Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Kanta Bullet KOCKANJE, OVISNOST!

Offline malina_2010
nap

160 pregleda, 20 odgovora i 0 glasova
Napisano : 11.04.10 u 17:13

Ljudi, jeli i vama kockanje unistilo zivot??
Muz mi je kockao godinama, sve smo izgubili sto smo imali... Napokon je potrazio strucnu pomoc i uspjeli smo izaci iz tog mraka. O tome se malo govori ali to je teska mentalna bolest danasnjice.
Ako je neko u slicnoj situaciji slobodno me pitajte, rado cu vam pomoci...mozete i na mail stopkockanju@gmail.com
Sretno!
Offline Guje
nap

Nikad u kladionicu nisam usao..
Nit cu kad.. :)

Haram para, i sto se "zaradi".

EDIT:
Na kladionicu ukljucujem i aparate.. :)
Offline JokAA
nap

Nek mi neko nadje jednog covjeka koji kocka a da je zadovoljan zivotom {da ima para itd} skidam mu kapu odma.
Offline sushki
nap

JA SE KOCKAM ZA SLATKISE

pa nisam nikad izgubio !!!
Offline ZOPe
nap

Ma ti se objesi sa muzom 
Offline PLASTELINHO
nap

Malojetnik sam i potrosio sam para na kladionicu pihhh.. 
Offline verS
nap

Guje je napisao/la:

EDIT:
Moj čovjek 9-)
Offline hayley
nap

imam 16 godina , nisam u slicnoj situaciji  ... ali prije sam kockao sto mi stara da za izlazak u grad 10km nekad 20km to sve prokockam , ali svojevoljno sam presto kockat , ono aparati za vockice samo
Offline tiete
nap

Mislim da je kladionica druga stvar. Ne kazem ja da to nije kockanje, ali ipak 1-2KM u kladionici sto potrosis kad uplatis listic, je nista naprema onom kada ti u kockarnici gubis hiljade i hiljade 
Online j0ker
nap

Guje je napisao/la:
Nit cu kad.. 

EDIT:
Na kladionicu ukljucujem i aparate.. 
Ko govori o kladionici? :S
Offline Guje
nap

j0ker je napisao/la:
Ko govori o kladionici? :S
Kladionica je jedna vrsta kocke.
Ne citiraj me.
'fala

Upravu sam. 9-)
Online j0ker
nap

Guje je napisao/la:
Kladionica je jedna vrsta kocke.
Ne citiraj me.
'fala

Upravu sam. 8-)
Boli me kurac.

Glup si.
Offline IceWolf
nap

Guje je napisao/la:

EDIT:
Da ti kazem, kladionica nije bas najgori oblik kockanja ;)
Iako, kad vidis na sta se sve ljudi "klade" vidis koliko su propali.
Igranje partije bilijara u 100-200€, gubljenje para na glupim vockicama... uzas...
Imao sam problem sa poker aparatima i vockicama (slot), najvise je kriv ovaj glupi sistem, jer sve krene od te marke, kad je ulog marka, kontas, jebaji ga, samo cu marku... i rijetki su oni koji na tome stanu, dosta bi manje omladine kockalo da je porez rijesen kako treba u ovoj glupoj drzavi, cisto sumnjam da bi svi kockali kad bi bilo kao u Lutriji BH, ulog 5 KM, pa ti vidi mozes li, a ne 1 KM. I sam sam imao problem sa kockanjem, naravno ne nekih ogromnih razmjera tipa da kucu izgubim, ali imalo se nekih para sa strane i znalo se dnevno gubiti 50-100 KM, a to danas nikako nije malo. Naravno, sad svi kontaju jesi dbl, to je samo do tebe, volja, vako nako... ali dok ne dotaknes samo dno neces shvatiti sta zapravo radis, ali u to vrijeme je vjerovatno vec malo kasno, izgubis povjerenje odredjenih ljudi, izgubis prijatelje, enormna nerzova je stalno prisutna, uzas. Bez jake volje i dobrih prijatelja se to tesko moze rijesiti.
Pozdrav !
Offline codex
nap

Nije kriva kocka nego ljudi koji je prihvacaju kao glavni izvor egzistencije. 95% takvih ljudi faila u zivotu, ali kocka nije za svakog nit je svaka kocka za kockanje, a to zna 5% onih koji kockaju neobavezno i znaju fazon kako od kocke izvuc korist, sto se jako lagano moze.
Offline Guje
nap

IceWolf je napisao/la:
Da ti kazem, kladionica nije bas najgori oblik kockanja ;)
Iako, kad vidis na sta se sve ljudi "klade" vidis koliko su propali.
Igranje partije bilijara u 100-200€, gubljenje para na glupim vockicama... uzas...
Imao sam problem sa poker aparatima i vockicama (slot), najvise je kriv ovaj glupi sistem, jer sve krene od te marke, kad je ulog marka, kontas, jebaji ga, samo cu marku... i rijetki su oni koji na tome stanu, dosta bi manje omladine kockalo da je porez rijesen kako treba u ovoj glupoj drzavi, cisto sumnjam da bi svi kockali kad bi bilo kao u Lutriji BH, ulog 5 KM, pa ti vidi mozes li, a ne 1 KM. I sam sam imao problem sa kockanjem, naravno ne nekih ogromnih razmjera tipa da kucu izgubim, ali imalo se nekih para sa strane i znalo se dnevno gubiti 50-100 KM, a to danas nikako nije malo. Naravno, sad svi kontaju jesi dbl, to je samo do tebe, volja, vako nako... ali dok ne dotaknes samo dno neces shvatiti sta zapravo radis, ali u to vrijeme je vjerovatno vec malo kasno, izgubis povjerenje odredjenih ljudi, izgubis prijatelje, enormna nerzova je stalno prisutna, uzas. Bez jake volje i dobrih prijatelja se to tesko moze rijesiti.
Pozdrav !
Zivio govornik. :)
Offline Gamers_ba_kruh
nap

Kladionica i kockanje (na aparatima) su dvije različite stvari.

Zadnji put sam kockao tamo negdje u osnovnoj, i naravno trošio sam više od 50% džeparca od roditelja na aparate.
I palo mi je na pamet, zašto kockam kad samo trošim novac, i jednostavno prestao zauvijek.:D
Offline Guje
nap

j0ker je napisao/la:
Boli me kurac.

Glup si.
Ma volim i ja tebe..
Offline AltF4
nap

zanimljivo, jedina kockanje s moje strane, je par listica na kladionici, s vremena na vrijeme, vockice i tako to, ne prvilaci me:D
Offline Guje
nap

Nema para dok se motike ne hapis.
Offline Buduci_Traceur
nap

kocka je kao ona princeza iz super marija koju trebas spasiti,mozes je spasiti,ali opet se ona izgubi i uvijek ima i bit ce nastavaka :D
Offline HITZOOR
nap

PLASTELINHO je napisao/la:
Malojetnik sam i potrosio sam para na kladionicu pihhh.. 
Nisi jedini.:P
Na vrh
Tema u kanti!