Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Najgore igre ikada !

Offline Fliper
nap

883 pregleda, 66 odgovora i 0 glasova
Napisano : 29.04.11 u 21:42

Najgore igre svih vremena , napisat koje su vam najgore i po zelji obrazlozit  :)

1) Counter Strike - jednostavno sugava igra (bar meni ) vecina igraca djeca , glupav health sistem , puno cheatera i ostalog smeca + grafika izgleda kao Lego kockice

2) E.T na Atariju . Igrao je davno , smece , preglupo i ne zanimljivo.

3) NFS : Pro Street , stalno sam igrao NFS i zavolio serijal ali je pro street ispao najgori nastavak .
Offline Dramasticno
nap

Ajde molim te uzmi casu vode i utopi se :) poboljsat ces svijet :D cs najgora igrica omG :S
Offline eX
nap

brick je napisao/la:
CS je meni naj igra svih vremena ikada.
Koga zanima grafika u CS-u?
Napravili su Source koji ima bolju grafiku al je CS sranje,ne igra se ni uipola kao 1.6.

Meni najgora igra je;
Sniper:Ghost Warrior
Slažem se s tim da je Sniper Ghost Warrior jedna od najgorih igrica u zadnjih 5 godina sigurno.

Uz SGW mogu dodati i Hired Guns: The Jagged Edge, a i mnoge druge.

Teško je pričati o najboljoj i najgoroj igrici na svijetu, to je kao da pričamo o najboljem danu u godini :S
nap
Mislim evo bit cu iskren,pricat cu malo o cinjenicama o Cs 1.6 sta bi bilo u redu a sta ne ?
Naprimjer evo ja neigram Cs 1.6 jer mi se nesvidza al postujem igru znaci nemrzim je pa da pricam kao neki drugi papci u ovom gradu kako je igra za smece i kako je igraju likovi koji nemaju dobar komp... a ni sami oni nemaju komp nego samo pametuju da bi imali ista reci... evo nekih losih cinjenica o Cs 1.6

1.Djeca, (14-16 g ) koja se kurce po serveru,psuju mrtvo i zivo i prave mangupi cim im neko headshot da... odnosno no liferi za tu igru.... a u pravom svijetu su balavci koji padaju u skoli i nemaju drugu opciju sta da rade u kuci

2.narkomani,lopovi i debili (18-30) jos veci mangupi na serverima koji cim im nesto kazes dodzu ti pred vrata ak te znaju... kao sto su mom jeranu izbili zube zbog te igre... kao moj im drug headove davao i smijao se... i sad oni lafcine moraju ga prebiti u pravom svijetu... zanimljivo ?

3.Jednosmjerci ::: moj naziv za likove koji igraju cs... i tacka znaci dolaze mi na cas... pricaju o serveru po cijeli dan i samo igraju na njemu,... znaci warovi su im nepoznata rijec... cupovi neznaju ni na nas jezik prevesti....clan u zivotu nisu culi... xfire nikad slovo x nisu izgovorili

Dobro strane ove igre su :::::

1.Dosta organiziranih cupova... znaci svaki cup najmanje po 1000 eura iznosi... lijepo druzenje medzu normalnom rajom koji su dobri drugovi itd

2.Clanovi,Organizacija,Warovi:: isto se i odnosni na ovo prvo.. jer pametni gameri,iskusni znaju se koristiti svime na kompu a ne samo o canteru... napraviti clan sastati se negdje popricati zafrkavati pa malo u skoli ovo ono...

3.Top gameri ::: po meni oni koji imaju realan i srednji zivot znaci canter vole kao igru (kao hobi) a ne kao zivot... dobri su u skoli znaci imaju opciju... dobri su drugovi u pravom zivotu znaci nisu lopovi.. narkomani itd... idu na poneke lanove itd

Znaci ovo je sve sto mogu reci o CanterStrike 1.6 igrici... koju ja neigram... znaci neigram .... ali mozda ipak vise znam o njoj nego bilo koji drugo iz ovih ljudi iz mojeg prvog navedenog tipa. Igru nemozes mrziti,mrzit mozes samo one koju je igraju... Postoje uvijek dvije strane igre.. lose i dobre ali to sve zavisi od osobe znaci NEMOJTE MRZITI JEBENU IGRU KOJU SU NAPRAVILI LJUDI koji su zavrsili najvise skole na svijetu..... Losa vam grafika ? los vam je komp onda.... sve na high i canter izgleda ko svaka normalna igra.... to je sve sto mogu reci pozz svim normalnim gamerima svih igrica na ovom gamers.ba situ Pozz.  ;);)
Offline sNiiz
nap

tvoj drugi post ti nije trebao nikako,hejtao si pola sajta tu :S
dokazao si koliko si glup i ogranicen :/
Offline Seksanna
nap

Meni najgori serijal iz NFS-a: Carbon, pa Undercover

A ovo za CS, jebi ga, grafika jest loša al' jebiga, ne može se to objasniti, CS je CS.
Offline Fliper
nap

rason je napisao/la:
nemoj za cs bacit cu ti bombu,to je tvoje misljenje i to nema veze sa stvarnoscu,svako ima skove misljenje i to nije razlog da se otvara tema i vrijedja najdraza igra svih gamera!
Ti si rodjen 1997. godine , igras CS , psujes svima mrtve i zive i nazivas sebe gamerom ? E pa onda

nap
sNiiz je napisao/la:
tvoj drugi post ti nije trebao nikako,hejtao si pola sajta tu :S
dokazao si koliko si glup i ogranicen :/
Nes na moj racun , ako da onda molim te da sve procitas a ne da mi pametujes kao sto sam naveo u tektsu koji naravno nisi procitao inace nebi stavio ovakav comment.... pozz
Offline sNiiz
nap

je napisao/la:
Nes na moj racun , ako da onda molim te da sve procitas a ne da mi pametujes kao sto sam naveo u tektsu koji naravno nisi procitao inace nebi stavio ovakav comment.... pozz
/edit za patkaza,nisam tebi rekao nego ovom high igracu Fliperu i Lopaki
Offline rason
nap

Fliper je napisao/la:
Ti si rodjen 1997. godine , igras CS , psujes svima mrtve i zive i nazivas sebe gamerom ? E pa onda

kao prvo '94 sam godiste,drugo neke stvari jednostavno nikad neces skontat posto nisi pametan vidim a,cs igram mozda sat na dan,ne psujem gotovo nista, a pogotovo mrtve,pa onda ne seri.

nap
sNiiz je napisao/la:
/edit za patkaza,nisam tebi rekao nego ovom high igracu Fliperu i Lopaki
Nis kume onda... i nije patkaz nego patkZz  ;)
Offline GruNt
nap

Fliper je napisao/la:
Znaci , gamer si ako igras CS :S

CS igraju ljudi koji imaju slab komp i nemogu da pokrenu nista sto zahtjeva Shader Model 1.0 

@Neenya , ti da si pametan objasnio bi zasto ti je CS naj naj fucking igra

@soson , panju jedan ,2000 $ zato sto nemaju skole da bi se icim drugo bavili jer su sa 14-15 godina stalno igrali CS i psovali drugim kad im daju headshot sa pola mape

@Ham13 , vazan faktor je i grafika tako da malo sutis , naravno da ti nece bit vazna ako imas usran komp

@amsal96 , to dokazuje da su igraci CS djeca koja nemogu da zapamte zasta sluze tipke , tezak je zato sto ima razmolikosti , perkova , secondarya , primarya , equipmenta a ne da pola ekipe trci sa M4A1 i AK47 . Isto tako u MW2 (navodim kao primjer ) imas razlicite klase tako da je zabavnije !

@GruNt , imam ja 4x jaci PC nego kod tebe pa se onda poklopi. Ako si tako pametan zasto onda svi koji imaju jace graficke ne igraju CS nego igraju MW2 , BO , BC2 , CoD 4 a 80 % gamers.ba korisnika ima 128,256 , 64 MB i ostale shity graficke i naravno da ce igrat CS jer im komp moze samo to pokrenut .Pitate se sto se CS idalje igra ? ZATO STO SVAKO IMA USRAN KOMP I NEMOZE NISTA DRUGO ETO STO !
Ja sam svakako prestao igrice igrati, i ne interisuje me pc vec duze vreme!
Pa ti bolan sve svoje pare ulazes u igrice, kako te nije stid, bolje ti je kupi sebi motorcic il biciklo neko, od ovog samo mozes grbu i sjeban vid dobiti, a da ne pricam za mozak koji se totalno osteti od tih gluposti..

Kad odrastes pokajat ces se sto si ulagao pare u pc, kad od toga nikad nista nisi dobio, nit ces kad dobiti..

cao no liferu.
Online Buduci_Traceur
nap

Š to ste se svi tako naložili? Čovjek je jednostavno dao svoje mišljenje o igrici i rekao vam da dajete svoje prijedloge,a umjesto toga vi se počeli svađati oko glupe igre. Pokažite malo tolerancije i cijenite tuđa mišljenja iako su suportna od vaših,budite ljudi barem malo...

Po meni su najlošije igrice: Crash Nitro Kart i Crash Tag Team Racing,jer se mnogo razlikuju od Crash Team Racing-a za PSX koji je jednostavno premoćan bio.
Offline smoki
nap

Fliper je napisao/la:
Znaci , gamer si ako igras CS :S

CS igraju ljudi koji imaju slab komp i nemogu da pokrenu nista sto zahtjeva Shader Model 1.0 ;)

@Neenya , ti da si pametan objasnio bi zasto ti je CS naj naj fucking igra

@soson , panju jedan ,2000 $ zato sto nemaju skole da bi se icim drugo bavili jer su sa 14-15 godina stalno igrali CS i psovali drugim kad im daju headshot sa pola mape

@Ham13 , vazan faktor je i grafika tako da malo sutis , naravno da ti nece bit vazna ako imas usran komp

@amsal96 , to dokazuje da su igraci CS djeca koja nemogu da zapamte zasta sluze tipke , tezak je zato sto ima razmolikosti , perkova , secondarya , primarya , equipmenta a ne da pola ekipe trci sa M4A1 i AK47 . Isto tako u MW2 (navodim kao primjer ) imas razlicite klase tako da je zabavnije !

@GruNt , imam ja 4x jaci PC nego kod tebe pa se onda poklopi. Ako si tako pametan zasto onda svi koji imaju jace graficke ne igraju CS nego igraju MW2 , BO , BC2 , CoD 4 a 80 % gamers.ba korisnika ima 128,256 , 64 MB i ostale shity graficke i naravno da ce igrat CS jer im komp moze samo to pokrenut .Pitate se sto se CS idalje igra ? ZATO STO SVAKO IMA USRAN KOMP I NEMOZE NISTA DRUGO ETO STO !
Nadrkan decko, ispadas glup, idi log off.
Offline Fliper
nap

Ajd ti sad idi casu mljeka i u krpe.
Offline brick
HaxXor

Fliper je napisao/la:
Ajd ti sad idi casu mljeka i u krpe.
Klik
Offline bleek312
nap

Jedan trollface nije dovoljan koliko je ovdje trollova.
Offline Fliper
nap

U mad bro ? U jelly ?
Offline ShOoRtY
camper

Sniper:Ghost Warrior DEFINITIVNO najgora igrica po meni a i vidim mnogi imaju isto misljenje 8-)
Offline StrikerHAVEN
nap

je napisao/la:
Mislim evo bit cu iskren,pricat cu malo o cinjenicama o Cs 1.6 sta bi bilo u redu a sta ne ?
Naprimjer evo ja neigram Cs 1.6 jer mi se nesvidza al postujem igru znaci nemrzim je pa da pricam kao neki drugi papci u ovom gradu kako je igra za smece i kako je igraju likovi koji nemaju dobar komp... a ni sami oni nemaju komp nego samo pametuju da bi imali ista reci... evo nekih losih cinjenica o Cs 1.6

1.Djeca, (14-16 g ) koja se kurce po serveru,psuju mrtvo i zivo i prave mangupi cim im neko headshot da... odnosno no liferi za tu igru.... a u pravom svijetu su balavci koji padaju u skoli i nemaju drugu opciju sta da rade u kuci

2.narkomani,lopovi i debili (18-30) jos veci mangupi na serverima koji cim im nesto kazes dodzu ti pred vrata ak te znaju... kao sto su mom jeranu izbili zube zbog te igre... kao moj im drug headove davao i smijao se... i sad oni lafcine moraju ga prebiti u pravom svijetu... zanimljivo ?

3.Jednosmjerci ::: moj naziv za likove koji igraju cs... i tacka znaci dolaze mi na cas... pricaju o serveru po cijeli dan i samo igraju na njemu,... znaci warovi su im nepoznata rijec... cupovi neznaju ni na nas jezik prevesti....clan u zivotu nisu culi... xfire nikad slovo x nisu izgovorili

Dobro strane ove igre su :::::

1.Dosta organiziranih cupova... znaci svaki cup najmanje po 1000 eura iznosi... lijepo druzenje medzu normalnom rajom koji su dobri drugovi itd

2.Clanovi,Organizacija,Warovi:: isto se i odnosni na ovo prvo.. jer pametni gameri,iskusni znaju se koristiti svime na kompu a ne samo o canteru... napraviti clan sastati se negdje popricati zafrkavati pa malo u skoli ovo ono...

3.Top gameri ::: po meni oni koji imaju realan i srednji zivot znaci canter vole kao igru (kao hobi) a ne kao zivot... dobri su u skoli znaci imaju opciju... dobri su drugovi u pravom zivotu znaci nisu lopovi.. narkomani itd... idu na poneke lanove itd

Znaci ovo je sve sto mogu reci o CanterStrike 1.6 igrici... koju ja neigram... znaci neigram .... ali mozda ipak vise znam o njoj nego bilo koji drugo iz ovih ljudi iz mojeg prvog navedenog tipa. Igru nemozes mrziti,mrzit mozes samo one koju je igraju... Postoje uvijek dvije strane igre.. lose i dobre ali to sve zavisi od osobe znaci NEMOJTE MRZITI JEBENU IGRU KOJU SU NAPRAVILI LJUDI koji su zavrsili najvise skole na svijetu..... Losa vam grafika ? los vam je komp onda.... sve na high i canter izgleda ko svaka normalna igra.... to je sve sto mogu reci pozz svim normalnim gamerima svih igrica na ovom gamers.ba situ Pozz.  ;);)
da...
Online KRY1337
nap

Laka_NT je napisao/la:
Vi ste samo skupina siromasne,seljacke djece od 10-15 godina koji igraju C.S 1.6 jer im je komp preslab da pokrenu novije igre i roditelji vam ne daju pare za novi komp...alooo bree zaostali likovi ! Poigrajte COD MW2 na max settings MP pa onda to poredite sa CSom koji je satr 10 godinal...ZAOSTALEE SELAJCINE !!!!
Ako cemo da zasnivamo navrede na jacinu PC-a, dodji slobodno kod mene da ti pokazem sta je PC 

Ne provaluj se, ako imam dobar PC to ne znaci da ne mogu igrati CS. Jeste da igram i Crysis 2, i CoD BO, i NFS Hot Pursuit i jos mnogo drugih igara, ali CS mi je ostao kao najdrazi. Boli me kurac za grafiku, meni je extra, ali gejmplej je izvrstan.
Na vrh
Odgovori