Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Hallo.ba Informacije?

Offline PeniK
nap

354 pregleda, 6 odgovora i 0 glasova
Napisano : 16.09.11 u 00:43

Zanima me ima li iko od vas "haloo" karticu i da li je ovo stvarno istina da su besplatni razgovori unutar mreze do 2020?

Scam ili?
Offline Emco
nap

Nacuo sam da dobijes 4 KM na racunu i 2 sim kartice znaci samo izmedju ta 2 broja mozes pricati besplatno a ostali pozivi u mrezi su mnogo jeftini nego bilo koje druge mreze.
Offline emir90
nap

Razgovor unutar mreze je besplatan, ali uspostava poziva je 9 kf.Znaci koga god nazoves unutar mreze to ti je 9kf pa pricao ti minutu ili sat :D
Offline bayazz
nap

Haloo je kartica slična Ultra , Eronet i MTel karticama

Razgovarajte besplatno do 2020

Haloo.ba ti pruža ovo:

-Besplatne pozive unutar Haloo mreže(frend ti ima haloo karticu i ti ka jednostavno nazoveš i ništa ne trošiš)
-0.17 KM/Min na npr. BH Telecom , MTel , Eronet (imas milione ljudi koji koriste ovo tako da ces vecinom zvati BH Tel MTel i Eronet :/
-0.17 KM/Min na fiksne telefone ( Kučne Telefone) :)

- 0.09 KM po 1 poruci na sve mreže u BiH vidi. sada nema veze šalješ li nekome ko koristi Haloo usluge ili BH Tel. MTel ili Eronet
- 0.11 KM po 1 poruci izvan mreže u BiH (inostranstvu)

Dopuna:
-Imaš tri opcije dopune:
1. Elektronskim putem
2. Putem kratkih kodova
3. Pozivom na korisničku službu

1. Elektronskim Putem :

Dopunjavanje haloo računa je jednostavno i vrši se na prodajnom mjestu opremljenom POS terminalom. Korisnik od prodavača treba da zatraži elektronsku dopunu haloo računa, pritom navede korisnički broj telefona, kao i iznos za dopunu. korisnik će putem SMS poruke dobiti obavještenje da je njegov haloo račun dopunjen željenim iznosom, kao i potvrdu o uplati od prodavača. Minimalan iznos elektronske dopune haloo računa je 1 KM, a maksimalan 50 KM. (c/p)

2. Putem kratkih kodova :

Za dopunu dovoljno je unijeti *123*14 – cifreni broj s bona zatim znak # i nakon toga pritisnuti tipku za poziv. Nakon upisa korisnik će primiti potvrdu o dopuni haloo računa Dopuna haloo računa na ovaj način je moguća bonovima u iznosu od 2, 5, 10, 20 i 50KM. Ovaj način dopune haloo računa dostupan je i iz roaminga. (c/p)

3. Pozivom na korisničku službu :

Korisnik bon može dopuniti i pozivom na korisničku službu tako da nazove besplatan broj: 064 40 40 40

Cjena dopune:
1KM 2 dana(Trajanje Dopune)
2 KM – 4 KM 5 dana(Trajanje Dopune)
5 KM - 9 KM 15 dana(Trajanje Dopune)
10 KM - 14 KM 30 dana(Trajanje Dopune)
15 KM – 19 KM 40 dana(Trajanje Dopune)
20 KM – 49 KM 60 dana(Trajanje Dopune)
50 KM 120 dana(Trajanje Dopune)

Konačno mišljenje:
Haloo.ba nenudi ništa više u odnosu na BH Telecom MTel Eronet
Slogan : Besplatne cjene do 2020 navode više ljude ali ustvari to nije tako cilj haloo.ba je da privuce ljude zbog besplatnog poziva unutar haloo.ba ali dok se više ljudi ne prikopča na tu mrežu neisplati se bgm i dopuna je katastrofa 1KM traje 2 Dana :/
a vjerovatno kada se prikljuci veliki broj ljudi na tu mrežu da će biti povišene cjene :)
Moja preporuka : NOOOOO
Offline ACE
nap

Uspostava poziva ti je 8kf, tako da ti je unutar haloo placas 8kf koliko god da pricas, a za ostale mreze placas 8kf + 17kf/m.
Ma i to su sve lopovi  
Offline jbpican
nap

meni je ova mreza jos tralala po zvekeke jucer sam bas dobio od prijatelja broj i nisu mi nesto dva sata nism imao mreze pisalo mi eronet ba...poruka prema svim mrezama ukljucujuci i hallo je 11kf ako zoves nekog izvan halo mreze (bht mtel eronet) a taj broj je nedostupan skineti 22 kf, i td i td jedina prednost je besplatni razgovori unutar mreze
Offline PeniK
nap

Hvala svima na objasnjenju. 

Lock
Na vrh
Tema zakljucana!