Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Mobilni uređaji Bullet 350-400km Mobitel?

Offline nate1
nap

302 pregleda, 22 odgovora i 0 glasova
Napisano : 20.12.16 u 20:14

Vozdra momci, jesul testovi gotovi, spremanje za novu godinu ?
Iza 1vog ce mi neke pare stici, pa me zanima koji je best buy mobitela do nekih 400km, po mogucnosti da ima/ ce imat podrsku za android 7?
Offline MageGFX
l33t

Galaxy J5 2016
Galaxy A3 2016
Huawei P9 lite (po meni best-buy od navedenih za tu cjenu)

I mozda Xperia XA
Post dobio aplauz od Mire
Gamers.ba
Rank 0

Online Mire
admin

http://digitalcity.olx.ba/

Sad cemo akcije praviti na sve modele, pa prati. Saljemo brzom postom (+7KM).
Offline CROSSHAiRgUUd
nap

MageGFX je napisao/la:
Galaxy J5 2016
Galaxy A3 2016
Huawei P9 lite (po meni best-buy od navedenih za tu cjenu)

I mozda Xperia XA
Ne bi Huawei da je dzabe.

J5 2016 ili J7 obicni ako zelis veci display, definitely
Offline 21asylah
camper

CROSSHAiRgUUd je napisao/la:

Jer si lud mobitel predobr.

Definitivno P9 Lite!
Offline MageGFX
l33t

Drug ti ne znas sta je mobitel onda. P9 lite je savrsen mobitel za ovaj cjenovni rang, brzi je duplo od A3 i J5, prelijep dizajn mobitela, jedina mana sto ima slabiji displey od Samsunga.

Takode Huawei je u BiH treci najprodavaniji mobitel pored Samsunga I iPhone.
Offline CROSSHAiRgUUd
nap

MageGFX je napisao/la:
Drug ti ne znas sta je mobitel onda. P9 lite je savrsen mobitel za ovaj cjenovni rang, brzi je duplo od A3 i J5, prelijep dizajn mobitela, jedina mana sto ima slabiji displey od Samsunga.

Takode Huawei je u BiH treci najprodavaniji mobitel pored Samsunga I iPhone.
Pa normalno da je najprodavaniji kad su im cijene sto se kaze za budzeta i solidna ponuda, ali na duze staze huawei je najvece smece.
Offline Demonijak
mod

Pa normalno da je najprodavaniji kad su im cijene sto se kaze za budzeta i solidna ponuda, ali na duze staze huawei je najvece smece.
O cemu pricas? Moj Y530 koji je kupljen prije 3-4 godine je jos u zivotu i radi isto kao i prvog dana (mislim na hardwersku ispravnost, samo sto hardwerski nije sposoban da se nosi s danasnjim aplikacijama zbog 512mb rama ali radi kao svicarski sat). Tako da... veze nemas o cemu pricas nego pljujes po necemu samo zato sto nije samsung ili iphone, ne razumijem kakvi su to kompleksi? Nvm, uzivaj u samsungu i plati duplo vise samo zbog toga sto na njemu pise samsung 

Moja preporuka:

P9 Lite
HTC m8
LG g3 3gb ram
Nexus
Offline mersimthebody
luck0r

slazem se huawei smece nevidjeno,imao dva huaweia i rekao nikad vise
i to dobri telefoni bili sa 3GB rama
stekanje nevjerovatno nakon par dana vec.
a o gubitku baterije na standby da ne pocinjem

samsung,lg,htc to je to ovo ostalo u kantu
Offline CROSSHAiRgUUd
nap

Demonijak je napisao/la:
O cemu pricas? Moj Y530 koji je kupljen prije 3-4 godine je jos u zivotu i radi isto kao i prvog dana (mislim na hardwersku ispravnost, samo sto hardwerski nije sposoban da se nosi s danasnjim aplikacijama zbog 512mb rama ali radi kao svicarski sat). Tako da... veze nemas o cemu pricas nego pljujes po necemu samo zato sto nije samsung ili iphone, ne razumijem kakvi su to kompleksi? Nvm, uzivaj u samsungu i plati duplo vise samo zbog toga sto na njemu pise samsung 

Moja preporuka:

P9 Lite
HTC m8
LG g3 3gb ram
Nexus
Koji kompleksi? Imao sam G510 prije 2 godine i tad je bio smece, kamoli sad, gdje ces spominjati to, procitaj sta sam napisao, huawei je okej sto se tice cijene i specifikacija za tu cijenu, ali pocne bagati za godinu ako ne i manje.
Nemoj mi hvaliti huawei jer sam imao smartphone od svakog moguceg proizvodaca, i bez obzira koliko skupo bilo, za mene nista blizu applea nije i iOS-a, jer je android podlozan virusima svakakvim.
Trenutno ja imam J7 a donedavno 5S iphone, tako da te dvije marke definitivno, ostalo samo ako si na budzetu. Hvala.
1# Post editovao CROSSHAiRgUUd datuma 20.12.16 u 22:43:26
Offline Demonijak
mod

Koji kompleksi? Imao sam G510 prije 2 godine i tad je bio smece, kamoli sad, gdje ces spominjati to, procitaj sta sam napisao, huawei je okej sto se tice cijene i specifikacija za tu cijenu, ali pocne bagati za godinu ako ne i manje.
Nemoj mi hvaliti huawei jer sam imao smartphone od svakog moguceg proizvodaca, i bez obzira koliko skupo bilo, za mene nista blizu applea nije i iOS-a, jer je android podlozan virusima svakakvim.
Trenutno ja imam J7 a donedavno 5S iphone, tako da te dvije marke definitivno, ostalo samo ako si na budzetu. Hvala.
Pa imao si G510 prije dvije godine i bio je smece? Pa sta ocekujes od telefona sa 512mb pocetkom 2k15-e godine majke ti tvoje!? Da si uzeo P6 tada sa 2gb rama bio bi itekako zadovoljan, bar ja sam bio prezadovoljan.

Pocne "bagati" nakon godinu? Pa pocne "bagati" kad ne znas odrzavati telefon kako bog zapovjeda, pa i najbolji racunari na svijetu pocnu "bagati" kad se majmun na klati godinu dana na njega... Bas kao i auto sto pocne "bagati" kad mu ne mjenjas ulje i ne odrzavas ga, bas kao i svaki drugi mehanizam... Sve dok ga odrzavas i dok je hardwer ispravan ne moze nista "bagati", ali ocigledno nisi strucan dovoljno da pricas samnom o tome. Ali nije ni bitno, hocu da ti kazem da nemas argumenata da kazes da je huawei smece. NAJVECE SMECE JE SAMSUNG sto se tice android uredjaja. Omjer cijene i kvaliteta - 0 bodova (u prevodu, platis duplo nego sto dobijes).
Offline rusijabajomoj
gamer

LG G3 3GB.
Offline Goldie
nap

P9 lite.

Nije star, jake specifikacije za te pare,ima dobru kameru, ekran je za dlaku slabiji od P9. Jedina mu je mana sto nema brzo punjenje. Ako ti to ne smeta isao bih na P9 jer je bestbuy opcija.
Offline CROSSHAiRgUUd
nap

Demonijak je napisao/la:
Pa imao si G510 prije dvije godine i bio je smece? Pa sta ocekujes od telefona sa 512mb pocetkom 2k15-e godine majke ti tvoje!? Da si uzeo P6 tada sa 2gb rama bio bi itekako zadovoljan, bar ja sam bio prezadovoljan.

Pocne "bagati" nakon godinu? Pa pocne "bagati" kad ne znas odrzavati telefon kako bog zapovjeda, pa i najbolji racunari na svijetu pocnu "bagati" kad se majmun na klati godinu dana na njega... Bas kao i auto sto pocne "bagati" kad mu ne mjenjas ulje i ne odrzavas ga, bas kao i svaki drugi mehanizam... Sve dok ga odrzavas i dok je hardwer ispravan ne moze nista "bagati", ali ocigledno nisi strucan dovoljno da pricas samnom o tome. Ali nije ni bitno, hocu da ti kazem da nemas argumenata da kazes da je huawei smece. NAJVECE SMECE JE SAMSUNG sto se tice android uredjaja. Omjer cijene i kvaliteta - 0 bodova (u prevodu, platis duplo nego sto dobijes).
E jebi ga sad druze u krajnosti ga tjeras.
Najjaci si, cestitam, huawei bog telefona.
1# Post editovao CROSSHAiRgUUd datuma 20.12.16 u 23:14:51
Offline Demonijak
mod

E jebi ga sad druze u krajnosti ga tjeras.
Najjaci si, cestitam, huawei bog telefona.
Kao sto rekoh, nemas argumenata, sto se sad i pokazalo... Ja nigdje nisam rekao da je huawei bog telefona ali ti ne mozes nikako reci da je smece, zato sto je zbog omjera kvalitete i cijene bolji od svakog samsunga u toj cijeni i kraj price.
Offline AUDITHORESTHANA
camper

Probaj nexus 5x nac, onaj sa manje memorije, imat ce podrsku i za android 8.0, dok je nedavno bio 7.1 update.

Prijatelj mi ima zvijer telefon, pogotovo kamera, stock android bez bloatware, nema greske.
Post dobio aplauz od Demonijak
1# Post editovao AUDITHORESTHANAE datuma 21.12.16 u 00:21:59
Offline _n0thing
nap

Huawei mate 7,P8,mate 8,p9 su vrhunski telefoni,sve sam ih koristio.

oni modeli g510,y530 itd itd jesu smece,ali ovi novi su stvarno odlicni telefoni. Cak je i Y6 svemirski brodu u odnosu na ova dva,a iz istog su cjenovnog ranga,oni tada,a y6 sada.

Slobodno uzmi p9,neces se pokajati. Zenin brat ima ga vec oko pola godine i nema sta ne radi na njemu i odlican je. Znam dosta takvih primjera.
Offline 21asylah
camper

Imao si neki huawei prije 2 godine i nije ti valjao = svi huawei mobiteli su overrated overpaid sranja??????????????????????
Online Black_MaiL
l33t

Imam huawei p8 i mobitel leti. Ljepota za držat u ruci i predobar je. Vjerovatno je i huawei p9 lite moćan
1# Post editovao Black_MaiL datuma 21.12.16 u 21:44:30
Offline rusijabajomoj
gamer

21asylah je napisao/la:
Imao si neki huawei prije 2 godine i nije ti valjao = svi huawei mobiteli su overrated overpaid sranja??????????????????????
Pored svega toga, taj Huawei je imao 512MB RAMa, znači nula bodova. Kako će i valjati  
Offline Elcesum
luck0r

Demonijak je napisao/la:

Moja preporuka:

P9 Lite
HTC m8
LG g3 3gb ram
Nexus
ne znam jel' kod tebe ova greška al na mom,sada bivšem,y530 nisam mogao update facebook na latest jer mi "ne podržaje" aplikaciju
Na vrh
Odgovori