Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Estonija - BiH

Offline soul_eclipse
nap

5760 pregleda, 176 odgovora i 0 glasova
Napisano : 10.10.09 u 08:17

Ostalo je jos samo nekoliko sati do povijesnog meca kojeg ce nasa nogometna selekcija odigrati protiv Estonije u Tallinu (18 sati). Iako smo po kladionicama i atmosferi koja vlada u nasim redovima po dolasku u glavni grad Estonije apsolutni favoriti niko ne sumnja u to da ce biti tesko.

Interesuje me vase misljenje za vecerasnji susret sa Estonijom...

Sretno Bosna i Hercegovina
Offline Tarantula123
nap

Mire je napisao/la:
Naravno svi zelimo da pobjedi nasa reprezentacija, ako budu dali svoj maksimum pobjedit' ce.

Nadam se da ce svi igraci bit' rapolozeni za igru, da cemo ubit' Estoniju.

Al' vidjet' cemo sve vecerash, nisam se kladio jer se ne kladim, mrzim kladionicu ^.^

GO GO BiH :-*

Ja mislim da je Mirnes Ozegovic a.k.a hyperssoN a.k.a miire NAPACEN !
Post ošamario haruN
Offline jhgjhg
nap

idemo idemo daljeeee8-) samo ibisevic 3 i to je to ...8-)
Post dobio aplauz od cannabis4posho
Offline Beton_Bosne
nap

jeva cekam, ali i pomalo me panika jebe.. abd samo da se zavrsi dobro, prvo polo vrijeme nece biti transparenta od nasih navijaca, i prvi 24 minuta nece biti navijanja zbog vedrana.
tek u 2 x 45 min ce biti navijanja ono kako mi znamo :)

samo da povedemo brzo i to je to..

IGRAJ BOSNO IGRAJ I POBJEDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

:D:D:D:D
Offline xxxk
nap

Bit ce tesko , bilo kakvog protivnika ne treba procjenjvati.Favorit je BiH , ali sve je moguce.

Ako budu imali igru , nece im Estonija doci do gola.

Kakvo raspolozenje , takav rezultat
Offline cannabis4posho
nap

OOO OOOOOOO OOOOOOOOOOOOOO
Vi heroji nacije
Sada sve generacije
Vama pjesmu pjevaju
Vase snove sanjaju

http://www.youtube.com/watch?v=y5ibqZk119M

Srce na teren veceras, igrajte za Vedrana, igrajte za Bosance i Hercegovce, igrajte za sve one sto nas mrze i na kraju igrajte da pobjedite.
Nemojte mi nikakvog pesimizma ovdje, uzimamo veceras 100%, vase "bice tesko... Estonija je jaka kuci" i tako te gluposti ostavite za sebe.

Rest In Peace Vedrane, neka tebi bude posvecena vecerasnja pobjeda.

btw
Svaki glup komentar ce biti osamaren a user koji ga je napisao banovan.

edit:
Zaboravih, sretno i nasim komsijama tj. Srbiji da pregaze Rumuniju veceras i da zajedno odemo na SP.
Post dobio aplauz od haruN
Offline paddy
nap

Veceras idemo na pobjedu svi zajedno, veceras ce cijela Bosna i Hercegovina biti ujedinjena a poslije te utakmice sve je opet po starom.

Barem reprezentacija nas moze ujediniti ako ne moze nesto drugo.

Estonija v Bosna Hercegovina 0:2
Offline jobo
nap

mislim da bosna dobija zato jer je pokazala da je pravo dobra ekipa u nekoliko utakmica pa se i nadam da ce to i sada pokazati

BiH ♥ hajmo bosno,bosno,bosno hajmo hercegovino
Offline smk
nap

5ANII je napisao/la:
Jestel pratili Estoniju protiv Turske , oni nisu nimalo losa ekipa do te mjere da kuci izgube od 'Jake' BiH , zato ako bude pobjeda bice jedva , guravo ono 0 - 1 !

GL BiH

Pobjeda 4 Vedran Puljić !

ABD !
Svaka cast, jedini normalan post.

Ovo je situacija ko kad je Srbija docekala Francuze. Pobedicemo lagano, idemo na SP i pff, 1:1 .. Nznm zasto mislite da je Estonija slaba? Realno, slabija je mnogo od BiH ali brate, njima utakmica nije od znacaja, mogu biti picke i napraviti bunker kao Chelzi protiv Barselone, a mogu da se otvore i da ih BiH napuni kao kuci, ali verovatno nisu retardirani da ponove isti rezultat kao u prvoj tekmi.. Srecno veceras, nadam se pobedi BiH, i pobedi Srbije protiv Rumuna ako Mutu ne zajebe nesto :D.
nap
Go naši!!
Večeras nosimo pobjedu!

Š ta mislite, da li će ova aBd pobjeda, promjenit' situaciju u BIH ?
Offline e_mouse
nap

Go BIH!
Offline ManijaciJebuHor
nap

ma uzima BiH!!!!
ja konto ic pred BBI...vec jednoj mojoj drugarici rodjendan pa idemo kod nje.. znaci gledam utakmicu u kuci sa rajom... jos ako uzme BiH bice dupli lom 
Offline 5ANII
nap

smk je napisao/la:
Svaka cast, jedini normalan post.

Ovo je situacija ko kad je Srbija docekala Francuze. Pobedicemo lagano, idemo na SP i pff, 1:1 .. Nznm zasto mislite da je Estonija slaba? Realno, slabija je mnogo od BiH ali brate, njima utakmica nije od znacaja, mogu biti picke i napraviti bunker kao Chelzi protiv Barselone, a mogu da se otvore i da ih BiH napuni kao kuci, ali verovatno nisu retardirani da ponove isti rezultat kao u prvoj tekmi.. Srecno veceras, nadam se pobedi BiH, i pobedi Srbije protiv Rumuna ako Mutu ne zajebe nesto :D.
Pa jel tako ? Bgm ja sam htio isto ovako napisat ,al' nije mi se dalo mnogo da pametujem , posto vidim da ovi svi gameri su sigurrni da ce BiH razvalit Estoniju mada sumnjam ,pa nisam htio pametovat, al naravno svi smo uz nashu domovinu BOSNU I HERCEGOVINU i svi mi prizeljkujemo pobjedu, mada nece biti ni malo lahko ! GL BiH !
Offline skichaa
nap

Pa da, istina je da je Estonija mnogo slabija ekipa od BiH ali ova utakmica bit će veoma teška, jeste da smo ih napunili sa 7 golova u mreži, ali... namučili su i Tursku, i Š paniju i Brazil... Š panija do 73. minute nije uspjela postići pogodak, to valjda nešto govori.. Ne igra im glavni štoper, Piiroja.

Pobjedit ćemo, nekih 0 - 2.

I da, pročulo se nešto kao da će biti prekida.
Offline cntr
nap

Ma idemo dalje aBd. Sta su se svi nesto prepali mozemol dobiti Estoniju ? remember Zenica 

Veceras pobjeda . Dzeko & ibisevic najjaci napadacki tandem, jos iza Salihovic i Miske  Pobjedom u Talinu u baraz !!

Go BiH Go Go

♥ Dzeko :$
Offline ADMIRo0oN1
nap

nerjeseno : = )
Offline GhettoGirl
nap

go bosna :$ za rodjendan će mi pokloniti pobjedu 
Offline cannabis4posho
nap

cntr je napisao/la:
Ma idemo dalje aBd. Sta su se svi nesto prepali mozemol dobiti Estoniju ? remember Zenica 

Veceras pobjeda . Dzeko & ibisevic najjaci napadacki tandem, jos iza Salihovic i Miske  Pobjedom u Talinu u baraz !!

Go BiH Go Go

♥ Dzeko :$
Svi se nafurali na Estoniju zato sto im je Spanija jedva dala gol a zna se ko ce pregaziti Crvenu Furiju ovdje. Spanci se prepali nas, poslali x skauta da prate nase utakmice, to valjda dovoljno govori o velicini nase repke. Kao sto su mnogi rekli: "Nema te reprezentacije koju BiH ne moze da pobjedi", pogotovo kuci. Ne zelim nikakav pesimizam fkt samo optimizam, idemo na pobjedu i to je to.
Offline StealtH
nap

Veceras ocekujem pobjedu i samo pobjedu aBd. 

Mislim da imamo kvalitet, a da li cemo imati srece to cemo jos vidjeti.

I interesuje me da li ce nositi neke trake u cast Vedrana ili tako nesto, ako neko zna?
Offline cntr
nap

cannabis4posho je napisao/la:
Svi se nafurali na Estoniju zato sto im je Spanija jedva dala gol a zna se ko ce pregaziti Crvenu Furiju ovdje. Spanci se prepali nas, poslali x skauta da prate nase utakmice, to valjda dovoljno govori o velicini nase repke. Kao sto su mnogi rekli: "Nema te reprezentacije koju BiH ne moze da pobjedi", pogotovo kuci. Ne zelim nikakav pesimizam fkt samo optimizam, idemo na pobjedu i to je to.
Jest vala, zgazit cemo mi i Furiju aBd . Ne igra im Villa 100 % , a ni Torres nije siguran 

Jos ce vjerovatno poslat na teren drugu postavu, jer su osigurali prolaz i da "ne umaraju" igrace 

GL Bosna ♥
Offline son1c
nap

Nešto mi je ne sigurna tekma večeras, al svakako GL BiH

go go go 
Na vrh
Odgovori