Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet GAMERS.ba serveri Bullet Gamers.ba cw serveri.

Offline njanja
nap

438 pregleda, 24 odgovora i 0 glasova
Napisano : 01.04.11 u 23:33

Dobro večer svima. Od sada, gamers.ba servere vodimo : Aza, freeg ( piLe ), i ja.

Cilj nam je da povečamo broj mixova, kao i broj igrača na gamers.ba public serveru. Dosta je više glupiranja sa administratorima, i sa debilima koji igraju.

Od sada nema više psovanja, izlaženja sa mixeva, svađanja ko šta čuva, vidjet ću da se uvede onaj test za 32 bita, da ne bi bilo i svađe oko toga.

Sutra ću dići konkurs za cw admine, i bit će kontrole svakih 7 dana, i gledat će se koliko je ko aktivan, i da li ima potrebe za novim adminima.

Za sve ostale informacije, javite mi se na pm.

To je to za sada.
1# Post editovao njanja datuma 01.04.11 u 23:34:35
2# Post editovao njanja datuma 02.04.11 u 09:38:16
Offline reLo
nap

Valjda ćeš ti biti primjer što se tiče ovog "više nema psovanja" jer su letili Bogovi na tsay i to sa tvoje strane.

GL u vođenju servera, ali mi ovo sve više liči na našu državu- Ko god novi dođe na poziciju prvo obeća neke promjene i poboljšanja a onda nastavi raditi kako su to i njegovi prethodnici radili.
Post dobio aplauz od mirofa
Offline massiv
nap

sta ce njanja vodit bolan ? pa qme prvi psujes ko kocijas (mozda si se promijenio odavno nismo skupa pucali sry ako grijesim  )

Sretno vam...
Offline ReaveNz
nap

Trebalo bi psovanje strogo kažnjavati. Naprimjer. banom sa gamers.ba u trajanju od 7 dana.

Sretno njanja 
Offline vLexinho
nap

Ja sam i dalje tu glavna karika svega toga, ako bude kakvih primedba, meni na pm 
Offline chaseN1
nap

Koliko sam upoznat sa situacijom, u zadnji pet-sest mjeseci promjenjeno je dosta tih "glavnih" osoba u vezi Gamers.ba Servera. Neki dan "lamer" dize temu za konkurs, dok danas predstavljaju se novi. Za tog "piLe-ta" nisam cuo osim ako je to ovaj ovdje "PiLe".
Pub je po citav dan prazan, igraju se fy_snow, de_dust2_long itd. U vezi, cw-a, mijenjaju stalno pw-ove, admini psuju.

Ipak sretno s tim siguran sam da se i vi necete dugo tu zadrzati, te da ce vec uskoro neko novi doci na tu poziciju.
Offline Mirzolinho
nap

"Od sada nema više psovanja, izlaženja sa mixeva, svađanja ko šta čuva, vidjet ću da se uvede onaj test za 32 bita, da ne bi bilo i svađe oko toga."

Plačem. Iz tvojih usta? lol
Offline njanja
nap

Mirzolinho je napisao/la:
"Od sada nema više psovanja, izlaženja sa mixeva, svađanja ko šta čuva, vidjet ću da se uvede onaj test za 32 bita, da ne bi bilo i svađe oko toga."

Plačem. Iz tvojih usta? lol
Nije iz mojih usta, nego sa moje tastature. 
Offline Mirzolinho
nap

njanja je napisao/la:
Nije iz mojih usta, nego sa moje tastature. 
Dobro ja znam koliko si primitivan i teško vjerujem da ćeš imati živce sa pojedinima, ali ipak gl.
Offline njanja
nap

Dobro ja znam koliko si primitivan i teško vjerujem da ćeš imati živce sa pojedinima, ali ipak gl.
Pravi sam neandretalac.
Offline elite
nap

Ma ništa od ovoga, ne što se tiče vas trojice kao administracije nego kao g.ba servera općenito..
Možeš ti nać admine koji će 16/24 bit na kompu i samo gamers.ba mixeve dizat al ništa od toga kad nema ko da ti se adda... Nije samo do administracije, nego do igrača. Niko nije lud da čeka sat vremena da mu se adda 10 ljudi..
Gather majka.
Offline KRY1337
nap

Ja jos ne kontam te 32-bit testove, amx match i ostala sranja... Samo unistavate servera i njegove performanse, samim tim i zelju za igranjem... Primer: kad udjem na neki mix/war/gather, dok je warmup bez amx-a sve ide normalno, a kad se skripta prikljuci, server pocinje da guta, ping skace itd. Rekao sam ovo u nekoliko tema kao prijedlog, obv niko nije vidio. Rcon + esl.cfg = (Y)

Anyways, GL sa vodjenjem servera 
Offline njanja
nap

KRY1337 je napisao/la:
Ja jos ne kontam te 32-bit testove, amx match i ostala sranja... Samo unistavate servera i njegove performanse, samim tim i zelju za igranjem... Primer: kad udjem na neki mix/war/gather, dok je warmup bez amx-a sve ide normalno, a kad se skripta prikljuci, server pocinje da guta, ping skace itd. Rekao sam ovo u nekoliko tema kao prijedlog, obv niko nije vidio. Rcon + esl.cfg = (Y)

Test za 32 bita je fakat postao neophodan, jer večina igra na 16 bita, dok ima izuzetaka sa 32. I to zna često iznervirati.

Btw, hvala. 
Offline mirofa
nap

njanja je napisao/la:
Pravi sam neandretalac.
Ko god da mi je skinuo admina na pubu neka vrati i stavi one opcije da mogu mjenjati mape dok ne bude pun server .....hvala !
Offline geni
nap

KRY1337 je napisao/la:

Ja sam to vec prije 2-3 godine govorio, ali sta ces kad oni bez /start i ostalih komandi ne znaju hodati.. Skoro svako od njih ima bindano onaj kurac .hp cim umre da ga upre..

Ne trosi vrijeme objasnjavajuci, oni ce amx prevazici kad svijet bude igrao COD 12 
Offline underdog
nap

chaseN1 je napisao/la:
Koliko sam upoznat sa situacijom, u zadnji pet-sest mjeseci promjenjeno je dosta tih "glavnih" osoba u vezi Gamers.ba Servera. Neki dan "lamer" dize temu za konkurs, dok danas predstavljaju se novi. Za tog "piLe-ta" nisam cuo osim ako je to ovaj ovdje "PiLe".
Pub je po citav dan prazan, igraju se fy_snow, de_dust2_long itd. U vezi, cw-a, mijenjaju stalno pw-ove, admini psuju.

Ipak sretno s tim siguran sam da se i vi necete dugo tu zadrzati, te da ce vec uskoro neko novi doci na tu poziciju.
Pub ce i ostati prazan kad je svako admin.
Gl njanja . 
Offline RICHAAMAN
nap

Koji ste vi dusmani, dovoljno je reci samo sretno u vodjenju servera i da se tu sto duze zadrzite i naravno da budete uspjesni.

:-*
Offline VektOr
nap

brate moj neces sa tim nista postic sto otvoris cw server i zaprijetis itd.. nego bacite koju marku dogovrite se sa nekim jacim serverom da prebacuje igrace na gamer.ba i to je to platis 2 rate (neznam sad kako ti ide tacno) nek se pokazu admini imat ces server medju prvih 10 kosto je bio csbih dok je chosen vodio i ja ....
Offline Mirzolinho
nap

njanja je napisao/la:
Test za 32 bita je fakat postao neophodan, jer večina igra na 16 bita, dok ima izuzetaka sa 32. I to zna često iznervirati.

Btw, hvala. 
Ne razumijem koga briga jel neko igra sa 16 bita ili 32 bita. To vaše nerviranje na 16 bita je samo rezultat psihičke slabosti, jer neznate šta će te od sebe od nervoze kad vidite nekog sa 16 bita. To je njegov izbor...
Offline spectre
nap

Oko tih 16 bita, koristila to osoba koja te ubila ili ne to postaje isprika za death svakog našeg igrača i naravno uz to padne koja psovka.

Sretnjo njanja.
Offline njanja
nap

Ne razumijem koga briga jel neko igra sa 16 bita ili 32 bita. To vaše nerviranje na 16 bita je samo rezultat psihičke slabosti, jer neznate šta će te od sebe od nervoze kad vidite nekog sa 16 bita. To je njegov izbor...
Koga briga ? Pa dobro jesi ti neki bot ili šta već ? Po svim pravilima je igranje na 32 bita. A ti " pro " otiđi na turnir, pa " po svom izboru " stavi 16 bita. 
Na vrh
Odgovori