Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Mobilni uređaji Bullet Servis mobitela - (univerzalno,fontele...)

Offline xd_virus
nap

258 pregleda, 12 odgovora i 0 glasova
Napisano : 31.12.16 u 12:17

Zanima me kakva imate iskustva s navedenim radnjama što se tiče garancije, priznaju li npr. kvar na matičnoj,ekranu... ili je samo garancija na softver ?
Poz
Offline rusijabajomoj
gamer

Priznat će ti sve osim onog što se pokvarilo zbog tebe, znači razbijen displej itd zaboravi na to, to ti niko neće priznati.
Gamers.ba
Rank 0

Offline exampLe
pr0

Razbijen ekran, zamjena baterije i sl. ne ulazi u garanciju.

Takodjer ne smijes rootati telefon jer time gubis garanciju.
Offline xd_virus
nap

Koliko ovdje vidim maksimalno su se ogradili,po ovom samo softver ima garanciju, smiješno
Offline amiir5
camper

Samo softwareski kvarovi, zato su karina od radnje  
1# Post editovao amiir5 datuma 31.12.16 u 13:44:59
Offline biggiepk
pr0

Ma univerzalno najgora radnja ikad. Garancija im je smiješna, prodaju fuš robu pod original.
Online Mire
admin

amiir5 je napisao/la:
Npr. ti razbijes display, ispadne ti mobitel, slomis nesto i sad ocekujes da ti se da novi mobitel ili besplatan taj dio koji si TI pokvario?

Sve sto ti nisi kriv, ukoliko je fabricka greska, nesto fali, nesto ne radi kako treba, oni su duzni da to nadoknade.

Dodji ako zelis kod nas (DigitalCity) pa da vidimo sta je problem.
Offline rusijabajomoj
gamer

amiir5 je napisao/la:
Pa takva garancija ti je svugdje.
Neće ti niko mijenjati ono što si sjeb'o svojom krivicom.
Offline xd_virus
nap

rusijabajomoj je napisao/la:
Pa takva garancija ti je svugdje.
Neće ti niko mijenjati ono što si sjeb'o svojom krivicom.
Naravno da ga neće mijenjati ako polupaš, ali također u garantnom je listu navedeno da praktički svi dijelovi matične ploče ne spadaju pod garanciju tako što se tiče garancije kao da je i nemaš
Offline rusijabajomoj
gamer

xd_virus je napisao/la:
Naravno da ga neće mijenjati ako polupaš, ali također u garantnom je listu navedeno da praktički svi dijelovi matične ploče ne spadaju pod garanciju tako što se tiče garancije kao da je i nemaš
Ne razumijem sta ti zelis?
Ako dobijes neisrpavan mobitel zamijenit ce ti ga, a da ce ti samo od sebe crknuti nesto je jako mala sansa.
Offline moca
HaxXor

Imas lijepo garantni list, gdje pise sta pokriva garancija. Kod svake radnje je drugacija, tako preporucio bi ti da procitas.
Ja kada sam citao od Univerzalno garantni list, i clanove: Zakljucio sam jednu stvar, ogradili su se dobro, tako da si donji u vecini slucajeva.
Online Black_MaiL
l33t

Ja sam na fabricku gresku na telefonu cekao 2 mjeseca, pa ti vidi....
Offline KU57UR4
nap

univerzalno je firma koja je pravno ogranicena da valja da imaju korist i sve.Jednostavno su se ogradili kako treba. Savrsenstvo sto se tice pravnog aspekta niko ih ne moze nasamariti samo oni mogu nekoga.Samo mi je glupo kao obicnom kupcu nikada ne bi uzimao nista kod njih jer znam gdje nabavljaju sve i sve njihove nabavne cijene. Velika kradja prema obicnim kupcima al svaka im cast kako uzimaju pare kad ima budala. U ovoj Bosni je vazno brend imati odma ljudi uzimaju nek je ime i logo dobar zalijecu se. Mnogo boljih firmi od njih ima sto se tice odnosa sa kupcem i garantnog lista.
Na vrh
Odgovori