Pozdrav, dobrodošli na Gamers!

Ovo je najveca balkanska zajednica za ljubitelje igara.

POSTANI GAMER! ili ugasi ovu reklamu :)

Forum Bullet Coffe shop Bullet Koliko covjek moze bez sna?

Offline tATON1
nap

634 pregleda, 53 odgovora i 0 glasova
Napisano : 10.03.10 u 00:43

Zanima me sta mislite koliko covjek moze maksimalno bez sna?Naravno bez hrane,a bez vode je ne moguce.

I koliko ste najduze ostali budni?

Ja se sjecam jednom prilikom bio sam oko 30 h budan. I skoro sam se slagirao! Poceli su me prenosi pucat samo tako.. i kad sam zagrlio jastuk spavao sam u cugu 15h:o
Offline Aleksandar
nap

IFC je napisao/la:
Bice njemu posle taje, bice bui pai 
Insomnija, ja vise ne spavam ni iz hobija ... ;D
Offline Rya
nap

mirofa je napisao/la:
Da imam normalan fps i internet ne bih spavao dok mi glava ne padne na tastaturu =MRTAV 

Sve je do covjeka !
Imas one sto moraju spavati minimalno 8 sati dok imas one sto mogu i vise dana da ne spavaju !
Jao opet ti i taj tvoj fps.. Ccc.. 

Hmm najvise sam bila budna 46h.. To je bilo prije 2 sedmice, kad je bio turnir u Neonu. Dan prije nisam mogla zaspat, a poslije sam isla na turnir, bila tamo 12 sati dosla kuci bila na netu, malo nolajfala i tako se sve to oduzilo na 46h..  Nikad vise nebi to ponovila, ja sam mislila da cu se srusit..

Sva sreca da je slijedeci dan bila nedjelja pa sam odspavala malo duze..
A najvise sta sam spavala u komadu, bilo je 15h.. Al skontala sam kad manje spavam, znaci 4, 5h na dan, bolje se odmorim nego da spavam 8, 9h.. 
Offline lepi_stojan
nap

reLo je napisao/la:
OoOoO Stojane jesi to ti ociju ti? ;D
jebem ti majku nisi zanimljiv
Offline VEX
nap

znam da je ZeN bio budan 5 dana sto posto 

a ja sam maximalno izdrzao 3 i po dana 
Offline njanja
nap

Ljetni raspust 09' .

Petak navečer-Ponedeljak ujutro u 3 zaspao. Probudio se u utorak u 3 ujutro. 
Offline golgy
nap

Rya je napisao/la:
Jao opet ti i taj tvoj fps.. Ccc.. :-[

Hmm najvise sam bila budna 46h.. To je bilo prije 2 sedmice, kad je bio turnir u Neonu. Dan prije nisam mogla zaspat, a poslije sam isla na turnir, bila tamo 12 sati dosla kuci bila na netu, malo nolajfala i tako se sve to oduzilo na 46h.. :-[ Nikad vise nebi to ponovila, ja sam mislila da cu se srusit..

Sva sreca da je slijedeci dan bila nedjelja pa sam odspavala malo duze..
A najvise sta sam spavala u komadu, bilo je 15h.. Al skontala sam kad manje spavam, znaci 4, 5h na dan, bolje se odmorim nego da spavam 8, 9h.. :-[
Negdje sam cuo da ako spavas 30min da ti je bolje nego spavati 2-3-4-5 sati u prekidima ili u cugu jer tada padas u tkz 'duboki san'. Moguce da je do toga ; D
Offline Rya
nap

golgy je napisao/la:
Negdje sam cuo da ako spavas 30min da ti je bolje nego spavati 2-3-4-5 sati u prekidima ili u cugu jer tada padas u tkz 'duboki san'. Moguce da je do toga ; D
Da, istina je.. Ja sam cula da je 15 minuta covjeku dovoljno sna, al popodne.. Sad neznam dal je isto i kroz noc.. (:
Offline golgy
nap

Rya je napisao/la:
Da, istina je.. Ja sam cula da je 15 minuta covjeku dovoljno sna, al popodne.. Sad neznam dal je isto i kroz noc.. (:
Moguce, 30min je sasvim dovoljno da se covjek odmori, samo sto je to kod mene nemoguce ^^
Offline pwnZOR
nap

u sarajewu kod dyeme kad je bio turnir u ELBEGU

petak , subota i nedelja ........prenosi zestoki.......

SAVJET:

NE ICI KOD DZEMA SPAWATI

♥ :$
Offline MystiC
nap

6dana,6noci !!!
Offline splat
nap

2 dana 2 noci ... ali to je jebeno opijanje .. ono kronersko .. skoro bez hrane

inace nisam imao tih prilika da duze ostanem budan ...
ali bez alkohola .. uz normalnu prehranu . .tj unos energije .. vjerovatno bi se dosta moglo izdrzati ...

btw kad bi bilo moguce ne bi ni spavao .. ili bi to sveo na minimum .. npr na nekih 4 sata ...

ako neko ima savjet kako svesti spavanje na min ... tj kako se naviknuti .. jer pretpostavljam da je vecim dijelom navika u pitanju .. nek javi ...

Offline trapoo
nap

Dokle god ima robe, toliko mozes ostati budan. Provjereno.
Offline Scoped
nap

80h, spremao ekonomiju koju sam polozio xD
samo kafe i energetska pica su pomogla :D
Offline BloodSeeker
nap

Hmmm prije sam mogao izdrzati i po 4 dana , sada ne mogu vise od 40 sati ni pomocu trikova.I to se klukam kafama i fastom ali 40 maximala :D
Offline sow
nap

5 dana nisam nikako spavao....bio poremetio san skroz tako da nisam ni osjecao umor...samo su mi oci bile krvave i crni podocnjaci...zato kad sam zaspo stara kontala da sam umro 48h spavo...i sada mi je sjeban san skroz nikad prije 6 ili 7 ne zaspem a ustajem u 4-5 popodne....
i istina je sto kazu da je dovoljno 15 min sna da covjek dodje sebi...to mi je psihijatar pricao zasto i kako smorio me mangupski...
Offline AltF4
nap

Igrao se ogame, na proslom ljetnom raspustu, ja i komsija, ja mislim da smo 3 dana i 2je noci sastavili ono momacki, sljustili se klikcuci pregled, rusilo se pfino
al zato kad je valjalo izac out, kad me sunce opucalo, plako sam:-X
Offline harees
nap

@golgy jebno 
igro sam wow 24 sata najviše, više nikad ne bi mogo NIKAD,
bio je lan u OKC-u a ja sam nakon lana od 12 sati igrao još 12 
tad smo cijelu noć swp bagali 
san u cugu 22 sata
nap
Bio je to ljetni raspust s littlom, azom i ryom. Mozda nisam spavao 2 noci tj ostanem budan do 7, u 7 sati stara se budi ugasim monitor legnem pokrijem se jorganom ode u pola 8 i tako 2 noci.
Offline SNEAATY
nap

oko 7dana i 7 noci...

gL

Ne pucaju me prenosi ali ono sve moguce pretvaram u zajebanciju i samo mi se zajebaje...

Offline Cloud
nap

Nisam neki fan "nolajfanja po noci". Mislim da covjek treba da se odmara dok moze, iako i ja nekad ostanem budan.. Anyway, za Novogodisnju vecer 2007/2008, ja mislim, il' je 2008/2009 nisam spavao 2 dana. Mrsko mi bilo 

A ako ho's da vidis rekorde, pitaj jasona 
Na vrh
Odgovori