problem je imat redovno dobar team. Boostao sam +10 in time davno za 50k goldi 20 minuta posla i ako te padne dobar item prodas nekom za bruku goldi.

Edit: Evo sad gledam na g2a, solidna vrijednost i ovo izgleda lagano.
1# Post editovao Gadlajk datuma 18.12.16 u 18:33:14
Offline Mire
admin

Sto se tice farmanja golda, najbolje ce ti Gule objasniti. Valjda jos nije procitao temu, on ima dobru zaradu, ali sa profesijama itd..

Npr 60-80k Golda je 30 dana gametime -a.
Offline Demonijak
l33t

Mire je napisao/la:
Sto se tice farmanja golda, najbolje ce ti Gule objasniti. Valjda jos nije procitao temu, on ima dobru zaradu, ali sa profesijama itd..

Npr 60-80k Golda je 30 dana gametime -a.
100k+ je sad 30d gametime 
Offline nikadnerecinika
nap

Nema brate bolovanja, radio sam na crno.

Ja sam igrao pre turnire dote 1 i Cs 1.5, sad kad mi se ovo desilo cuo sam da u doti 2 mozes prodati acc od 5 k mmr za oko 50-70 dolara.

I igram je vec 2 meseca, ali ne mogu da predjem 4500 mmr. Imam 31 godinu i mislim da je do refleksa i koncetracije.....A acc od 4500 mmr je 10-15 evra, a mjesecno mogu da napravim 2, i teze je prodati. Tako da se to ne isplati nikako.

I setim se Wow-a, tu bih da pokusam, medjutim vi ovde pricate o dobrim sumama novca.

A ja nestoo ne verujem da je to bas tako lako. Mora biti neka caka, neka zavrzlama :). Ili sam ja naucio na najgore u zivotu...

Mozete li da mi bojasnite sta znaci ovaj izyraz sto je upotrebio 100k + je sad 30d gametime
Offline j0ker
nap

Zajebi igre, uzmi si učit neki skill sa kojim mozes freelancat, tipa graficki dizajn ili programiranje.
Offline nikadnerecinika
nap

Ne mogu ja to uciti, tesko je to. Treba godina dana da naucis takve stvari. A ovako gold mogu farmati odmah :)
Offline Gadlajk
nap

nikadnerecinikad je napisao/la:
Nema brate bolovanja, radio sam na crno.

Ja sam igrao pre turnire dote 1 i Cs 1.5, sad kad mi se ovo desilo cuo sam da u doti 2 mozes prodati acc od 5 k mmr za oko 50-70 dolara.

I igram je vec 2 meseca, ali ne mogu da predjem 4500 mmr. Imam 31 godinu i mislim da je do refleksa i koncetracije.....A acc od 4500 mmr je 10-15 evra, a mjesecno mogu da napravim 2, i teze je prodati. Tako da se to ne isplati nikako.

I setim se Wow-a, tu bih da pokusam, medjutim vi ovde pricate o dobrim sumama novca.

A ja nestoo ne verujem da je to bas tako lako. Mora biti neka caka, neka zavrzlama :). Ili sam ja naucio na najgore u zivotu...

Mozete li da mi bojasnite sta znaci ovaj izyraz sto je upotrebio 100k + je sad 30d gametime
Zarada u wow-u nije losa jer dosta wow igraca je puno para, znam lika u guid dao 45 eura na realm i faction change da ode u drugi guild i onda opet 45 eura da se vrati pa onda opet 45 eura da ode negdje trece u par sedmica i to nije samo on, plus imas u wow-u kockanje sa goldima, lik potrosi 500k goldi i jos se zaduzi i samo ode i kupi golde i vrati dug. Sad nisam 100% koji je najbolje otic realm, mozda kazzak i tankera levelat jer su oni najtrazeniji. Imas wowprogress.com i gledaj mythic score i mythic+ pa skontaj sta valja.
1# Post editovao Gadlajk datuma 19.12.16 u 21:38:29
Na vrh
Odgovori