Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Semir Heaton - Himna [ OVI ZIDOVI ]

Offline n0RdeN
nap

2080 pregleda, 83 odgovora i 0 glasova
Napisano : 13.06.10 u 00:08

Mislim da je bilo mnogo polemike o nekim igracima iz mysterya prvo Vlex a evo sad i semir [ 53m1r ]

http://www.sk-gaming.com/video/262609-53m1R_BUSTED

to je link pogledajte strasne fragove i poslusajte ovu divnu pjesmu !

TEXT PJESME :

Kad wallhack navrnem ja
pokusam ubit kroz par zidova
okruzni semir rekao 12 godina
12 godina strgogo busenja
okruzni semir reko 12 godina
12 godina strogo busenja

nuke mrzim svaki zid tvoj
zbog tebe ja mrzim zivot svoj
jer ko busi zidove 12 godina
taj je pravi hadzija

Tuzna je jedna istina
uhvatise semira citera
ali mystery nikad nece bez citera
jer bez citere nikad ne igra !
Offline ultranumb
nap

VioleN je napisao/la:
Nesto mi se manta, vetroxe sto blockova AAAAAAAA
Zato što ti je neko podvalio lošeg spida.
Offline risk
nap

Pa sta, jebo te wh :/

Mene su jednom zajebali, bio online turnir i nisam mogao doci na mec, zovnu nekog lika, on upali wh i stavi moj nick i kasnije risk cheater 
Offline golgy
nap

je napisao/la:
A brate smijem te ja pitat' nešto ? Š to si se ti uskurčio da si neko i nešto ja kad sam te vidio u RL brate ti si retardiran, al' u bukvalnom smislu te riječi. Semir nema ćit, pLg smiješan
Tebi je svako retardiran, to je cinjenica jelde?
Ne vrijedjaj neke ljude koje ni ne poznajes kako treba.
Tebi je svako smijesan, samo si ti i tvoja ekipa najjaci.
Treba imati malo respecta, kontas ..
A i nije djaba edo maajka rekao, sve se vraca sve se placa, ostalo necu da komentarisem :]
Offline nighty1z
nap

je napisao/la:
A brate smijem te ja pitat' nešto ? Š to si se ti uskurčio da si neko i nešto ja kad sam te vidio u RL brate ti si retardiran, al' u bukvalnom smislu te riječi. Semir nema ćit, pLg smiješan
movie vise nego ocit za to semir nema cit, mozes ti govoriti koliko hoces 
Offline vuduu
nap

one iz steam org treba zapaliti a ne njega...sta ce djecak sa dugom kosicom vidio da moze, a ima pravo, boli njega kurac ha ja...:D
HAJMO SVIII : " Ovi zidovi duse imaju, vise nego tiiiii... "
Offline WonderBoy
nap

risk je napisao/la:
Pa sta, jebo te wh :/

Mene su jednom zajebali, bio online turnir i nisam mogao doci na mec, zovnu nekog lika, on upali wh i stavi moj nick i kasnije risk cheater 
nee negoo skriptas znam ja

@semir

to mene ne zanima to nije moj problem necu da se zamaram glupostima
Offline J0k33R
nap

kao sto reko mojne mi neki non steam liga zbog ovaki download skilera!!!:P
Offline eros
nap

To je taj mystery team ! :'( Klan kojem nista ne fali :P
Offline FantassY
nap

je napisao/la:
Kakav si ti u RL peško sa pramenovima  
Offline IceWolf
nap

Ima nas svakakvih u bozijoj basti.

Tako i treba kad se previse lozite na te stvari, ljudi su izmislili igre za ubijanje dosade i smirivanje zivaca a ne da se od toga pravi pr0 mega giga ultra ha hu takmicenje i pizdarije. Djecak nema nikakvih kvaliteta, a u stvarnom zivotu nema upalit cheat pa se lazno predstaviti, pa mislio da ce ovako postati neko i nesto...
Offline RizlaaaaA
nap

IceWolf je napisao/la:
Ima nas svakakvih u bozijoj basti.

Tako i treba kad se previse lozite na te stvari, ljudi su izmislili igre za ubijanje dosade i smirivanje zivaca a ne da se od toga pravi pr0 mega giga ultra ha hu takmicenje i pizdarije. Djecak nema nikakvih kvaliteta, a u stvarnom zivotu nema upalit cheat pa se lazno predstaviti, pa mislio da ce ovako postati neko i nesto...
+1

Nema on jos mozga ni malo a ja sam to davno govorio. Uzela ga je ova igrica gadno kao mene droga nekad 

Sto je najgore postoji sad i demo i opet on i njegova ekipica to poricu. E moj semire kad ces naucit da ti popularnost na internetu u pravom zivotu nista ne znaci. Bolje se brini oko nekih drugih stvari mjesto da na internetu budes BAJA.

Offline HADEN
nap

NIsam se ovome nadao...:(
AZA je najbolji lik tu, dzaba sve 
Offline BHFanaticos
nap

legendarna pjesma
Offline exampLe_
nap

Onlajn hitn:-X
Offline primaaa
nap

Sta ce esl pro mozda nije znao da je zabranjen wh. Glavno da je znao da je zabranjeno bustanje na kr i da je dw trazio. Fuj cigana.
Offline cheNga
nap

AZA je napisao/la:
Ljudi, kad će movie o meni ? :D

wahahahahahahahahahahaha 
Bog te vidio sta ce za tebe snimati movie, ti 24/7 pucas lagano za Na`Vi :D
~ Tema : Ma boli te semire briga, malo palno pa sta ^^ Samo je glupo sto se stalno vadis na popisani ESL. Eto nema citera na ESLu ? Kad ga je lik na lanu provuko pa su jedva skontali vala i na ESLu moze.
Al' najzalosnije mi je sto su pricali nesta za chameta : debil ofo ono a mogu mu ga popusiti samo.

Offline reLo
nap

I onda skontam da nam je tajk isti semir drzao lekcije o kanteru, da je otganizovao nake lige, da je u ocima ove djece bio "velikI"... A ovim je dokazao da je u stvari karina.

Jednom čiter, uvijek čiter.
Offline Guje
nap

HAHAHAHAHA

Ajmo ruke goree !

LAN MAJKA !
Offline ZenGa
nap

MOVIE MATCH :

ALTERNATIVE esports(ZenGa(JA), Lima, SEKTOR, nambeLL, xpally il' mixxa(nezz) VS MYSTERY(Aza, miire, little, vLex(, 53mir ........ 2:1 u MAPAMA za ALTERNATIVE !!! xD

Druga stvar: Gadno mi namjestili BAN na eplayu i navodni 'cheat' !!! FUJ sjebali me pravo, necu imat respect sad, sad cu da placem   

Nordene gj, znaci ti si taj moviemaker  , al' nije mi jasno odakle si izvukao HLTV demo link i kako si se vratio malo u proslost i zelio da vidis taj match, ne kontam..objasni brate plz  

p.s. Sve se vraca, sve se placa ! 

Offline G00Gi
nap

nista cudno....
Na vrh
Odgovori