Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Opis lika!!!

Korisnik nije dao 14 bodova jer je pitanje poništeno

Offline st0rM!!!
nap

1324 pregleda, 13 odgovora i 0 glasova
Napisano : 15.03.06 u 15:22:07

E molim vas sutra mi treba za bosanski imam pismenu pa mi nikako u glavu ne ide.Ne mogu da opisem pa gotovo. Pa vas molim da mi neko opise lika nekog iz lektire bilo koje za osmi razred. Ako moze lik iz lektire "Veliki vezir" Bodova dajem 14 jer to samo imam. Hvala unaprijed.
Offline Zuma
nap

ako si citao lektiru,opisuj lika kroz dijelo dakle njegove hire i mane njegovu dobrotu (ako je ima) sve njegovo,susrete izgled i tako.... samo ga prati od pocetka do kraja dijela !
Offline omcho
nap

Zuma je napisao/la:
ako si citao lektiru,opisuj lika kroz dijelo dakle njegove hire i mane njegovu dobrotu (ako je ima) sve njegovo,susrete izgled i tako.... samo ga prati od pocetka do kraja dijela !

dobro ti kaze covjek potrudi se malo...
Offline st0rM!!!
nap

e LJUDI NEMORA LIK MOZE KOGA GOD SAMO NADITE MILOM VAS NPR SESTRU BRATA OCA MAJKU KOMSIJU BILO KOGA PLS
Offline wonanDRey
nap

tuzno majke mi...
Offline MLBsrle
nap

koliko se sjecam...u prvo djelu rada pise koga opisujes,zasto si izabrao tu osobu
drugi dio:pises o fizickim i psihickim osobinama tog lika,vazno je da ne nabrajas,ubaci sto vise citate te od njih razvijaj misao

iu trecem djelu pisi svoj zakljucak
Offline kAspA
nap

Probaj naci u vodicu ako vec neznas ali to je zalosno da nista o liku neznas reci!!
Offline IceWolf
nap

zalosno, stvarno zalosno...
Offline shaaqzie
nap

haha, cuj nikako ti u glavu ne ide, "ne mozes" da opises pa gotovo.. tuga..

bezveze zaobilazis istinu, i trebao bi preformulisati recenicu.. "ne znam da opisem pa gotovo".. uhvati se knjige pa mozda i naucis ponesto pametno, ako nista prepisati osobine lika iz knjige, bar citate
Offline reni90
nap

sjesam se i ja sam imao u 8 opis lika iz knjizevnog djela
ali sada nisam raspolozen da pisem
al evo mozda ti pomognemd a se uputis
nije puno bitan izgled iako nije neophodan
dobro bi bil ako znas kako je taj lik izgledao ali mozes malo i svoga dodati (onako kako ga zamisljas), samo nemoj da pretjerujes.
Spomeni njegove radnje postupke i iz njih izvuci neku njihovu osobinu
npr:
Iako je postojala mogucnost da ga morski psi ujedu on je skocio u vodu da spasi svog druga koji nije znao plivati.
Ovo pokazuje da je "ta osoba" bila hrabra i pouzdana.
dako nesto pa skontaj
Offline MLBsrle
nap

reni90 je napisao/la:
sjesam se i ja sam imao u 8 opis lika iz knjizevnog djela
ali sada nisam raspolozen da pisem
al evo mozda ti pomognemd a se uputis
nije puno bitan izgled iako nije neophodan
dobro bi bil ako znas kako je taj lik izgledao ali mozes malo i svoga dodati (onako kako ga zamisljas), samo nemoj da pretjerujes.
Spomeni njegove radnje postupke i iz njih izvuci neku njihovu osobinu
npr:
Iako je postojala mogucnost da ga morski psi ujedu on je skocio u vodu da spasi svog druga koji nije znao plivati.
Ovo pokazuje da je "ta osoba" bila hrabra i pouzdana.
dako nesto pa skontaj

ha hah ahh cuj receni:
prosto razvaljena.....
ako vec hoces da pises sastav pisi ga sa kratkim recenicam...ne pocinji recenicu veznikom
Offline kN_
nap

da ti treba lik iz 4 razreda srednje, mozda bi mogo kako pomoc, ali iz 8 osnovne... hmmmmm... sumnjam

uvijek sam u srednjoj obivao 5 iz takvih radova... fakat sam znao opisat lika lol

al hajd mozda ti pogledam to, jer imam nesto rodbine koja studira 8 razred , pa vidim s njima imal ko sta...

PS
don't beeee sikirlii be ba happyrly
Offline isak
nap

hmmm... evo ovo napisi i 5-ica je tvoja!

"Ponekad se pitam,kako bi to izgledalo da se nas dvojica nikad nismo ni sreli?
Dali bi opet s nekim drugim gledao sa strane ljude s puskama kako prolaze pored nas ,ne obaziruci se, kao da ne postojimo.
Dali bi i tad u mojim usima odzanjao jauk bespomocnih boraca koji su ginuli pred mojim ocima...
Da,bio je rat,ili se to meni samo cinilo,no u svakom slucaju bila je to nocna mora za moje mlade godine,no nisam se bojao.
Ti si uvijek stajao kraj mene,davao si mi razlog da krenem iz pocetka,da ne odustajem,da se borim.
Ali sad,tek sad vidim da si me cijelo vrijeme lagao!
Pa sjeti se druze,zajedno smo rasli,nase je prijateljstvo stvoreno prije nego sto smo mi to i znali.
Sjeti se, jos kad sam bio sasvim mali(samo 1.3 m) i ti si bio 1.3,pratio sam te u stopu ... rasli smo zajedno:sat za satom,dan za danom itd.....
Samo mi nije jasno zasto si me cijeli zivot lagao...
Znao sam da si dvolican,ali sam se zavaravao da si uvijek na mojoj strani...da smo mi najbolji jarani...
Ali neke stvari sudbina nalaze,vrijeme je pokazalo da ni ono nebo sto smo cesto znali gledati lezeci u prasini nije bilo stvarno,ni one nase ratne igre...sve je to bila laz.
Pa Strajko moj,bio si moj ponos,moja zakletva,moja himna,moja ... ljubav! Eto,priznajem volio sam te, i jos uvijek te volim,ali ljubav je mac sa dvije ostrice,a mene su obje posjekle jedna me je pogodila u ledja a druga srce...
Sjecas se Kante...kad sam prvi put usao u tebe,osjetio tvoju dubinu,ili kad si,prvi put, poceo trzati,jos uvijek pamtim taj tvoj trzaj u svojim ocima...
i sve ti oprastam, jos uvijek sanjam onu bijelinu,one zvukove sto si mi ih cesto saptao na uho,ma i kad si galamio volio sam tvoj grubi glas...ali ne mogu ti oprostiti sto si mi rekao da cu vijecno ostati noob!

Mom prijatelju Counter Strikeu od njegovog (bivseg) prijatelja st0rM!!!-a"

et uciteljica ce se zaljubiti u tebe

Offline gc
nap

Molim sve posjetioce da nas od sada, nadalje pa za ubuduce postede od svojih domacih zadataka.

Takodjer se zahvaljujem sto razumijete da vecinu Vase domace zadace ne interesuju i da ovo nije sajt skolskog tipa.

Pozdrav.
Na vrh
Tema zakljucana!