Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet World of Warcraft Bullet [WoW] Okupljanje igrača

Online dYn
pr0

1612 pregleda, 72 odgovora i 1 glasova
Napisano : 26.01.15 u 00:34

Pozdrav,

U dogovoru sa Elysiumom (aka Aurelium) dođoh na ideju da okupimo kakvu ekipicu sa gba za igranje WoW-a na nekom od privatnih servera, jer je Molten (koliko sam ja upućen) down.

Znači, nije važno da li imate iskustva sa navedenom igrom, bitno je da se zabavimo u ovim zimskim danima i da se družimo svi skupa.

Poželjno bi bilo da igrači koji budu zainteresovani posjeduju mic radi lakše komunikacije i dogovaranja termina za igranje.

Ukoliko bude zainteresovanih za ovo okupljanje, javite se na temu i ostavite vaš komentar čisto da znamo ko bi sve bio dio ekipe.
1# Post editovao Elysium datuma 26.01.15 u 00:36:38. Razlog: :)
2# Post editovao dYn datuma 26.01.15 u 00:38:26
3# Post editovao dYn datuma 26.01.15 u 00:44:02
4# Post editovao Elysium datuma 26.01.15 u 00:51:31
Offline nerche
nap

dje si bio na početku raspusta    
Gamers.ba
Rank 0

Offline Rayleigh
pr0

Šta ste konkretno mislili igrat? Cata,Wotlk,Mop?

Ideja nije loša,ionako sam se malo zaželio WoW-a a sa našom rajom sigurno neće biti dosadno  .
Ali volio bih da vidim koliko bi vas igralo to (da ne skidam džabe WoW).
Mene nekako najviše privlači Wotlk xD

Što se tiče komunikacije,ona neće biti problem,mic je tu  .

Svaka čast za ideju..
Online dYn
pr0

nerche je napisao/la:
dje si bio na početku raspusta    
Zaboravih napomenuti, bez školaraca  [jk]

Ma, zadaj se na početku škole i skini igru da se smaramo, nemoj da te tražim po Srebreniku bezveze.
Offline nerche
nap

dYn je napisao/la:
Zaboravih napomenuti, bez školaraca  [jk]

Ma, zadaj se na početku škole i skini igru da se smaramo, nemoj da te tražim po Srebreniku bezveze.
i onako nikad ništa ne učim 

imam već skinuto
Online dYn
pr0

Rayleigh je napisao/la:
Šta ste konkretno mislili igrat? Cata,Wotlk,Mop?

Ideja nije loša,ionako sam se malo zaželio WoW-a a sa našom rajom sigurno neće biti dosadno  .
Ali volio bih da vidim koliko bi vas igralo to (da ne skidam džabe WoW).
Mene nekako najviše privlači Wotlk xD

Što se tiče komunikacije,ona neće biti problem,mic je tu  .

Svaka čast za ideju..
Što se mene pak tiče, nije mi važno koju ekspanziju ćemo igrati (valjda sam se fino izrazio, jer sam bot po pitanju WoW-a), bitno je da svima ugodimo.

Kao što sam u temi naveo, igrat ćemo na nekom od privatnih servera iz financijskih razloga. Molten je down trenutno, a koliko sam upućen postoji i Monster server, pa eto. Ako imate još kakvih prijedloga po pitanju servera, bujrum. Iznesite mišljenje

Pozdrav

EDIT: Najvjerovatnije ćemo na Monsteru igrati Catu (4.3.4), mada to još uvijek nije 100% sigurno, ali u slučaju da bude mali odaziv (što će i biti, vjerovatno), Anel i ja ćemo igrati Catu. Svako ko se želi pridružiti, bujrum.
1# Post editovao dYn datuma 26.01.15 u 00:54:32
2# Post editovao dYn datuma 26.01.15 u 01:30:27
Offline Frisk
pr0
novinar
Ja sam za, ali Cata da se igra. Bolje naci neki FUN server onako da se druzimo, a ne oni 1x , 3x jer ce mnogi odustati.
Instant ili imaju oni 255 lvl sto se lvl za sat  
Offline Demonijak
l33t

Molten ce biti online kroz par dana, a to je jedan od najboljih private servera tako da je najbolje na njemu igrati ... ja igram MoP pa ako ocete da mi se pridruzite bujrum  i ja sam poceo igrati prije sedmicu, tek se poceo gearati kad pade server  ali danas sam citao na stranici da ce serveri biti ponovo online tako da cu cekati molten
Online dYn
pr0

Demonijak je napisao/la:
Molten ce biti online kroz par dana, a to je jedan od najboljih private servera tako da je najbolje na njemu igrati ... ja igram MoP pa ako ocete da mi se pridruzite bujrum  i ja sam poceo igrati prije sedmicu, tek se poceo gearati kad pade server  ali danas sam citao na stranici da ce serveri biti ponovo online tako da cu cekati molten
Nije problem druže sačekati da server bude UP. Bitno je da nas ima i da se svi dogovorimo gdje ćemo igrati. Ako većina bude za MoP na moltenu, ok.

Tema će biti tu i svaki prijedlog će biti razmotren. Igramo 4fun bez ustručavanja 
Offline edd3n
nap

Mogu i ja ?

Najbolje bi bilo da igramo MoP ili Stariju neku exp samo da nije cata 
Offline Demonijak
l33t

eto racunaj mene ako budete na moltenu, uostalom ja sam izlevelovo tako da vam mogu pomagati, poslati neki gold etc. igrao bih i ostale expanzije ali nemam dovoljno prostora da skidam  tako da moram ostati na mopu 
Online dYn
pr0

Demonijak je napisao/la:
eto racunaj mene ako budete na moltenu, uostalom ja sam izlevelovo tako da vam mogu pomagati, poslati neki gold etc. igrao bih i ostale expanzije ali nemam dovoljno prostora da skidam  tako da moram ostati na mopu 
Koji smo mi baksuzi! Izgleda da Molten otpada 

Offline biggiepk
pr0

Iskreno moj prijedlog je da igramo original World of Warcraft i naravno ja sam za gdje god na kraju igrali. Imao sam iskustvo sa privatnim serverima i iskreno ne mogu se porediti 10% sa orginalnim. Jednostavno nije igra zanimljiva jer se sve jako brzo i lahko dobija, levela se mnogo brže, dosta je malo igrača i teško je naći dungeone i raidove. Takođe' često isti mogu biti zbugani tako da propade onda sve.. Nedavno je wow bio 5 eura mislim da potrošite svi te pare u roku jednog dana tako da..

Ja sam za.
Offline Demonijak
l33t

dYn je napisao/la:
Koji smo mi baksuzi! Izgleda da Molten otpada 

ne seri jebo te 

nista, trazi drugi 5.4.2 i igramo XD

@biggie igrao sam ja do wotlka na originalu i normalno da se ne moze porediti, ali tad igrica postaje opsesija a dok je sad igram 4fun, na fun serverima... jer nisam budala da platim 25KM i ukupno 5 sati odigram u toku tog mjeseca
Online dYn
pr0

Demonijak je napisao/la:
ne seri jebo te 

nista, trazi drugi 5.4.2 i igramo XD

@biggie igrao sam ja do wotlka na originalu i normalno da se ne moze porediti, ali tad igrica postaje opsesija a dok je sad igram 4fun, na fun serverima... jer nisam budala da platim 25KM i ukupno 5 sati odigram u toku tog mjeseca
Ovo izgleda postaje kao telenovela jbt. Valjda su im hakovali i stranicu na fejsu, sada imaju novi fan page.

Sačekat ćemo par dana dok se situacija slegne, pa ćemo nastaviti sa diskusijom dok se detaljno ne utvrde informacije vezane za server.
Offline MeetChaos
nap

Poceo bih i ja WoW, jel' moze neko napraviti neki tut sta da skidam, sta kako to ide, u kratkim crtama da objasni, snaci cu se onda kasnije sam 
Offline noke1337
nap

Meni se igra , ali mi se ne skida cata po treci put , trenutno imam wotlk instaliran . Ako bude veci broj igraca koji ce igrati catu onda mogu i ja opet skinuti  Pozz
Offline Demonijak
l33t

dYn je napisao/la:
Ovo izgleda postaje kao telenovela jbt. Valjda su im hakovali i stranicu na fejsu, sada imaju novi fan page.

Sačekat ćemo par dana dok se situacija slegne, pa ćemo nastaviti sa diskusijom dok se detaljno ne utvrde informacije vezane za server.
"We are working hard to move forward from this travesty. We plan on having servers online later today (European time). We will keep you updated as much as we can while we progress."

@MeetChaos Posto ce molten izgleda vrlo brzo da bude online i vjerovatno cemo da igramo MoP na moltenu, ja cu proslijediti dYn-u sve sto je vezano za download a on ce naravno vama, tako da ko god planira da igra s nama nek se javi njemu da bi vam on mogao poslati sve sto vam treba za skinuti.

Edit aka update 3min ago :

"Our current estimation for when the realms will be online is 10 hours from now (as of this post). Perhaps tomorrow. We apologize for the slow pace. We understand that many of you are anxious to get online and play.

We thank you again for the tremendous amount of support. It really has helped our morale a great deal."
1# Post editovao Demonijak datuma 26.01.15 u 11:01:26
2# Post editovao Demonijak datuma 26.01.15 u 11:20:40
Offline biggiepk
pr0

Trebali bi svi uzeti hordu, alijansa je za bebaće. Usput. treba nam 1 healer, 1 tank i 3 assassina.

Ja evo pickam blood elfa/goblina rogua, to je assassins.
Offline Frisk
pr0
novinar
biggiepk je napisao/la:
Trebali bi svi uzeti hordu, alijansa je za bebaće. Usput. treba nam 1 healer, 1 tank i 3 assassina.

Ja evo pickam blood elfa/goblina rogua, to je assassins.
Normalno hordu, ja alijansu nikad necu igrati  
Online AUDITHORESTHANA
camper

Ajde ako ko ima link da mi proslijedi, nisam odavno igro, a nesto sam zainteresovan  
Na vrh
Odgovori