Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet World of Warcraft Bullet Mount farming guide

Offline Mirsadd
nap

179 pregleda, 4 odgovora i 0 glasova
Napisano : 13.11.13 u 15:28

Pozdrav,

Evo odlucih da napravim jedan mount farming gajd 

Zapocet cu prvo sa par mountova pa ce biti edita... (Ovaj guide se odnosi vecinom na privatne servere jer su neki mountovi izbrisani iz igre).

Time-Lost Proto-Drake

Ovo je po meni jedan od najljepsih mountova u igrici, nalazi se u Northrendu tacnije u The Storm Peaks.

Mount se vrlo lahko moze uhvatit solo, ako ste level 80 ili veci.

Ovdje se nalaze njegove zone respawna
(fotografija sa wowhead)

Najcesce leti oko Temple of Storms.

Green Proto-Drake

Da bi dobili ovaj mount treba te prvo odletiti u Sholazar Basin u Northrendu, pronaci vendora sa nazivom "Geen"

Kada ste pronasli vendora, treba te od njega kupiti
Ali prije nego sto kupite jaje morate uraditi reputaciju The Oracles. Reputacija se vrlo lako moze uraditi, potrebno je zavrsiti par questova koji se nalaze u blizini vendora. Kad kupite jaje potrebno je cekati 3dana (u wotlku 7dana) dok se jaje izlegne, kad se izlegne pisat ce vam "Cracked Egg" klikni te desni klik na njega da se otvori i ako budete imali srece dobit ce te ga u prvom pokusaju, mozete dobiti kompanjone i ostale nagrade. Na pravim serverima mozete samo kupiti jedno jaje, na nekim je ubagovano pa mozete kupiti kolko hocete.

Blue Proto-Drake

Ovaj mount je jako tesko dobiti, drop sansa mu je oko 1% al' opet ima sretnih ljudi 

Prvo treba te odletiti u Northrend pa Howling Fjord pa potrefit dungeon Utgarde Pinnacle.

Kada ste usli u dungeon, nije obaveza ubijat sve bosseve, potrebno je samo zadnjeg. Slobodno mozete preskociti prethodne.
Zadnji boss se nalazi

Da bi ste ubili bossa potrebno je da ubijete njegovu strazu koju ce pozvati i pokupiti njihovo koplje, ubaciti ga u nesto kao "top" zatim kad god on naleti samo ga pucati. Onda kada sleti sa mounta treba te se izmaci njegovom Bladestormu zatim ga jednostavno ubiti  Posto je vrlo mala drop sansa ako zelite stvarno ovaj mount provest ce te puno vremena ovdje 

Reins of the Phosphorescent Stone Drake

Za ovaj mount treba te biti minimalno 85ti level da bi ste ga ulovili, nije ga bas ni jednostavno ubiti ako nemate gear. Potrebno je otici u Deephlom i pronaci Aeonaxx-a Njegove respawn zone Preporucujem vam ako nemate dobar gear da pozovete par prijatelja, dovoljno je imati s9 set da bi ga solo jer sadrzi oko 775k hp-a.

Bice edita za nove mountove ovih dana. GL&HF 
1# Post editovao Mirsadd datuma 14.11.13 u 21:01:16
Offline vote94
nap

Kolko sam se namucio za ovog proto drakea.Svaki dan dolazio nikad ga nisam nas'o,jednom ga lik ubi ispred mene..
1# Post editovao vote94 datuma 13.11.13 u 15:39:52
Gamers.ba
Rank 0

Offline Frisk
pr0
novinar
Time-Lost Proto-Drake

Danima sam ga ganjao i nikad nisam nasao a ostale sam imao  
Offline marryxiao
nap

Monster Hunter Freedom Unite Now Adapted With New ContentMonster Hunter Freedom Unite Now Adapted With New ContentPosted Fri 3rd Jul 2009 18:34 by Sammy BarkerNew Agreeable Attainable Chargeless For Monster Hunter Freedom Unite Owners.Just as Capcom did with the Japanese edition, Monster Hunter Freedom Unite has been adapted with chargeless new agreeable todayThere'll be chargeless agreeable every Friday for the next few months

Todays agreeable will affection a arid adventitious for

nap

timelost je kampovanje danima mozda i sedmica zato se i sove time lose ,u lost ur life time to get it :D GL ja sam trenutno an 250 mountova ali ovo nisam ni pokusao farmati
Na vrh
Odgovori