Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Odijela , kosulje , kravate (prodavnice u Sarajevu)

Offline irholio
nap

413 pregleda, 15 odgovora i 0 glasova
Napisano : 02.06.11 u 20:10

pozzz raja

evo kao sto vidite treba mi nekoliko prodavnica u Sarajevu gdje se prodaju kosulje,odijela ili kravate

Spremam se za maturu pa nezz gdje sta ima a trebam ubrzo ici da kupujem te stvari sebi pa pisite ako znate (po mogucnosti i gdje se nalaze te prodavnice)
nap
http://www.granoff.ba/

Imaju neku ponudu za maturante odijelo 150 km tako nešto pogledaj :D
Post dobio aplauz od StealtH
nap
http://www.azel.ba/

Web je mozda u izradi ali imas vise radnji u Sarajevu :) ... meni je najbliza ona kod elektroprivrede

BTW imas jos jedan izbor na pijaci odijelo kosulja majica pantole = 25 KM  :D:D
nap
Offline PeniK
nap

Ja sam svoje odijelo kupio u granoffu. Ako ne znas to ti je butika na 2. Spratu u BBI-u i ima u titovoj ulici pored Nike Shop-a. 190km ta neka maturantska ponuda odijela. Sasvim sam prezadovoljan.
Tu imas i kupiti kosulje i kravate samo nisam siguran oko cijene.
Sretno
Offline StealtH
nap

Kao što je Ado napisao Granoff ima najbolju ponudu, kako odijela tako i košulja i kravata. Nisi napisao koliko para planiraš potrošiti, ali ako ih ima dovoljno, pogledaj u radnjama oko kiborga i katedrale. Da me ubiješ ne mogu se sjetiti kako se zovu, uglavnom jedna je preko puta kiborga (neki dan vidio u izlogu prepreprejako odijelo, žao mi što nije bilo takvo kad je meni bila matura), a druga odma na uglu kod katedrale.
Offline holyshit
nap

Preko puta ekonomskog fakulteta.. tj izmedu ekonomskog i trznice tacno nasredini ( Valjda ces skontat )

Sarajevo tekstil d.d.

Ferhadija 11
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina
Telefon: + 387 (0)33 44 28 25 /lok 25/

MITEX preko puta druge gimnazije  kod parka 

Patriotske lige 35,
Sarajevo, BiH
Tel.: 033 716-420
Fax: 033 716-420

Evo ti i ovo ako te nezanima cijena ....

klikni.me

Toliko od mene  

Pozdrav
Offline monacroNftw
nap

odes na Bascarsiju,pronadjes butik Tekbir ;) ja danas kupio 250 KM odijelo i jos nesto platio na kosulju...extra je :D

i meni je za maturu,ali stvarno odijelo je extra.
Offline skile
camper

Da ti nije malo kasno, pošto se dosta toga rasprodalo, a i pitanje da li ćeš naći odgovarajući broj (jedva sam našao svoj broj košulje prije cca pola mjeseca).

Najkvalitetnije i najpovoljnije ćeš proči u granoff-u i mitex-u. Tu sam se ja obukao i mogu reći da sam jeftino prošao, prezadovoljan sam. Drug mi je pričao (bio je nedavno) za neku radnju u alti (nemogu da se sjetim imena, mislim da je na drugom spratu) koja daje veliki popust.
Offline nediim
nap

monacroNftw je napisao/la:
odes na Bascarsiju,pronadjes butik Tekbir  ja danas kupio 250 KM odijelo i jos nesto platio na kosulju...extra je 

i meni je za maturu,ali stvarno odijelo je extra.
Pa jebo mater nisi valjda za malu maturu kupovo odijelo i jos davao 250 KM ? 

Mitex i granoff su ti najbolji za odijela.. 
Offline cruel__
nap

http://www.cesars.ba/ Imas dobar izbor jeftinih odjela za maturante 

A po meni imas i u BBI gore na 2 ili trecem spratu dobrih odjela ali preskupa 
Offline monacroNftw
nap

nediim je napisao/la:
Pa jebo mater nisi valjda za malu maturu kupovo odijelo i jos davao 250 KM ? :r

Mitex i granoff su ti najbolji za odijela.. ;)
ma sta ces,naletio na odijelo extra i kupio :D
Offline dYi
nap

http://www.granoff.ba/

Imas u BBiu dosta veliki ibor, a ako si blizu alte svrati i tamo tamo se mozes obuci fino za "male" pare
Offline Muris_ap
nap

Jbt svi granof ima nesto i za sitnu raju imas tamo jednu prodavnicu kod hitne na pofalicima odijelo komplet 150km ja mislim dobijes gratis kosulju i kravatu znaci ne moze jeftinije a ima odlican izbor i kvalitet za 10,a ovi sto pricaju po granofu mogu mahat usima :D i btw:sretno za maturu! HF 9-)
Offline BLAZZE
nap

Ako oces kosulje imas radnju u ALTI novom trznom centru na marin dvoru, ja mislim da je na 2 spratu il' trecem nisam siguran, al ima strasnih koslja, bas radnja samo za kosulje ...

A odjela pogledaj u Granoffu...

Sretno 
Offline 1kajjaN
nap

Imas granoff u BBiu, al skupo ti je drama al jbg marka mora bit 

Imas takođe u alti dobrih stvari pravo pa eto obiđi, pogledaj i u terranovoj 
Na vrh
Tema zakljucana!