Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet 14godisnjak ubio oca cekicem zbog zabrane igrica

Offline fobia
nap

741 pregleda, 71 odgovora i 0 glasova
Napisano : 24.04.10 u 10:01

Dječak star 14 godina oca je ubio na spavanju jer mu nije dao da igra igru. Majku je nakon ubojstva zaključao u sobu, da bi potom sjeo za PC

Dječak star 14 godina uhićen je u gradiću koji se nalazi u okrugu Krasnodar u Rusiji i to nakon što je najprije čekićem ubio oca koji je spavao, a potom otišao do majke od koje je tražio da mu vrati tipkovnicu koju mu je oduzela. Nakon toga dječak se mirno vratio u svoju sobu kako bi nastavio igrati igricu 'Gothic', pišu ruski mediji

- Na dan ubojstva moj se brat ponašao uobičajeno. Nije bio pričljiv, a igrice je igrao putem mobitela. Nakon toga prebacio se na gledanje komedije na televizoru, zajedno s ocem, te ga je cijelo vrijeme ispitivao o tome kada će otići na spavanje - ispričala je 25-godišnja sestra ubojice.

Prije nego su svi otišli na spavanje, roditelji su dječaku kazali kako mora otići na spavanje i kako ne smije ponovno čitavu noć igrati igricu. Dječak se počeo opirati odluci roditelja, te je postao neugodan, pa mu je majka oduzela tipkovnicu i sakrila je u svojoj sobi. Mladić je potom odglumio kako razumije da roditelji žele da krene u krevet, pa je to i učinio.

Negdje u gluho doba noći, dječak je ustao iz kreveta te otišao u sobu u kojoj spavaju njegovi roditelji. Prije toga uzeo je čekić i približio se ocu koji je spavao.

- Tinejdžer je ocu zadao šest udaraca čekićem koji je bio omotan u plastičnu foliju, kako bi spriječio da ga zalije krv. Priznao je kako je u početku imao u planu ubiti majku, no bojao se da se kasnije ne bi mogao obračunati s ocem - rekao je istražitelj Boris Frolov.

Nakon što je ubio oca došao je do majke i mirno zatražio da mu preda tipkovnicu, te joj je usput zaprijetio i kako će njoj učiniti isto što i ocu ukoliko ga ne posluša. Š okirana i uplašena, majka je dječaku dala tipkovnicu, a on ju je zaključao u sobu kako bi mogao nastaviti s igranjem.

Glava obitelji pita hoće li biti kompjutera u zatvoru

Ubojstvo je priznao odmah po uhićenju, te ga je odmah zanimalo kakvi će mu biti uvjeti u ćeliji. Istražitelji tvrde kako je prvo pitanje koje je postavio bilo: 'Hoće li biti kompjutera u zatvoru?'.

Dječak nakon ubojstva nije pokazao znakove kajanja, već je ustvrdio kako je super to što je ubio oca jer je na taj način on postao glava obitelji.

Inače, igrica Gothic očigledno je dječaka motivirala za počinjenje takvog zločina. Naime, tijekom čitave igre pojavljuju se oružja poput sjekire i čekića, a upravo je čekić oružje koje je tinejdžer iskoristio kako bi usmrtio vlastitog oca.

Rođaci obitelji i dalje ne mogu povjerovati u to što se zbilo, te za sve krive bezuvjetnu roditeljsku ljubav. Njegovi su bili veoma imućni, posjeduju hotel na obali Crnog mora i obiteljski biznis koji se razvio. Dječaka su, tvrdi, razmazili, te uopće nije imao prijatelja doli kompjutera na kojem je provodio dane igrajući Gothic i Stalkera.

Komentar? 
Online ned
nap

do djeteta je nije do igrica ktnxbai
Offline iGod
nap

Komentar - umno bolestan djecak
nap
Pa ko mu je kriv kad je 'tard ?
Offline MYS
nap

Mislim da bi bilo pametnije da si napisao vijest o ovome, ali nebitno.

@ Komentar

Š ta da kažem, samo nemogu da vjerujem da je rus, do sad su ovakva sranja pravili samo kinezi. 

Btw i ja mislim da nije do igrica, igrice neubijaju ljude, ljudi to rade... 
Offline hayley
nap

djete bolesno , nije igra nista kriva ....
ako djete ima bolestan um , igra ga samo motivira na to , ali opet sam je kriv , igra nije nista kriva osim sto ga je motivirala na to...
Offline kljuno_m
nap

Mali nije normalan 

Sad u zatvoru kad mu sapun pocne ispadat,zna se sta slijedi 
Offline fobia
nap

MYS je napisao/la:
Mislim da bi bilo pametnije da si napisao vijest o ovome, ali nebitno.

@ Komentar

Š ta da kažem, samo nemogu da vjerujem da je rus, do sad su ovakva sranja pravili samo kinezi. 

Btw i ja mislim da nije do igrica, igrice neubijaju ljude, ljudi to rade... 
Ma dzaba pisati vijest, kad admini ne prihvataju. Ali , eto za svaki slucaj sam im poslao, mada sumnjam da ce biti nesto od toga. Poz
Offline korel22
nap

q tab enter
Offline ZenGa
nap

Katastrofa...
Rusija(luda) - djecak - bolesnik.:S
Vijest - bolesno...
Offline VEYRON
nap

tako ti je kad se zarazis nekom igricom i kada si no lifer...
sta je radio po cijeli dan i noc nego igrao igricu :S
pa svako bi izludio kad bi mu se nakon toga zabranilo da igra...
mislim roditelji su krivi sto su mu dozvoljavali toliko da igra i pustali mu toliku slobodu...
Offline zhady
gamer

Rusija je karakteristicna po ovome,eo' neki dan lik ukljucio cit u csu i dosli likovi zaboli mu noz u glavu  Bolesno
Offline viildan
nap

Jao , iz dana u dan ovoga je sve više i više . :/

Hvala Bogu da nema tolki'h idola u BiH ..

Žao mi oca , 'tjeo da mu djete bude pametno , intaligentno , a ne no lajfer , i izgubi život . :*
Offline suiCidal
nap

A Rus, pa nije to nista onda.Standardno luda nacija.
Offline R3d_d3v1L
nap

jebem li mu majku bolesnu, gamersku
Offline Frisk
l33t
novinar
Kad je djete retardirano, kako mi balkanci to ne radimo 
Sta reci zao mi oca radi jedne jebene igrice je sad mrtav, a skontace mali kasnije sta je uradio.
Offline Nitrox
nap

Ubojstvo je priznao odmah po uhićenju, te ga je odmah zanimalo kakvi će mu biti uvjeti u ćeliji. Istražitelji tvrde kako je prvo pitanje koje je postavio bilo: 'Hoće li biti kompjutera u zatvoru?'.

Rus...
Offline unazZ
nap

DBL !
Offline lrg
nap

Ja igram CS 1.6. Kad budem ubijao oca ili majku,2 fleske,smoke,HE,kevlar,emka,prodam bunny i to je to ;)

SALA MALA ! :P
Offline Mexzen
nap

ma ludak ..
tacno trebas biti skroz lud da ubijes tatu zbog tastature i igrica omG!
Offline eXplozion
nap

mali nije normalan to se vidi !

idolnapaceni :@
Na vrh
Odgovori