Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet World of Warcraft Bullet Warlords of Draenor

Offline Nikola
nap

717 pregleda, 31 odgovora i 0 glasova
Napisano : 25.11.13 u 14:26

Pozdrav,
Izgleda da je došlo do nekih promjena i ja sam opet dobio nazad WoW podforum tako da ću nastojati da ga koliko-toliko "oživim".

Kao što vidite u naslovu teme današnja diskusija je o novoj ekspanziji koju možemo očekivati sledeće godine. Kakvo je vaše mišljenje o WoD-u (Warlords of Draenor), šta mislite o Garrisons i da li imate namjeru da se vratite nazad u World of Warcraft?!

World of Warcraft: Warlords of Draenor Announcement Trailer
Warlords of Draenor changes

Naravno ako imate bilo kakvo pitanje o ekspanziji, feel free to ask i pokušaću da Vam odgovorim u što kraćem periodu (zavisi opet od pitanja). 
Offline Dark_Devil
nap

Ima dobrih promjena, trebala bi bili dobra expanzija, kada bi izbacili pvp power i vratili ressiliance na iteame bilo bi extra, od kad su ubacili pvp power pve nikako neradim i zna bit dosadno, jedini razlog sto sam radio pve je su bili iteami sad su u pve 90% djeca i noobovi.
1# Post editovao Dark_Devil datuma 25.11.13 u 15:08:11
Gamers.ba
Rank 0

Offline Wertu
nap

Evo poceo sam opet igrati prije par dana nakon pauze da pokusam sto vise altova dici do 90 lvla a druida ostavljam na njemu cu iskoristiti blizzard-ov boost 

Nisam upratio bas najbolje a i necu jos uvijek da uzimam informacije koje su dali tako ozbiljno jer ce sigurno biti izmjenjeno najmanje 30% do pustanja expanzije.Da se nadovezem na ovo sto sam napisao,koliko sam cuo bice ubacen lifesteal,jel preko gemova ili item statusa nisam siguran pa jesi li ti cuo ista o tome ?  
Offline Nikola
nap

Wertu je napisao/la:
Evo poceo sam opet igrati prije par dana nakon pauze da pokusam sto vise altova dici do 90 lvla a druida ostavljam na njemu cu iskoristiti blizzard-ov boost 

Nisam upratio bas najbolje a i necu jos uvijek da uzimam informacije koje su dali tako ozbiljno jer ce sigurno biti izmjenjeno najmanje 30% do pustanja expanzije.Da se nadovezem na ovo sto sam napisao,koliko sam cuo bice ubacen lifesteal,jel preko gemova ili item statusa nisam siguran pa jesi li ti cuo ista o tome ?  
WoD will be introducing 5 novel stats:

Lifesteal: Damage done is converted to hp.
Avoidance: Reduces AoE damage taken.
Speed: Increased movement speed, stacks with other speed buffs/talents.
Cleave: Increases AoE damage done.
Sturdiness: No loss of durability.

Nešto na fazon D3 RoS  e za sada ova informacija nije "official" al' sviđa mi se ideja! 
Offline g0k1
nap

drago mi je zbog lifesteal-a , to sam oduvijek prizeljkivao da se povaji na WoW-u ... pandariu nisam mnogo igrao ali mislim da ce mi se WoD dopasti,tako da ... se yaa WoD
Offline ShOoRtY
HaxXor

Napokon Velen ide u offanzivu, #The Prophet.

Svidja mi se ovaj boost pravo, isto tako novi character modeli, hd rezolucija.

Trebala bi biti dobra expanzija, vidjet cemo, bit ce haos rusiti ove old school orcove.  
Offline Wertu
nap

Nikola je napisao/la:
WoD will be introducing 5 novel stats:

Lifesteal: Damage done is converted to hp.
Avoidance: Reduces AoE damage taken.
Speed: Increased movement speed, stacks with other speed buffs/talents.
Cleave: Increases AoE damage done.
Sturdiness: No loss of durability.

Nešto na fazon D3 RoS  e za sada ova informacija nije "official" al' sviđa mi se ideja! 
Cekaj ako sam shvatio kako treba odnosno bukvalno dmg koji napravis to je lifesteal odnosno opalis nekog 30k nahilan si 30k hpa,napravljen dmg=heal (lifesteal) ?

Sad ti ostali nista posebno stim da su boostali dmg sa tim "cleave" ostalim aoe dilerima malo mi je to glupo i op  
Offline Nikola
nap

Wertu je napisao/la:
Cekaj ako sam shvatio kako treba odnosno bukvalno dmg koji napravis to je lifesteal odnosno opalis nekog 30k nahilan si 30k hpa,napravljen dmg=heal (lifesteal) ?

Sad ti ostali nista posebno stim da su boostali dmg sa tim "cleave" ostalim aoe dilerima malo mi je to glupo i op  
Zavisi opet kako će to Blizzard uraditi, ali ovo što si ti naveo zahtjeva 100% lifesteal i sumnjam da će tako biti jer pvp balance bi bio uništen.

A evo jedan primjer iz D3, tačnije kako je Blizzard ranije radio sa lifesteal-om.

Offline Wertu
nap

Nikola je napisao/la:
Zavisi opet kako će to Blizzard uraditi, ali ovo što si ti naveo zahtjeva 100% lifesteal i sumnjam da će tako biti jer pvp balance bi bio uništen.

A evo jedan primjer iz D3, tačnije kako je Blizzard ranije radio sa lifesteal-om.

Eh to je vec nesto da ima neki postotak datog dmga koji prelazi u lifesteal  
Mislim da ce biti oke sve samo me strah pomisliti na hp koji ce biti a da ne pricam u pve opremi to ce biti bolesno 
Offline MageGFX
l33t

Napokon da poboljsaju grafiku. Svidaju mi se promjene, imam neki osjecaj da ce me lifesteal nervirati . Ovo sa Garrisons nisam bas najbolje shvatio -.- .
Offline Child
nap

Bas mi je drago sto si na toj funkciji...aj nekako nesto da ozivimo taj podforum i ja cu pomoc ako treba stogod,nema mi nista lipse nego ujutro uz kaficu procitat stogod u vezi WoW-a :D a to glede ekspanzije,u jednu ruku mi je drago sto ce doc a u drugu nije zato sto odkad igram stalno nesto levelujem,jebem sebe doslovno...igrao bio na agamagganu ima 5-6 likova na 85 i onda kako su svi s agamaggana otisli ja otisao na ravencrest i eo sad tu sve ispocetka :S , bilo bi extra kad bi u wowu uvelo bar da to pribacivanje karaktera bude dzabe...20 eura je privise...
Offline Mirsadd
nap

Mislim da bi ova ekspanzija trebala biti do sada najbolja al' vidit cemo 

Napokon su grafiku popravili, nemoj te me pogresno shvatiti stara grafika je bila "OK" al' jbg kad su skoro sve izmjenili dosao je red i na grafiku 

A ovo Garrison kad vidim odma me uhvati nostalgija za war3 
Offline biggiepk
pr0

Nadam se da će WoD vratiti igru na noge  
Offline SAJDER
nap

Jedino što me privlači u novoj ekspanziji su novi character modeli. Napokon da i to doživimo na sceni wowa nakon toliko godina igre. Sem toga, item squish nije loša ideja sa smanjenjem statsa. Garrison će biti tipa farme koju sad imamo u pandariji kao svoj stan u igrici da imamo gdje će se ljudi okupljati. Povrh svega toga, instant level 90 će omogućiti svima da otkriju novi kontinent. Mada to što nisu uveli novu rasu i klasu nije da se radujem bog zna šta. Neočekujem previše, ali nadam se da će ishod biti dobar na kraju kada izađe, zasad nam ostaje samo da čekamo.
Offline Sequnix
nap

Koje smeće od ekspanzije pa to je za plakat... Zar oni fakat očekuju od mene da kupim sadržaj koji je trebao doći besplatno sa patchem? To što su dodali novi (pođonjen) kontinent i 10 novih levela ne mijenja apsolutno ništa. Vjerujem da izgled zona nikome više nije zanimljiv, jer ih ionako ima pregršt. Sami su rekli da se ni stil igre samih klasa neće drastično promijeniti a to što ću ja biti lvl 100 umjesto 90 je najmanje što su mogli učiniti da bi je mogli nazvati ekspanzijom umjesto patchem...

Što se tiče WoWa općenito igra je ispeglana nema šta, doveli su je do perfekcije, ali ekspanzija je odron. Nabiti lvl 100 i iz početka raditi opet isto što si radio u MoP-u 2 godine fakat je monotono. Igrati ovu igru mi više ne predstavlja nikakvu satisfakciju.

A igraću je opet.
Offline MeetChaos
nap

Jedno pitanje, jel' teško skontati WoW i te fazone jer kontam da počnem igrati, al čuo sam da je zarazna igrica skroz ...
Offline Mirsadd
nap

MeetChaos je napisao/la:
Jedno pitanje, jel' teško skontati WoW i te fazone jer kontam da počnem igrati, al čuo sam da je zarazna igrica skroz ...
Igrica je vrlo jednostavna, sto se tice ove zaraze pravo da ti kazem i jest zarazna  Ugl uvijek imas nesto radit nikad ti nece dosadit to je sigurno. Kad napravis char imas jedini zadatak da ga levelujes, kad dostignes maksimalni level tad te samo gear interesuje, onda imas da radis PvP (Player vs Player) i PvE (Player vs Environment).

Sve sto ti nebude jasno javi mi se u pp rado cu pomoci 
Offline Dark_Devil
nap

Mirsadd je napisao/la:
Igrica je vrlo jednostavna, sto se tice ove zaraze pravo da ti kazem i jest zarazna :) Ugl uvijek imas nesto radit nikad ti nece dosadit to je sigurno. Kad napravis char imas jedini zadatak da ga levelujes, kad dostignes maksimalni level tad te samo gear interesuje, onda imas da radis PvP (Player vs Player) i PvE (Player vs Environment).

Sve sto ti nebude jasno javi mi se u pp rado cu pomoci :)
Vrlo jednostavna in my ass, ima bruka raje igraju je vise od godinu dana, jos ne koriste bindove, nemaju prebijenog golda, low u pve u pvp 1550 ratinga nisu vidjeli.
Offline Mirsadd
nap

Dark_Devil je napisao/la:
Vrlo jednostavna in my ass, ima bruka raje igraju je vise od godinu dana, jos ne koriste bindove, nemaju prebijenog golda, low u pve u pvp 1550 ratinga nisu vidjeli.
Isto tako imas i u RL maloumnika koji imaju 18godina veze o zivotu nemaju 

Sto se tice igrice ja sam za jedno 1-2mj naucio skoro sve osnove, potrebno je samo da nadjes nekoga ko ce ti pomoci da se snadjes, al' sada to vise nije toliko potrebno jer imas 1000uputa. Potrebno je samo otvoriti mapu i na njoj ti sve pise o questu sta treba da radis, gdje treba da ides, koga treba ubit, sta donijet, cak su i mobovi markirani crvenom bojom. Ako se sjecas toga prije nije bilo 

Sto se bindova tice imas osoba koji se nazivaju "clickeri" koji jednostavno ne vole KB, vecinom rade samo PVE razlog je sto misle da je to prirodan nacin.

Gold je vrlo lahko farmat, potrebno je samo imati volju! Ljudi se ne mogu nakanit da izleveluju profesiju ili da farmaju par epic itema i prodaju na AH, oni ce radije po citav dan spamat ispred SW-a. Smijesno 
Offline vane
nap

Citam i vidim vecinom glupih komentara koji su igrali igricu pa pametuju i dalje.

Prvo ubiti Garosha hc i lagano pripremit 20 man za WoD.

Licno mi se WoD svidja i sve sto su usrali u MoP ce promjeniti il prilagodit. Item squish je ocigledno moralo se desit jer bi inace cifre bar u pve-u bile ogromne. Ilvl ostaje isti tako da se lako moze pratit nastavak.

overall looking forward.

i btw mage 90 talents change  
Offline abblle
l33t
novinar
Oca mi, svidja mi se WoD pravo. Posto nisam upoznat hoce li biti f2p igrica?
Na vrh
Odgovori