Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Kanta Bullet tablete za misice :)

Offline Flagada
nap

257 pregleda, 8 odgovora i 0 glasova
Napisano : 06.10.12 u 18:40

POZZZ
Ljudi dobio sam iz inostranstva neke tablete ,, i kada vjezbam npr. sa rukama kada pijem te tablete dobijam masu u rukama ..

U koju grupu spadaju te tablete (proteini, kreatini.teroidi ili.....) ?
I moze li mi neko objasniti kako da ih uzimam prije vjezbe ili poslije??

Hvala...
Offline Frisk
l33t
novinar
Kakve su bolan tablete da ne piješ dianabol 
Post ošamario b0k1
Online xpally
nap

E vidiš te pilule imaju obostran efekat, još ih nisam počeo piti al u skorije vrijeme i ja ću ih početi uzimati. Samo znam da se one uzimaju do 2 puta dnevno, al one su ti mač s 2 oštrice zato pazi, dok treniraš dobijaš mišićnu masu, staneš s treninzima dobijaš običnu masu(što mislim da nije tebi u planu valjda?) znam kako je jer imam prijatelja bodybuildera.
Tako da pazi, jer ako počneš uzimati, a prestaneš trenirati, opasno ćeš da se zajebeš.
Offline abblle
nap
premium
to je kreatin 100% btw.
Hoće li mi izgraditi mišiće i učiniti da budem ogroman i super impresivan?

E neće. Pravi, kvalitetan program za treniranje i kvalitetna ishrana grade mišićnu masu (i u ovom slučaju je “super impresivno pod upitnikom”). Najprostije rečeno, kreatin će povećati količinu energije u mišićima. Što više energije vaši mišići imaju, više će posla moći obaviti. Razlika nije ogromna, nećete baš sa 45 kilograma koje ste dizali danas, sutra preći na 90 kilograma, samo zato jer ste uzimali kreatin. Razlika je najviše u tome što ste, recimo, danas dizali 45 kilograma u 6 ponavljanja, a kreatin će vam omogućiti da tu težinu naredni put dižete u 8 ponavljanja. Razlika je mala, ali čim shvatite princip i važnost postepenog povećavanja opterećenja bit će vam jasno kako vam kreatin može pomoći u izgradnji mišićne mase.
Offline mersimthebody
camper

ti mene jebes ....
pijes nesto a ne znas ni sta pijes???
wtf djeco pa jeste li vi normalni???
Offline KillaOR
nap

Ukucaj u google naziv, proslijedi link pa ti možda i kažemo nešto više. Ovako može bit od ekstazija do omega 3 tableta 
Offline EsiMiDobaaar
nap

Kako se zovu te tablete ?
Offline _FliP
nap

Najbolje vjezbat bez ikakvih tableta ili prahova, prirodno je najbolje :P
Offline unreal
nap

Da nisu plava srca ako su plava srca malo ti je jedna pocni 5-10 dnevno da budes ko Roni
Na vrh
Tema u kanti!