Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Jel vas stid?

Offline synL
nap

1530 pregleda, 89 odgovora i 0 glasova
Napisano : 11.07.10 u 18:02

Slika dana je dovoljna ? Nema niti jedne teme? A kad je umiro onaj nekakav papa tad je tema bila u zanimljivim? Razumijem vetroxa i te tamo boli ih kurac za Srebrenicu...al ti Nera pa imas li ti ikakvog postovanja,ostali ?

Ne mozete vi sastaviti jednu normalnu temu i zakljucat je?

Pa jel iko od vas danas upalio Tv na 5 minuta ?Vidio kako se ti ljudi ubijaju?a vama je slika dana dovoljna na to sve..svaka cast.Kad se prica u Banjaluci,republici srpskoj tad su teme i zanimljive,tad Vetrox kaze necu lockat da vidim sta raja misli.

Fuj

Edit: Temu nisam otvorio jer u njoj zelim postove sa nekom OSVETOM,zelim samo da vidim sa normalnim memberima ovog sajta da li ce nadlezni pokazati imalo POSTOVANJA?
Offline reLo
nap

Ovdje neki na silu žele saprati ljagu sa krivaca, a ostali se "ubiše" zabranjujući teme o Srebrenici.

I ja sam ostao bez komentara, vjeruj mi.
Post dobio aplauz od nera_f
Offline vagina
nap

E gdje ces dalje , pusti Srbin da pisemo i ostalo , a nece "nasi" da puste...:r
Offline WonderBoy
nap

jbg to je diktatura 
koliko sam vidio bila je jedna tema u zanimljivim
ali nema joj ni traga jbg

zalosno je samo kako svaku temu uspijete okrenut u svadju i nacionalizam 

nera ziv bio de mi nabij ovih opomena pa da hairli obrisem g.ba iz bookmarka
:-X
Offline SWRALE
nap

jebem ti vetroxe majku

http://www.gamers.RS
Offline taRiQue
nap

gamers.rs
Offline nediim
nap

- Veoma zalosno, da se niko nije sjetio da postavi temu ili stavi u zanimljive..

Offline chuky
nap

Sta ches bolan , takvi bili , takvi i ostali 

gamers.rs
Offline SteffOG
nap

Neka drugi admini stavljaju temu u zanimljive, nisu Srbi jedini admini ovdje, ipak ste vi vecina ovdje ( bar tako vi kazete )... A zasto bi taj lik vertox kako vec bjaše stavio kad on nije musliman, boli njega 'rac za vasim, ko sto i vas boli za nasim ... Mi cemo svoje, vi cete svoje, mirna Bosna ...
Offline vagina
nap

SteffOG je napisao/la:
Neka drugi admini stavljaju temu u zanimljive, nisu Srbi jedini admini ovdje, ipak ste vi vecina ovdje ( bar tako vi kazete )... A zasto bi taj lik vertox kako vec bjaše stavio kad on nije musliman, boli njega 'rac za vasim, ko sto i vas boli za nasim ... Mi cemo svoje, vi cete svoje, mirna Bosna ...
Nemoras bit musliman..samo je dovoljno bit covjek..:*
Offline chuky
nap

nediim je napisao/la:
- Veoma zalosno, da se niko nije sjetio da postavi temu ili stavi u zanimljive..

< Bile su 2-3 teme , ali ocito je to nekome smetalo pa se igrao sa tipkom u kantu 
Offline nera_f
nap

Svi vi koji imate takvo misljenje ste totalno nezreli i retardirani.

Ja sam to napisao... I mislim da nema razloga da pisemo i ponavljamo stvari.. bitno je sta osjecamo u srcu !

Nije me stid.. To ces vec nekad i ti skontati 

A sad se manite pametovanja i uzivajte na druge, normalnije nacine !
Offline Semirn
nap

gamers.rs 

vertroxe cemu samar ?

Sad si zajeban ?

Samo iznosimo svoje misljenje, pogledaj samo svoju galeriju, krenut cemo od toga :]

A ti samaraj kolko god hoces 
Post ošamario v3Tr0x
Offline mirofa
nap

Sad sam u administraicji napisao 2 teme nece ni jednu da mi ocita .....vezanu za sliku dana i istoriju opste !

Sta ste se vi sa tlinest godina nasli pricati kad nemate pojma o zivotu !

Ako je slika dana prihvacena napisi te kao i sto svi pisete da se ne zaboravi ali ne morate pisati pored toga da treba isto tako vratiti i to ....

Joj gamers.ba a sve mi vise lici na istorija.ba ili na neke politicke fazone ACWdAWVaWcaWdcwa
Online nighty1z
nap

obadvije teme koje su dignute o srebrenici su zavrsile u kanti, ja i farys nismo vjerovali kad smo to vidjeli, to je bio dovoljan dokaz o postovanju i ravnopravnosti izmedju ljudi na ovom portalu, znaci bez komentara ostao. I ono na fb kad sam vidio grupu ( http://www.facebook.com/pages/NOZ-ZICA-SREBRENICA/129909707039290 ) stvarno .. :/ upalio tv citav dan gledao o srebrenici i vjerujte mi da sam se suosjecao sa svim ljudima prikazanim koji su izgubili nekog, poceo sam plakat  zalosno
Offline nera_f
nap

VI STE RETARDIRANI !
Post dobio aplauz od 100KAA
Offline synL
nap

mirofa je napisao/la:
Sad sam u administraicji napisao 2 teme nece ni jednu da mi ocita .....vezanu za sliku dana i istoriju opste !

Ako je slika dana prihvacena napisi te kao i sto svi pisete da se ne zaboravi ali ne morate pisati pored toga da treba isto tako vratiti i to ....

Joj gamers.ba a sve mi vise lici na istorija.ba ili na neke politicke fazone ACWdAWVaWcaWdcwa
A da li ti kao moderator mozes sastaviti jednu temu stavit je u zanimljive,bez sadrzaja u kojem se spominje osveta..bar trunku postovanja prema tim ljudima pokazati,nisi musliman,nisi vjernik,a da li si covjek?
Offline korel22
nap

mirofa je napisao/la:

Vrjedi se prisjetiti toga ;) Neki od nas su ovdje oca izgubili taj datum, i jos uvjek nije pronadjen ;)
Offline dwts
nap

nera_f je napisao/la:
VI STE RETARDIRANI !
Nera nemoj se zamarati tim .
Sad ce ispast da se fol ulizujem ,a nidje veze ,znam te licno zar ne ?
Znaci ti si 100% u pravu fol svi vole Srebrenicu i svi su neke patriote ,ma strasno !

Sto niste danas u potacarima ako vec toliko se suosjecate sa Srebrenicanima ?
Meni je zao ,i ja sam debil samo takav sto nisam otisao ,ali nisam imao s kim ,mada mi nije ni to opravdanje mogao sam i sam .
Ali ja sam obicni debil zbog toga ,kao sto ovaj moj jaran kaze idu po koncertima po Zeljku.J i carlu coxu nekakvom a ne idu tamo gdje su" njihovi " ljudi ginuli .
Nemam ja nista protiv ovih gore navedenih samo ovoj "raji" je bitniji neki zeljko od potocara .
A kada dodje 11.7 onda odjednom su svi patriote i suosjecaju se ,a to tada po serverima psuju mrtve itd.
Kako vi znate da ne psujete upravo onome ko je izgubio nekog u Srebrenici ?

debili.ba !

Nera tebi svaka cast ,rekao sam vec jednom jedan od pametnijih likova koje znam licno !
Offline dixbn11
nap

Ma boli njih kurac, evo ja sad gled'o Srebrenicu svi u kuci plakali :( I taj bojan, ne znam tacno koja je tema ali citirat cu njegov post:

"Jel koji kurac onaj hodza zavija u dzamiji, ili vi to idete da se "molite" a ne znate sta pricate."

Administracija - NULA

Nek vas je sramota !

Sad cu popiti ban, ali tako je -.-
Offline nera_f
nap

dixbn11 je napisao/la:
Ma boli njih kurac, evo ja sad gled'o Srebrenicu svi u kuci plakali  I taj bojan, ne znam tacno koja je tema ali citirat cu njegov post:

"Jel koji kurac onaj hodza zavija u dzamiji, ili vi to idete da se "molite" a ne znate sta pricate."

Administracija - NULA

Nek vas je sramota !

Sad cu popiti ban, ali tako je -.-
Ne stakaju ti se zastava i grad...
Na vrh
Odgovori