Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet World of Warcraft Bullet Najbolja Ekspanzija

Offline Zekara922
nap

195 pregleda, 21 odgovora i 0 glasova
Napisano : 03.06.16 u 16:09

Neznam dali je bila vec ovakva tema ja je nisam
video ako jeste nezamerite mi nisam namerno  :D
Kao sto naslov ove teme kaze trazimo najbolju WoW
ekspanziju.Svako neka navede svoju omiljenu ekspanziju a ko hoce neka navede sa par kratkih reci
zasto je bas ta ekspanzija najbolja.

Evo ja cu zapoceti.

3.3.5 je moja omiljena jer sam na toj ekspanziji
poceo da igram wow puno dobrih ljudi upoznao.
Dosta lepih uspomena.
Offline Gadlajk
nap

3.3.5a na moltenu, stata sto nisam tbc, wotlk i catu igrao na orginalu nego poceo od pandarije...  :*
Gamers.ba
Rank 0

Offline D4REL
camper

WoD Kappa
Offline 21asylah
camper

Hm, pandaria =)
Offline ShOoRtY
HaxXor

Wrath
Pandaria
Cata

Top 3
Offline iChaos
nap

TBC po mom misljenju, ali sam na retailu poceo igrati na cati :P
Offline Demonijak
l33t

TBC - WoD - WotLK

Ali Legion ce ih pojesti u zalogaju. Pauziram malo zbog cijene tokena, ali vracam se cim izadje Legion
Offline VendettaBIH
l33t

MoP definitivno!
Offline xpally
nap

/lold
Offline D4REL
camper

Demonijak je napisao/la:
TBC - WoD - WotLK

Ali Legion ce ih pojesti u zalogaju. Pauziram malo zbog cijene tokena, ali vracam se cim izadje Legion
sta je to u wodu dobro molim te reci mi
Offline Demonijak
l33t

D4REL je napisao/la:
Slusaj, prvo to kako si napisao svoj post zvuci kao da sam ja debil, ja i ti nismo zajedno cuvali ovce! A drugo, to je stvar ukusa, ako tebi nesto nije dobro ne znaci da nije ni meni i obrnuto. Mozes iznijeti svoje misljenje to ti niko ne brani bas kao ni meni, ali da se nekom tako obracas je krajnje bezobrazno i drsko ponasanje, pogotovo ako tog nekog ne poznajes te prije toga nisi ni jednu jedinu rijec razmijenio s tom osobom.

Cheers.
Offline Mukekee
gamer

D4REL je napisao/la:
neznam
Offline Zekara922
nap

Gadlajk je napisao/la:
3.3.5a na moltenu, stata sto nisam tbc, wotlk i catu igrao na orginalu nego poceo od pandarije...  :*
Isto i ja poceo od mopa na orginalu.
Sto se tice WOD expanzije izgleda da se vecini ljudi nesvidja jer je pre mopa blizzard imao 10 miliona aktivnih igraca.Dosta su nade polagali u WOD a idalje imaju samo oko 5 miliona aktivnih igraca.Mozda ce sa Legion da naprave bum.
Offline D4REL
camper

Demonijak je napisao/la:
Slusaj, prvo to kako si napisao svoj post zvuci kao da sam ja debil, ja i ti nismo zajedno cuvali ovce! A drugo, to je stvar ukusa, ako tebi nesto nije dobro ne znaci da nije ni meni i obrnuto. Mozes iznijeti svoje misljenje to ti niko ne brani bas kao ni meni, ali da se nekom tako obracas je krajnje bezobrazno i drsko ponasanje, pogotovo ako tog nekog ne poznajes te prije toga nisi ni jednu jedinu rijec razmijenio s tom osobom.

Cheers.
a cojka jes triggered on the internet 2016
forum je nije facebook

fino te pitam sta ti je to dobro u wodu, mozda farmanje apexis kristala za 695?

odlicni pvp u ashranu?

1 endgame raid?

mozda questovi za legendary ring, gdje ti dosadi zivot?

facebook igra u garrisonu?

poyy
1# Post editovao D4REL datuma 04.06.16 u 09:05:40
2# Post editovao D4REL datuma 04.06.16 u 09:09:44
Offline Demonijak
l33t

D4REL je napisao/la:
a cojka jes triggered on the internet 2016
forum je nije facebook

fino te pitam sta ti je to dobro u wodu, mozda farmanje apexis kristala za 695?

odlicni pvp u ashranu?

1 endgame raid?

mozda questovi za legendary ring, gdje ti dosadi zivot?

facebook igra u garrisonu?

poyy
poyy fejsbuk boj, nemamo mi sta pricati. poyy
Offline dYn
pr0

Najbolja ekspanzija svake igre jeste ona koja izađe posljednja.

Zašto?

- Devovi koji rade na istoj usklađuju se sa željama / savjetima / prijedlozima igrača tog communitya i izrađuju igru na osnovu tih zahtjeva.

To što je nama neka od ranijih ekspanzija zapala za oko i iz nekog razloga je favorizujemo ne znači da je više vrijedna (odnosno; bolja) nego li ona koja je izašla nakon te.

Svi bugovi / nedostaci /mane iz predhodnih se fixaju (čitaj; popravljaju) u svakoj naredoj, tako da.

dYn iznad swaga.
Offline D4REL
camper

Demonijak je napisao/la:
poyy fejsbuk boj, nemamo mi sta pricati. poyy
pičko
Offline Zekara922
nap

Nemojte se ljudi vredjati ovde smo pre svega da se zezamo i cujemo svacije misljenje.
Nebi bila fora da svi isto volimo  :D
Offline ShOoRtY
HaxXor

Demonijak je napisao/la:

Cheers.
A jbt trebo si odma covjeku objasnit a ne ovako beze odugovlacis i sad ispade da nikad nisi ni igro WoD pa nez kako da odgovoris.
Offline Demonijak
l33t

ShOoRtY je napisao/la:
A jbt trebo si odma covjeku objasnit a ne ovako beze odugovlacis i sad ispade da nikad nisi ni igro WoD pa nez kako da odgovoris.
add me na battlenet acc da igramo, ako treba maksuz cu da uplatim mjesec dana.
Offline jokee93
nap

Pozdrav,

Svaka expanzija je predstavljena na svoj način, nastavak priče ili podpriče velikog Blizzarda, Pandaria WoD i Legion su izašle jedna za drugom u jednom veoma malom periodu...

I za to vreme nije moguće očekivati neki bum veliki ili iznenađenje. Ma da se to desilo sa Pandariom i Legionom.

WoD je jedna mala podexpanzija koja nije ni previše zanimljiva i nije dugo ni trajala, rekao bih da im je to jedan podbačaj.

Što se tiče mog favorita broj 1 je The Burning Crusade, na koju smo čekali skoro 3 - 4 godine od kada sam počeo igrati World of Warcraft. Pa bilo je i prije toga malih pomaka poput, pečeva za Ahin Quraj itd. Otvaranje Ahin Quraja je bilo nešto fasinantno što će mi ostati u sjećanju a i otvaranje prvog portala TBC-a.

Broj 2 WoTLK slavni Arthas i Lich su postali jedno, Ice Crown i slavnih 10 bosova, koliko samo ne prespavanih noći.

To je to za moj prvi upis.
Na vrh
Odgovori