Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Kanta Bullet Ispricnica za skolu

Offline cRAY53r
nap

215 pregleda, 17 odgovora i 0 glasova
Napisano : 30.03.10 u 17:38

Pozz.
Vecina nas se ponekad naslo u situaciji da se mora pobijec ili pak nedoc u skolu :D.E meni sad to doslo i nisam isao juce u skolu .Razrednik nece da pravda bez opravdanja .Imali igdje da se to kupi ili da nadjem na internetu sliku pa a prepravim .
btw vidio sam kod nekog u galeriji da ima . Hvala
Offline codex
nap

Ime i prezime razrednika ? Koja skola (naziv) i razred ?
Offline reLo
nap

Odi kod doktora i reci da te bolio stomak te da nisi mogao otici u skolu... SIgurno ce ti dati ispricnicu.
Offline taRiQue
nap

preporucujem ti da ne koristis fake opravdanja..
odes fino kod doktora i kazes bolio te stomak , proljev fazoni..
i kazes koji dan nisi bio u skoli , zamols za opravdanje i rijesen problem.
Offline MYS
nap

Pošaljem ti ja sliku, ispričnica sa pečatom vrazove i doktorice. Možeš je koristiti kad god hoćeš, za cijenu ćemo se dog.

Znači nema ništa napisano osim pečata, možeš napisati šta god hoćeš 

@ edit

ako neki misle da lažem, mogu se javiti na gb da im dam sliku, pa ako hoće i oni da kupe nek kažu 
Offline Adis_tm87
nap

Samo će te džabe skontati. Odeš u dom zdravlja ispričaš da te bolio stomak glava ovo ono da nisi mogao u školu, a da ti neće da opravdaju časove i moli za "opravdanje".

Neznam šta pojedinci koji qrac idu u školu , ako će stalno bježati. Posebno oni u srednju, isto ko da je škola obavezna...

Š to se tiće slike ispričnice , potrudiću se ja da je nađem pa ti sendam ;)
Offline cRAY53r
nap

reLo je napisao/la:
Odi kod doktora i reci da te bolio stomak te da nisi mogao otici u skolu... SIgurno ce ti dati ispricnicu.
Isao sam ja vec dole u dom zdravlja .Skontala da je zajebajem .Kaze hajd odi gore u labratori da ti izvadimo krv da vidimo koju imas boelst .Ja se sjeb* .I tako otisao bez iceg
Offline Agich
nap

ja sam uzimao iz dnevnika u osnovnoj, samo prepravis ... :)
Offline Lima
global

Adis_tm87 je napisao/la:
Samo će te džabe skontati. Odeš u dom zdravlja ispričaš da te bolio stomak glava ovo ono da nisi mogao u školu, a da ti neće da opravdaju časove i moli za "opravdanje".

Neznam šta pojedinci koji qrac idu u školu , ako će stalno bježati. Posebno oni u srednju, isto ko da je škola obavezna...

Š to se tiće slike ispričnice , potrudiću se ja da je nađem pa ti sendam 
nece ako imas malo stila, sta da podvalis razredniku/ci, znam iz licnog iskustva..

@topic
eto ti kod AZE najbolja stvar, nemoras se hebavat prepravljati neke stvari.. napises i rahat si..
Offline Stelex
nap

cRAY53r je napisao/la:
Isao sam ja vec dole u dom zdravlja .Skontala da je zajebajem .Kaze hajd odi gore u labratori da ti izvadimo krv da vidimo koju imas boelst .Ja se sjeb* .I tako otisao bez iceg
jesi ispao naivan pa normalno da ce prvo reci da tebi nije nista sta ima veze da si izvadio krv pa nece 2 litra vaditi vec 10 ml i manje dok nebudu gotovi nalazi ona ti da ispricnicu nek ti to bude skola za buduce
Offline FosiL_
nap

Agich je napisao/la:
ja sam uzimao iz dnevnika u osnovnoj, samo prepravis ... 
Jesi ku*ac nisi ti nikada makeo iz škole ( a da te ne puste / ne zaplace ) - LATI SE MISTRIJE ?! xD 
Offline Adis_tm87
nap

Ima ba ta slika na fcbu... Pola raje je ima... znači svi pečati fino normala ti samo upišeš ime i datum otkad te nije bilo u školi... Glupost je za to uzimati pare :S
Offline Agich
nap

FosiL_ je napisao/la:
Jesi ku*ac nisi ti nikada makeo iz škole ( a da te ne puste / ne zaplace ) - LATI SE MISTRIJE ?! xD :D
aaa ti si onaj sto me hoce tuc' :D ( ukr'o mu curu ) :D
mistrije ?! :P
Offline SKULL1
nap

Pa je li ti 10 godina da te strah krv izvaditi ? Izvade, vide da ti nije nista ali ti svejedno moraju dati ispricnicu
Online Mire
global
premium
- koji djavo bjezis sa casova tj. ne ides ni u skolu taj dan nikako  ? Sta si sad dobio sto nisi bio ? Odes na cas, dobijes 1 pa sta ? Popravit' ces sljedeci put, a ne da vako bjezis, sljedeci put' ti bude duplo teze radit' neki test ili odgovarat .

Bolje radit' test kad rade svi ili kad radis sam  ?

/samar ako mislite da je spam . Samo kazem sto je istina .
Offline FosiL_
nap

Agich je napisao/la:
aaa ti si onaj sto me hoce tuc'  ( ukr'o mu curu ) 
mistrije ?! 
Samo dok te Enes ( njemu mazno trebu  ) vidi , jebi ga muzaferija cao, halalim : (
Offline harees
nap

@miire
poslušaj njega, samo tebi može biti bolje. bolje otići bit frajer, pogldedat profesora sa osmijehom nego vako ko najveći pizdan glave joj ne smiješ dignut

"i kad tonem tonem sa glavom gore "
Offline Agich
nap

FosiL_ je napisao/la:
Samo dok te Enes ( njemu mazno trebu :r ) vidi , jebi ga muzaferija cao, halalim : (
i spaj me hoce tuc', jadan ja :D
Na vrh
Tema zakljucana!